Z ostatniej chwili:

Aktualności

XV edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej

Zbliżamy się wielkimi krokami do nowego sezonu Halowej Ligi Piłki Nożnej. Dlatego też informujemy wszystkich zainteresowanych o zgłaszanie zespołów do rozgrywek HLPN maksymalnie do 26 września (środa). Zachęcam wszystkie drużyny do wzięcia udziału w rozgrywkach HLPN. W celu potwierdzenia prosimy o kontakt pod nr 697 907 101.

Publikacja: 20-09-18 czytaj więcej

W niedzielę pobiegniemy dla Emilki

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się "6x6 Sztafeta dla Emilki". Głównym celem zawodów jest zbiórka funduszy na kolejny etap leczenia Emilki Gniedźińskiej, która zmaga się z niebezpiecznym dla zdrowia znamieniem, który może przekształcić się w Czerniaka. Początek głównych zawodów zaplanowany został na godz. 10.00. Przed startem sztafety odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy wszystkich w niedzielę na stadion przy ul. Objezieskiej wspólnie pomóżmy Emilce!

Publikacja: 13-09-18 czytaj więcej

II Obornicki Weekend Seniora

W najbliższy weekend (14 i 15 września) po raz drugi odbędzie się Obornicki Weekend Seniora. Weekend poświęcony seniorom to inicjatywa lokalna w której udział bierze wiele instytucji tj.: Obornicka Rada Seniorów, Obornickie Centrum Sportu, Obornicki Ośrodek Kultury, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Urząd Miejski, Biblioteka Publiczna, Matura 65, Klub Seniora+ i inne. Zapraszamy wszystkich seniorów w najbliższy weekend do Obornickiego Ośrodka Kultury gdzie na zgromadzonych będzie czekać wiele ciekawych atrakcji.

Publikacja: 12-09-18 czytaj więcej

Kolejny turniej szachowy za nami

W niedzielę 9 września odbył się Jesienny Turniej Szachowy. To już trzeci turniej w tym roku, wchodzący w skład Grand Prix Obornik. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: open - Łukasz Huchwajda, junior - Paweł Filipiak. Organizatorami zawodów było Obornickie Centrum Sportu oraz Laboratorium Logiki. Wszystkich miłośników szachów zapraszamy na ostatni tegoroczny turniej szachowy, który odbędzie się już 18 listopada.

Publikacja: 10-09-18 czytaj więcej

Zawody ku pamięci Marka T. Stefaniaka

29 września w Rożnowicach odbędzie się kolejna edycja zawodów z cyklu Korona Zachodu Polski. Na wszystkich uczestników czekać będą malownicze trasy Rożnowickich lasów, posiłek regeneracyjny, pamiątkowy medal, wyjątkowe trofea dla najlepszych czy zdobywców zielonych kartek, integracyjne ognisko, gra terenowa dla drużyny i kibiców. Dodatkowo, podczas zmagań, na trasie wyłonimy najlepszą rodzinę. Podczas trwania zawodów będzie można wesprzeć podopiecznych Fundacji „Ja nie mogę czekać”.

Publikacja: 06-09-18 czytaj więcej

IX Bieg Niepodległości - zapisy

Dziś punktualnie o 18.00 wystartują zapisy do największego biegu w naszym mieście. Bieg Niepodległości to okazja do sprawdzenia swojej dyspozycji biegowej ale przede wszystkim możliwość aktywnego uczczenia rocznicy odzyskania niepodległości. Tegoroczne święto 11 listopada będzie szczególnie wyjątkowe, ponieważ obchodzimy 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę! Tak jak w poprzednich latach zawodnicy mogą zmierzyć się na dwóch dystansach 5 i 10km. Trasa zawodów posiada atest PZLA. Warto podjąć decyzję jak najszybciej, pierwsze dni zapisów to niższa opłata startowa. Jak co roku uczestnicy otrzymają w pakiecie startowym medal, koszulka oraz rogal świętomarciński.

Publikacja: 31-08-18 czytaj więcej

Ostatnie pożegnanie Tadeusza Ratajczaka

28 sierpnia 2018 roku, po Mszy Św. żałobnej o godz 14:00, odprawionej w Kościele NMP Wniebowziętej w Obornikach, pożegnano trenera, wychowawcę, naszego przyjaciela Tadeusza Ratajczaka. Najbliższa rodzina pragnie podziękować za wsparcie, życzliwość oraz tak liczne uczestnictwo w jego ostatniej drodze.

Publikacja: 31-08-18 czytaj więcej

Fotorelacja Oborniki Triatlon 2018

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z czwartej edycji Oborniki Triathlon!

Publikacja: 29-08-18 czytaj więcej

Janusz Wolniewicz z Pucharem Polski Masters

Już po raz drugi Janusz Wolniewicz reprezentujący KS. EXTREME TEAM OBORNIKI zdobył Puchar Polski Masters w pływaniu długodystansowym. Puchar Polski Masters składał się z pięciu startów na dystansie 3km. W biegu finałowym w Olsztynie Janusz Wolniewicz uzyskał 460 punktów i tym samym wygrał w kategorii J(70-74).

Publikacja: 30-08-18 czytaj więcej

Oborniki Triathlon vol.4 za nami

Niedziela upłynęła w Obornikach na sportowo. Na kąpielisku odbyła się czwarta edycja Oborniki Triatlon w którym wzięło udział blisko 150 uczestników. W ramach zawodów odbyły się Mistrzostwa Polski Policjantów oraz 3 edycja Oborniki Aquathlon. Zwycięzcami Oborniki Triathlon zostali Urszula Kafarska oraz Konrad Imianowski.

Publikacja: 26-08-18 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Niepodległości 2019
  • Oborniki Triathlon 2019
  • aquathlon 25.08.2019

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN