Z ostatniej chwili:

Aktualności

Sukcesy obornickich karateków

Przez dwa dni 6 i 7 marca najlepsi karatecy w kraju rywalizowali na Międzynarodowym Turnieju Karate „Central Europe Open” w Bydgoszczy. W zawodach brało udział 67 klubów z takich państw jak Czechy, Dania, Niemcy i Azerbejdżan. W śród nich znaleźli się także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate, którzy aż czterokrotnie wchodzili na podium. Nasi medaliści to :

Publikacja: 08-03-21 czytaj więcej

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 Marca to Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, każdego roku z tej okazji Obornickie Centrum Sportu organizowało bieg upamiętniający żołnierzy spod znaku wilka. Niestety obowiązujące w chwili obecnej przepisy dotyczące pandemii uniemożliwiają organizację zawodów w planowanym wcześniej terminie. Nie oznacza to jednak, że rezygnujemy z organizacji zawodów. Podjęliśmy wiele przedsięwzięć przygotowujących nas do zawodów. W chwili obecnej został ustalony termin zawodów na 24 kwietnia br. Oczywiście dojdzie on do skutku w sytuacji zmiany przepisów prawa. Jeśli okaże się, że nie ma możliwości organizacji w tym terminie będziemy starali się wyznaczyć nowy. Prosimy o cierpliwość, miejmy nadzieję, że niedługo rozpoczniemy zapisy do naszych zawodów a tym samym przekażemy więcej informacji.

Publikacja: 01-03-21 czytaj więcej

Od 12 lutego możemy korzystać z boisk

W dniu 11 lutego ukazało się kolejne rozporządzenie RM, dotyczące ograniczeń w związku ze stanem pandemii. Zmiany określone w rozporządzeniu dotyczą między innymi korzystania z obiektów sportowych. Od piątku 12 lutego będzie można wejść na boiska, znajdujące się w otwartym terenie. Niestety korzystanie z hal sportowych nadal jest możliwe tylko w przypadku sportu profesjonalnego. Wejście na boiska możliwe jest przy zachowaniu reżimu sanitarnego, nadal obowiązuje dezynfekcja rąk.

Publikacja: 12-02-21 czytaj więcej

Obostrzenia potrwają jeszcze przynajmniej dwa tygodnie

Decyzją Rady Ministrów obowiązujące obostrzenia sanitarne potrwają do 14 lutego. Oznacza to, że z naszych obiektów nadal nie mogą korzystać grupy rekreacyjne i inni indywidualni użytkownicy. Prosimy o przestrzeganie aktualnych przepisów prawa dotyczących korzystania z obiektów sportowych.

Publikacja: 29-01-21 czytaj więcej

Obostrzeń ciąg dalszy

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 stycznia 2021r. obowiązujące do dnia dnia 17 stycznia 2021r. obostrzenia, termin ich obowiązywania zostaje wydłużony do 31 stycznia br. Przypominamy, że zgodnie z wytycznymi rządu indywidualni użytkownicy i grupy rekreacyjne nie mogą korzystać z obiektów sportowych. Taką możliwość mają tylko osoby i grupy określone w Rozporządzeniu RM z dnia 21 grudnia 2020r.

Publikacja: 18-01-21 czytaj więcej

Nowe zasady korzystania z obiektów sportowych

Obornickie Centrum Sportu informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, w okresie od 28 grudnia 2020r. do 17 stycznia 2021r. na obiektach sportowych OCS możliwa jest:

Publikacja: 28-12-20 czytaj więcej

I Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych

Spore emocje czekają miłośników szczypiorniaka w najbliższy weekend. W ramach I Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych w hali OCS pojawią się najlepsze drużyny w kraju w tej kategorii wiekowej. Organizatorzy turnieju będą prowadzić relację live za pośrednictwem swojej strony na facebooku.

Publikacja: 18-12-20 czytaj więcej

Gwiazdkowy Turniej Piłki Ręcznej

Grudzień to przede wszystkim turnieje piłki ręcznej, nie inaczej pomimo pandemii jest w tym roku. Już w najbliższy weekend odbędą się kolejne zmagania szczypiornistów podczas Gwiazdkowego Turnieju Piłki Ręcznej. Podobnie jak podczas ostatniego turnieju, organizatorzy SKF KPR Sparta Oborniki zaprasza na relacje live. Szczegóły znajdziemy na stronie klubu.

Publikacja: 09-12-20 czytaj więcej

Odszedł Roman Weber

Ze smutkiem informujemy, że w niedzielę zmarł Roman Weber, pracownik Urzędu Miejskiego w Obornikach. Pan Roman był również wielkim miłośnikiem gry w szachy. Wielokrotnie uczestniczył w turniejach szachowych organizowanych przez Obornickie Centrum Sportu. Zawsze życzliwy, uśmiechnięty. Najbliższej rodzinie składamy wyrazy współczucia.

Publikacja: 07-12-20 czytaj więcej

Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej

Od piątku w hali Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Obrzyckiej rozpoczyna się kolejna edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Ręcznej. Niestety obostrzenia uniemożliwiają wejście kibiców do hali. Można jednak śledzić poczynania szczypiornistów on-line. Szczegóły na swojej stronie przedstawi organizator turnieju SKF KPR Sparta Oborniki.

Publikacja: 03-12-20 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN