Z ostatniej chwili:

Aktualności

Informacja dotycząca zwrotu opłaty startowej

W związku z odwołaniem zawodów DT4YOU MTB Maraton Oborniki, Obornickie Centrum Sportu przedstawia informację dotyczącą zwrotu środków wpłacanych przez zawodników w związku z uczestnictwem w ww. zawodach.

Publikacja: 24-03-20 czytaj więcej

Obiekty OCS nadal nieczynne!

W związku z trwającą sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się wirusa Sars-CoV-2 obiekty Obornickiego Centrum Sportu są nieczynne do odwołania. Dyrekcja OCS ponawia apel aby nie korzystać z obiektów i pozostać w domach. Korespondencję w miarę potrzeby należy kierować do biura OCS drogą elektroniczną lub pocztową a inne sprawy niecierpiące zwłoki w pierwszej kolejności konsultować telefonicznie 61 29 60 906, 668 013 531, ocs@oborniki.pl

Publikacja: 25-03-20 czytaj więcej

DT4MTB Maraton Oborniki - ODWOŁANY!

W związku z aktualną sytuacją oraz trudnymi do przewidzenia prognozami dotyczącymi rozprzestrzeniania się koronawirusa informujemy, że planowane na dzień 25 kwietnia zawody DT4YOU MTB Maraton Oborniki nie odbędą się. W chwili obecnej organizatorzy nie są w stanie określić czy maraton odbędzie się w innym terminie. Jeżeli zaistnieje taka sytuacja, która umożliwi ponowne rozpoczęcie przygotowań do maratonu, niezwłocznie wszyscy zainteresowani zostaną powiadomieni. Opłaty startowe dokonane przez zawodników, którzy do tej pory zapisali się, zostaną zwrócone na rachunek bankowy z którego opłata została dokonana. Zwrot opłat będzie odbywał się sukcesywnie, dlatego prosimy o cierpliwość.

Publikacja: 19-03-20 czytaj więcej

PILNE!!!

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 oraz rekomendacją Urzędu Miejskiego w Obornikach, dyrekcja Obornickiego Centrum Sportu wprowadza zakaz organizowania, prowadzenia jakichkolwiek zajęć aktywności fizycznej na obiektach Obornickiego Centrum Sportu, od dnia dzisiejszego do 25 marca włącznie. Zakaz obowiązuje zarówno kluby, grupy zorganizowane a także inne osoby korzystające z obiektów OCS. Jednocześnie zalecamy aby wszelkie formalności konieczne do załatwienia w biurze Obornickiego Centrum Sportu załatwiać w miarę możliwości drogą telefoniczną lub mailową.

Publikacja: 12-03-20 czytaj więcej

Świętowaliśmy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W sobotę odbył się V Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego. W zawodach wzięło udział ponad 260 zawodników. Zwycięzcą okazał się Maciej Soloch z Wronek. Kolejne miejsca zajęli Paweł Wojtaszak z Poznania i Oborniczanin Krystian Stańko. Wśród pań po raz kolejny zwyciężyła Dorota Lutomska z Obornik, miejsce drugie przypadło Natalii Kokot z Rogoźna, trzecie miejsce zajęła Marta Bajer-Jastrząbek z Rożnowa. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek. Organizatorzy dziękują wszystkim za udział a w sposób szczególny druhom jednostek OSP, funkcjonariuszom SM oraz KPP w Obornikach, którzy zabezpieczyli trasę zawodów.

Publikacja: 02-03-20 czytaj więcej

V Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego-utrudnienia w ruchu

Już jutro odbędzie się kolejna edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego. Biuro zawodów czynne będzie w dniu biegu w godzinach 16.00-17.45 w hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88. Start biegu zaplanowany jest na godzinę 18.00 z ul. Droga Leśna (za Orlikiem). Uwaga mieszkańcy Obornik, na czas organizacji zawodów od 17.00 do 20.00, zamknięte będą ul. Droga Leśna (na wysokości Orlika), Przy Lesie, Wybudowanie, J. Kubiaka (odcinek w stronę Słonaw). Zapraszamy.

Publikacja: 28-02-20 czytaj więcej

DT4YOU MTB Maraton Oborniki -zapisy

Kolejna edycja DT4YOU MTB Maraton Oborniki odbędzie się w tym roku 25 kwietnia. Zapisy do maratonu rozpoczną się w najbliższy piątek 28 lutego, punktualnie o godzinie 12.00. Tym razem zapisy potrwają do 5 kwietnia, po terminie nie będzie możliwości dopisania się do listy startujących, nawet w sytuacji kiedy nie zostanie osiągnięty limit 800 uczestników. Organizatorzy tradycyjnie przygotowali trzy rodzaje tras, MEGA ok. 65km, MINI ok. 35km oraz TUR ok. 10km. Każda z tras wyznaczona jest w terenie leśnym, dlatego decydując się na udział w zawodach należy wziąć pod uwagę, że nie każdy rower może sprostać trudom trasy. Szczegóły dotyczące zawodów znajdują się w regulaminie, zamieszczonym poniżej.

Publikacja: 26-02-20 czytaj więcej

Kończymy sezon na lodowisku

Z dniem 16 lutego lodowisko "Biały Orlik" kończy swoją działalność. Główną przyczyną są warunki atmosferyczne, które uniemożliwiają kontynuację sezonu na lodowisku.

Publikacja: 17-02-20 czytaj więcej

Lodowiko czas start

Już dziś od godziny 16.00 będzie można korzystać z lodowiska przy ul.Obrzyckiej 88 W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych uniemożliwiających funkcjonowanie lodowiska organizator zamieszczać będzie informacje na stronie internetowej. Informacje dotyczące lodowiska można również uzyskać pod numerem telefonu 697 907 738 lub w biurze Obornickiego Centrum Sportu 61 29 60 906 od poniedziałku do piątku w godz.7.00-15.00 W załączeniu przedstawiamy godziny otwarcia oraz aktualny cennik. Zapraszamy !!!

Publikacja: 16-01-20 czytaj więcej

5 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

To już piąta edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego, który w tym roku odbędzie się 29 lutego. Zapisy do zawodów rozpoczną się 17 stycznia, w piątek punktualnie o godzinie 12.00. Podobnie jak w latach poprzednich udział będzie mogło wziąć maksymalnie 300 biegaczy. Zapisy potrwają do 16 lutego, dlatego organizatorzy zachęcają do szybkiej decyzji. Start planowany jest na godzinę 18.00 przy ul. Droga Leśna, na wysokości boiska Orlik. Szczegółowe informacje zamieszczone są w regulaminie zawodów, który załączony jest poniżej.

Publikacja: 14-01-20 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • DT4MTB Maraton Oborniki - ODWOŁANY!
  • I Bieg Leśnych Skrzatów

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN