Z ostatniej chwili:

Aktualności

Ostatnie miejsca na liście do Biegu Niepodległości

Bardzo ważna informacja dla wszystkich tych, którzy chcą wziąć udział w IX Biegu Niepodległości. Zapisy potrwają do osiągnięcia limitu 1200 zawodników w biegu głównym i 200 zawodników w biegach szkolnych, jednak nie dłużej niż do 4 listopada. Jeśli limity zostaną osiągnięte przed 4 listopada to zapisy oczywiście zostaną zamknięte. Stąd apel do wszystkich biegaczy, głównie Oborniczan, jeśli planujecie wziąć udział w zawodach, czym prędzej dokonajcie formalności związanych z zapisaniem się do biegu.

Publikacja: 19-10-18 czytaj więcej

Sukces zawodników Obornickiego Klubu Karate na międzynarodowych zawodach.

W miniony weekend w Bielsko-Białej rozrywane były największe zawody karate w kraju. POLISH OPEN - XII INTERNATIONAL KARATE GRAND PRIX BIELSKO-BIAŁA zgromadziło ponad 2300 zawodników z 211 klubów z 33 krajów. Wśród rywalizujących stawili się także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate, którzy wywalczyli tam dwa medale.

Publikacja: 08-10-18 czytaj więcej

Startuje Halowa Liga Piłki Nożnej

W najbliższa niedzielę (7 października) startuje nowy sezon Halowej Ligi Piłki Nożnej. Do rozgrywek w sezonie 2018/2019 zgłosiło się 10 zespołów. Będzie to XV edycja rozgrywek HLPN, które będą odbywały się w hali sportowej w Obornikach oraz Objezierzu.

Publikacja: 02-10-18 czytaj więcej

Bieg Niepodległości dla dzieci i młodzieży - zapisy

Startują zapisy na zawody dzieci i młodzieży, które odbędą się 11 listopada w ramach IX Biegu Niepodległości w Obornikach. Zawody towarzyszące dla młodych biegaczy od lat towarzyszą głównym zawodom dodając tym samym wiele pozytywnych emocji. W tym roku organizatorzy postanowili przygotować cztery kategorie wiekowe. Opłata wpisowa na biegi dla dzieci i młodzieży wynosi jedynie 10 zł. Wyjątkiem jest najmłodsza grupa biegaczy, którzy są zwolnieni z opłaty za udział w biegu. Zapisów można dokonywać do 31 października. Organizatorami zawodów towarzyszących jest Obornickie Centrum Sportu oraz SKS Oborniki. Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do udziału w imprezie.

Publikacja: 27-09-18 czytaj więcej

XV edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej

Zbliżamy się wielkimi krokami do nowego sezonu Halowej Ligi Piłki Nożnej. Dlatego też informujemy wszystkich zainteresowanych o zgłaszanie zespołów do rozgrywek HLPN maksymalnie do 26 września (środa). Zachęcam wszystkie drużyny do wzięcia udziału w rozgrywkach HLPN. W celu potwierdzenia prosimy o kontakt pod nr 697 907 101.

Publikacja: 20-09-18 czytaj więcej

W niedzielę pobiegniemy dla Emilki

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się "6x6 Sztafeta dla Emilki". Głównym celem zawodów jest zbiórka funduszy na kolejny etap leczenia Emilki Gniedźińskiej, która zmaga się z niebezpiecznym dla zdrowia znamieniem, który może przekształcić się w Czerniaka. Początek głównych zawodów zaplanowany został na godz. 10.00. Przed startem sztafety odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy wszystkich w niedzielę na stadion przy ul. Objezieskiej wspólnie pomóżmy Emilce!

Publikacja: 13-09-18 czytaj więcej

II Obornicki Weekend Seniora

W najbliższy weekend (14 i 15 września) po raz drugi odbędzie się Obornicki Weekend Seniora. Weekend poświęcony seniorom to inicjatywa lokalna w której udział bierze wiele instytucji tj.: Obornicka Rada Seniorów, Obornickie Centrum Sportu, Obornicki Ośrodek Kultury, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Urząd Miejski, Biblioteka Publiczna, Matura 65, Klub Seniora+ i inne. Zapraszamy wszystkich seniorów w najbliższy weekend do Obornickiego Ośrodka Kultury gdzie na zgromadzonych będzie czekać wiele ciekawych atrakcji.

Publikacja: 12-09-18 czytaj więcej

Kolejny turniej szachowy za nami

W niedzielę 9 września odbył się Jesienny Turniej Szachowy. To już trzeci turniej w tym roku, wchodzący w skład Grand Prix Obornik. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: open - Łukasz Huchwajda, junior - Paweł Filipiak. Organizatorami zawodów było Obornickie Centrum Sportu oraz Laboratorium Logiki. Wszystkich miłośników szachów zapraszamy na ostatni tegoroczny turniej szachowy, który odbędzie się już 18 listopada.

Publikacja: 10-09-18 czytaj więcej

Zawody ku pamięci Marka T. Stefaniaka

29 września w Rożnowicach odbędzie się kolejna edycja zawodów z cyklu Korona Zachodu Polski. Na wszystkich uczestników czekać będą malownicze trasy Rożnowickich lasów, posiłek regeneracyjny, pamiątkowy medal, wyjątkowe trofea dla najlepszych czy zdobywców zielonych kartek, integracyjne ognisko, gra terenowa dla drużyny i kibiców. Dodatkowo, podczas zmagań, na trasie wyłonimy najlepszą rodzinę. Podczas trwania zawodów będzie można wesprzeć podopiecznych Fundacji „Ja nie mogę czekać”.

Publikacja: 06-09-18 czytaj więcej

IX Bieg Niepodległości - zapisy

Dziś punktualnie o 18.00 wystartują zapisy do największego biegu w naszym mieście. Bieg Niepodległości to okazja do sprawdzenia swojej dyspozycji biegowej ale przede wszystkim możliwość aktywnego uczczenia rocznicy odzyskania niepodległości. Tegoroczne święto 11 listopada będzie szczególnie wyjątkowe, ponieważ obchodzimy 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę! Tak jak w poprzednich latach zawodnicy mogą zmierzyć się na dwóch dystansach 5 i 10km. Trasa zawodów posiada atest PZLA. Warto podjąć decyzję jak najszybciej, pierwsze dni zapisów to niższa opłata startowa. Jak co roku uczestnicy otrzymają w pakiecie startowym medal, koszulka oraz rogal świętomarciński.

Publikacja: 31-08-18 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • I Bieg Leśnych Skrzatów
  • 5 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • wicherek
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN