Z ostatniej chwili:

Aktualności

XIII Chrustowski Bieg Zimowy - zapisy od 5 grudnia

Już tylko tydzień pozostał do rozpoczęcia zapisów do XIII Chrustowskiego Biegu Zimowego. Zawody odbędą się 11 stycznia, tradycyjnie na dystansie 12km. Trasa nie ulega zmianie, zawodnicy odwiedzą miejscowości Żukowo, Górka, Ślepuchowo, start i meta oczywiście usytuowane będą w Szkole Podstawowej im. B. Malinowskiego w Chrustowie. Organizatorzy ustalili limit uczestników, maksymalnie w zawodach weźmie udział 300 biegaczy. Jako zawody towarzyszące odbędą się biegi szkolne, szczegóły zostaną zamieszczone wkrótce.

Publikacja: 29-11-19 czytaj więcej

Minimaxx Sofa i Kos Bud najlepsi w pierwszym turnieju GPX

W niedzielę w hali OCS przy Obrzyckiej odbył się pierwszy turniej w ramach GPX Obornik w piłce nożnej halowej. Zainteresowanie rywalizacją okazało się bardzo duże, do pierwszego turnieju zgłosiło się 13 drużyn. Zgodnie z ustaleniami regulaminowymi w turnieju mogło wziąć udział maksymalnie 10 drużyn. Już w styczniu odbędzie się kolejna potyczka w ramach obornickiego GPX. Poniżej zamieszczamy klasyfikację końcową w dwóch grupach. Dokładny termin kolejnego turnieju zostanie podany wkrótce.

Publikacja: 18-11-19 czytaj więcej

Rozpoczynamy GPX Obornik w piłce nożnej halowej

Już w najbliższą niedzielę 17 listopada odbędzie się pierwszy turniej w ramach GPX Obornik w piłce nożnej halowej. W ramach GPX odbędą się cztery turnieje, trzy kwalifikacyjne i jeden finałowy. W czwartym turnieju wezmą udział drużyny, które w eliminacjach uzbierają największą ilość punktów. Organizatorem turnieju jest Obornickie Centrum Sportu, odpowiedzialnym za przeprowadzenie rozgrywek jest firma Sebateam. W załączeniu przedstawiony jest harmonogram gier oraz inne dokumenty niezbędne do udziału w zawodach. Każdy zawodnik zobowiązany jest do dostarczenia przed rozgrywkami zgody na udział oraz na przetwarzanie danych osobowych.

Publikacja: 15-11-19 czytaj więcej

Bieg Niepodległoci - dziękujemy

W dniu wczorajszym odbyła się dziesiąta edycja Biegu Niepodległości. Do rywalizacji w biegu głównego na dystansie 5 i 10 km stanęło 1040 zawodników. Wcześniej rywalizowały dzieci i młodzież w różnych kategoriach wiekowych. Zwycięzcami na dystansie 10km okazali się Rozalia Gapska z Pęckowa oraz Emil Dobrowolski z Chotomowa. W rywalizacji na 5km najlepsza okazała się Agnieszka Kijak z Robakowa oraz Arnold Perez ze Stalowej Woli. Każdy zawodnik tradycyjnie otrzymał pamiątkowy medal, koszulkę oraz posiłek regeneracyjny. Podobnie jak w latach poprzednich na linii startu pojawili się podopieczni Stowarzyszenia Przyjaciel oraz uczniowie Zespołu Szkół w Kowanówku.

Publikacja: 12-11-19 czytaj więcej

Bieg Niepodległości - zapraszamy do biura zawodów

Wszystkich uczestników tegorocznego Biegu Niepodległości zapraszamy do biura zawodów w niedzielę - 10 listopada od godziny 10.00 do 13.00 oraz w dniu biegu od godziny 7.00 do 10.15. Biuro zawodów znajduje się w Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby przy ul. Ks. Szymańskiego. Na indywidualnych kontach zawodników znajduje się upoważnienie do odbioru pakietu przez inną osobę. Zawodnik upoważnienie powinien wydrukować, podpisać i wówczas może przekazać innej osobie, która na tej podstawie odbierze pakiet. Nie będę respektowane inne formy upoważnień. W przypadku dzieci, pakiet musi odebrać rodzic, obecność dziecka nie jest konieczna. Przypominamy program zawodów:

Publikacja: 08-11-19 czytaj więcej

Bieg Niepodległości - będą utrudnienia w ruchu

Już za kilka dni 11 listopada odbędzie się dziesiąta edycja Biegu Niepodległości. Do zawodów zgłosiło się ponad 1400 zawodników. Podobnie jak w latach poprzednich trasa biegu będzie przebiegała przez centrum miasta. Start i meta usytuowane są na Rynku, dalej zawodnicy pobiegną ul. Czarnkowską-J. Kubiaka--Przy Lesie-Wybudowanie-Droga Leśna-Tartaczna-Czarnkowska do Rynku. Organizatorzy informują, że w godzinach od 10.30 do 13.00 trasa biegu będzie zamknięta dla ruchu pojazdów. Pewne utrudnienia pojawią się również już ok. godziny 9.30, kiedy rozpoczną się biegi dla najmłodszych. Wówczas zamknięta będzie droga wokół płyty Rynku, ul. Kościelna i część ul. Czarnkowskiej na wysokości Kościelnej w stronę Rynku.

Publikacja: 05-11-19 czytaj więcej

Bieg Niepodległości coraz bliżej

Miesiąc pozostał do największej imprezy biegowej w naszym mieście. Bieg Niepodległości odbędzie już po raz dziesiąty. Podobnie jak w latach poprzednich zainteresowanie zawodami jest bardzo duże. Zapisy do biegów szkolnych zakończyły się tydzień temu a na liście pojawiło się ponad 240 młodych zawodników. Główny bieg przekroczył już liczbę 1000 chętnych do uczestnictwa w obornickim biegu. Organizatorzy w związku potrzebami organizacyjnymi zmuszeni są zakończyć zapisy również w przypadku biegu głównego. Zapisać się do zawodów będzie można do dnia 14 października, do północy. Po tym terminie nie będzie już takiej możliwości. Zapraszamy.

Publikacja: 09-10-19 czytaj więcej

Zwycięzcą Jesiennego Turnieju Szachowego został Olejarczyk Wojciech

W niedzielę 29 września w sali konferencyjnej CRO przy ul. Czarnkowskiej odbył się trzeci turniej w ramach Grand Prix Obornik, " Jesienny Turniej Szachowy" organizowany wspólnie przez Obornickie Centrum Sportu i Laboratorium logiki. Zwycięzcą okazał się Olejarczyk Wojciech, drugie miejsce zajął Grzywacz Grzegorz a trzecie miejsce wywalczył Naruszewicz Łukasz. W kategorii Junior pierwsze miejsce zajął Głuszyński Michał,drugie miejsce Kaczmarek Jan a trzecie miejsce Jagodziński Olaf. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary z rąk Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Obornikach Pana Henryka Brodniewicza, dyrektora Obornickiego Centrum Sportu Pana Jacka Okpisza oraz przedstawiciela Laboratorium Logiki Pana Łukasza Malinowskiego. Zawody zostały sprawnie przeprowadzone przez sędziego głównego Pana Macieja Cybulskiego. Ostatni Turniej w ramach Grand Prix Obornik odbędzie się 15 grudnia, na który już dziś zapraszamy!!!

Publikacja: 30-09-19 czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w Jesiennym Turnieju Szachowym

Już 29 września odbędzie się kolejny w tym roku turniej szachowy. Na wspólne szachowanie zaprasza Obornickie Centrum Sportu oraz Laboratorium Logiki. Link do zapisów znajduje się poniżej. Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek. Podobnie jak w poprzednich edycjach, zawody odbędą się w sali konferencyjnej Centrum Rekreacji Oborniki przy ul. Czarnkowskiej.

Publikacja: 17-09-19 czytaj więcej

Bieg Niepodległości - zawody szkolne

Zgodnie z zapowiedzią 11 listopada główny bieg na dystansie 5 i 10 km zostanie poprzedzony biegami dla dzieci i młodzieży. Organizatorami biegów są Obornickie Centrum Sportu oraz Seniorski Klub Sportowy. Zawody rozpoczną się o godzinie 9.30. Każdy uczestnik biegów szkolnych musi dopełnić formalności zgłoszeniowych, które w jego imieniu zobowiązany jest dokonać rodzić lub opiekun prawny. Do zawodów mogą zgłosić się uczniowie szkół z całej Polski. Na każdego uczestnika biegu czekać będzie specjalnie odlewany medal oraz rogal Świętomarciński. Wcześniej rodzice zawodników będą musieli odebrać numer startowy w biurze zawodów, które czynne będzie w dniu 10 listopada od g. 10.00 do 13.00 oraz w dniu zawodów od g. 7.00. Biuro zawodów mieścić się będzie w Zespole Szkół Zawodowych im. gen. T. Kutrzeby przy ul. Ks. Szymańskiego.

Publikacja: 09-09-19 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Chrustowski Bieg Zimowy 2020
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • ręczna
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN