Z ostatniej chwili:

Aktualności

XII Chrustowski Bieg Zimowy - pełna galeria zdjec

Jest już pełna galeria zdjęć z XII Chrustowskiego Biegu Zimowego. Zapraszamy do oglądania.

Publikacja: 14-01-19 czytaj więcej

Komunikat dotyczący lodowiska

Po raz kolejny warunki atmosferyczne sprawiły, że planowane na dziś otwarcie lodowiska nie jest możliwe. W chwili obecnej trwają intensywne prace aby uruchomić lodowisko. Kolejny komunikat Obornickie Centrum Sportu przedstawi ok. godziny 14.00, wówczas będzie wiadomo czy lodowisko będzie funkcjonowało w godzinach popołudniowych. Informacje dotyczące lodowiska można również uzyskać pod numerem telefonu 697 907 738.

Publikacja: 14-01-19 czytaj więcej

XII Chrustowski Bieg Zimowy za nami

Zwycięzcami XII Chrustowskiego Biegu Zimowego zostali: Monika Brzozowska (46:07) oraz Sebastian Nowicki (42:37). Na drugiej pozycji uplasowali się Dorota Lutomska oraz Dariusz Szrama a na trzecim miejscu Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka i Tomasz Bielawski. W załączeniu przedstawiamy wyniki dzisiejszych zawodów. Szersza fotorelacja już wkrótce.

Publikacja: 12-01-19 czytaj więcej

Utrudnienia w ruchu podczas XII Chrustowskiego Biegu Zimowego

Informujemy, że w sobotę 12 stycznia w godzinach od 12.00 do 13.45 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym, które będą spowodowane odbywającym się XII Chrustowskim Biegiem Zimowym. Utrudnienia wystąpią w miejscowościach przez, które przebiega trasa zawodów: Szkoła Podstawowa w Chrustowie, Żukowo, Górka, Ślepuchowo, Żukowo, Szkoła Podstawowa w Chrustowie. Prosimy, mieszkańców o dopilnowanie aby ich czworonogi w trakcie trwania zawodów pozostawały w obrębie domostw. Zapraszamy mieszkańców miejscowości przez które przebiega trasa zawodów do dopingowania uczestników Chrustowskiego Biegu.

Publikacja: 09-01-19 czytaj więcej

W poniedziałek otwarcie lodowiska

W poniedziałek 14 stycznia rozpoczynamy sezon na lodowisku "Biały Orlik". Prace nad przygotowaniem lodowiska powoli dobiegają końca, w ostatnim czasie sprzyja temu pogoda. Obiekt czynny będzie według poniższego harmonogramu. W załączeniu przedstawiamy aktualny cennik. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, uniemożliwiających funkcjonowanie lodowiska organizator zamieszczać będzie informacje na stronie internetowej. Informacji dotyczących lodowiska można również uzyskać pod numerem telefonu 697 907 738 lub w biurze Obornickiego Centrum Sportu 61 29 60 906.

Publikacja: 11-01-19 czytaj więcej

Wakacje Zimowe z Piłką - terminarz rozgrywek

Już w najbliższy poniedziałek rozpocznie się kolejna edycja halowego turnieju piłki nożnej „WAKACJE ZIMOWE Z PIŁKĄ”. W tym roku do turnieju zgłosiło się 11 drużyn. Poniżej zamieszczamy harmonogram rozgrywek.

Publikacja: 11-01-19 czytaj więcej

XII Chrustowski Bieg Zimowy - informator

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informację dotyczące XII Chrustowskiego Biegu Zimowego. Tutaj dowiecie się w jaki sposób odebrać pakiet startowy, gdzie znajduje się biuro zawodów oraz kiedy należy pojawić się na starcie biegu.

Publikacja: 09-01-19 czytaj więcej

Ferie zimowe na sportowo

Już w następnym tygodniu rozpoczynają się ferie zimowe. Obornickie Centrum Sportu przygotowało dla dzieci i młodzieży wiele atrakcji m.in. nauka jazdy na łyżwach, gry i zabawy na Lodowisku, Wakacje Zimowe z Piłką, Zimowy Akademia Piłkarska Oborniki, Zimowa Akademia Karate oraz Ice Party dj Cookie. Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszej sportowej oferty.

Publikacja: 08-01-19 czytaj więcej

XII Chrustowski Bieg Zimowy - biegi szkolne

Już w najbliższą sobotę 12 stycznia odbędzie się XII Chrustowski Bieg Zimowy. Start biegu głównego odbędzie się o godzinie 12.00. Bezpośrednio po nim rozpoczną się biegi towarzyszące dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Każdy uczeń będzie mógł zapisać się do zawodów w dniu biegu w Szkole Podstawowej w Chrustowie, która jest głównym organizatorem biegów szkolnych. Więcej informacji znajdziecie w załączonym regulaminie.

Publikacja: 08-01-19 czytaj więcej

XII Chrustowski Bieg Zimowy - przedłużamy zapisy

Świetna wiadomość dla wszystkich, którzy nie zdążyli zapisać się na XII Chrustowski Bieg Zimowy. Organizatorzy postanowili przedłużyć zapisy do 8 stycznia (wtorek). Bieg odbędzie się już w najbliższą sobotę o godz. 12.00.

Publikacja: 07-01-19 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • DT4MTB Maraton Oborniki - ODWOŁANY!
  • I Bieg Leśnych Skrzatów

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN