Z ostatniej chwili:

Aktualności

Wakacje Zimowe z Piłką - terminarz rozgrywek

Już w najbliższy poniedziałek rozpocznie się kolejna edycja halowego turnieju piłki nożnej „WAKACJE ZIMOWE Z PIŁKĄ”. W tym roku do turnieju zgłosiło się 11 drużyn. Poniżej zamieszczamy harmonogram rozgrywek.

Publikacja: 11-01-19 czytaj więcej

XII Chrustowski Bieg Zimowy - informator

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informację dotyczące XII Chrustowskiego Biegu Zimowego. Tutaj dowiecie się w jaki sposób odebrać pakiet startowy, gdzie znajduje się biuro zawodów oraz kiedy należy pojawić się na starcie biegu.

Publikacja: 09-01-19 czytaj więcej

Ferie zimowe na sportowo

Już w następnym tygodniu rozpoczynają się ferie zimowe. Obornickie Centrum Sportu przygotowało dla dzieci i młodzieży wiele atrakcji m.in. nauka jazdy na łyżwach, gry i zabawy na Lodowisku, Wakacje Zimowe z Piłką, Zimowy Akademia Piłkarska Oborniki, Zimowa Akademia Karate oraz Ice Party dj Cookie. Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszej sportowej oferty.

Publikacja: 08-01-19 czytaj więcej

XII Chrustowski Bieg Zimowy - biegi szkolne

Już w najbliższą sobotę 12 stycznia odbędzie się XII Chrustowski Bieg Zimowy. Start biegu głównego odbędzie się o godzinie 12.00. Bezpośrednio po nim rozpoczną się biegi towarzyszące dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Każdy uczeń będzie mógł zapisać się do zawodów w dniu biegu w Szkole Podstawowej w Chrustowie, która jest głównym organizatorem biegów szkolnych. Więcej informacji znajdziecie w załączonym regulaminie.

Publikacja: 08-01-19 czytaj więcej

XII Chrustowski Bieg Zimowy - przedłużamy zapisy

Świetna wiadomość dla wszystkich, którzy nie zdążyli zapisać się na XII Chrustowski Bieg Zimowy. Organizatorzy postanowili przedłużyć zapisy do 8 stycznia (wtorek). Bieg odbędzie się już w najbliższą sobotę o godz. 12.00.

Publikacja: 07-01-19 czytaj więcej

XII Chrustowski Bieg Zimowy - ostatnie dni zapisów

Już tylko tydzień dzieli nas od startu XII Chrustowskiego Biegu Zimowego (12 stycznia). Na liście startowej jest już prawie 250 biegaczy. Trasa biegu licząca 12 km tradycyjnie przebiegać będzie przez Chrustowo-Żukowo-Górka-Ślepuchowo-Żukowo-Chrustowo. Zapisy na XII Chrustowski Bieg Zimowy trwają do niedzieli (6 stycznia).

Publikacja: 04-01-19 czytaj więcej

Wakacje Zimowe z Piłką

Rozpoczęły się zapisy do halowego turnieju piłki nożnej "Wakacje Zimowe z Piłką", który zostanie rozegrany w pierwszym tygodniu ferii zimowych (14-18 stycznia). Do turnieju zgłaszać się mogą 10 osobowe drużyny w trzech kategoriach wiekowych. Wszystkie spotkania odbędą się w hali sportowej przy ul. Obrzyckiej 88.

Publikacja: 13-12-18 czytaj więcej

Memoriał Tadeusza Ratajczaka

W miniony weekend (7-9 grudnia) w hali sportowej Obornickiego Centrum Sportu odbył się VI Ogólnopolski Gwiazdkowy Turniej Piłki Ręcznej Młodzików - Memoriał Tadeusza Ratajczaka pod patronatem Burmistrza Obornik Tomasza Szramy. W memoriale wzięło udział 14 zespołów z całej Polski. Przez cały weekend rozegrano aż 54 mecze. Zwycięzcami turnieju zostali młodzicy Sparty Oborniki.

Publikacja: 11-12-18 czytaj więcej

Objezierze zwycięzcą Memoriału Stanisława Baranowskiego, Jerzego Kubisiaka i Marka Tomczaka

Dziś w hali Obornickiego Centrum Sportu w Objezierzu po raz kolejny odbył się Memoriał Stanisława Baranowskiego Jerzego Kubisiaka i Marka Tomczaka. W zawodach wzięło udział pięć szkół podstawowych z naszej gminy. Zwycięzcami memoriału zostali uczniowie Szkoły Podstawowej z Objezierza. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez Obornickie Centrum Sportu.

Publikacja: 10-12-18 czytaj więcej

Zapraszamy na Memoriał Tadeusza Ratajczaka

Od piątku do niedzieli odbywać się będzie kolejna edycja Gwiazdkowego Turnieju Piłki Ręcznej, który jednocześnie stanowi wspomnienie Tadeusza Ratajczaka. Wszystkich miłośników szczypiorniaka zapraszamy do hali Obornickiego Centrum Sportu przy Obrzyckiej. W załączeniu przedstawiamy program zawodów.

Publikacja: 07-12-18 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN