Z ostatniej chwili:

Aktualności

X Chrustowski Bieg Zimowy - to już jutro

Punktualnie o godzinie 12.00 wyruszą na trasę uczestnicy jubileuszowego X Chrustowskiego Biegu Zimowego. Pięć minut później swoje zawody rozpoczną uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Biuro zawodów czynne będzie w dniu biegu od godziny 8.30 do 11.00. Biuro znajduje się w budynku Szkoły Podstawowej w Chrustowie, współorganizatora biegu. Zapisy do biegów szkolnych odbywać się będą w szkole od godziny 11.00.

Publikacja: 13-01-17 czytaj więcej

X Chrustowski Bieg Zimowy - biegi dla uczniów SP i G

Już w najbliższą sobotę 14 stycznia odbędzie się jubileuszowy X Chrustowski Bieg Zimowy. Start biegu głównego odbędzie się o godzinie 12.00. Bezpośrednio po nim rozpoczną się biegi towarzyszące dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Każdy uczeń będzie mógł się zapisać do zawodów w dniu biegu w Szkole Podstawowej w Chrustowie, która jest głównym organizatorem biegów szkolnych. Szczegóły znajdują się w załączonym regulaminie.

Publikacja: 09-01-17 czytaj więcej

Uwaga - harmonogram lodowiska na weekend

Zapraszamy na Biały Orlik według harmonogramu: 6 stycznia - piątek: 16.00-18.00 i 19.00-21.00; 7 i 8 stycznia - sobota/niedziela: 8.30-14.00;16.00-18.00; 19.00-21.00

Publikacja: 05-01-17 czytaj więcej

Sylwester i Nowy Rok na lodowisku.

Lodowisko czynne będzie w dniu 31 grudnia w godzinach od 8.30 do 14.00, w dniu 1 stycznia w godzinach od 16.00 do 18.00 i od 19.00 do 21.00. W przypadku zamknięcia lodowiska z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych, komunikat zostanie zamieszczony na stronie internetowej. Tel. lodowisko: 697 907 738.

Publikacja: 30-12-16 czytaj więcej

Uwaga - komunikat w sprawie otwarcia lodowiska

Informujemy, że po przerwie spowodowanej niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi planowanym terminem otwarcia lodowiska jest czwartek 29 grudnia. W chwili obecnej trwają prace mające na celu przygotowanie tafli lodu do użytkowania. Tel. kontaktowy 697 907 738.

Publikacja: 28-12-16 czytaj więcej

UWAGA - 27 grudnia - wtorek lodowisko nieczynne

Niestety opady deszczu jakie wystąpiły w ostatnich dniach oraz wysoka temperatura spowodowały, że w dniu 27 grudnia - wtorek lodowisko będzie nieczynne.

Publikacja: 26-12-16 czytaj więcej

Biały Orlik otwarty od czwartku.

W najbliższy czwartek rozpoczynamy kolejny sezon na lodowisku. Harmonogram otwarcia lodowiska przedstawia załączony plakat. Wyjątek stanowi okres świąteczny. W wigilię będziemy mogli korzystać z ligawki od 8.30 do 13.00, w pierwsze święto Bożego Narodzenia lodowisko będzie nieczynne, natomiast OCS zaprasza w drugie w święto od godziny 16.00. Tradycyjnie już na chętnych czekać będzie wypożyczalnia łyżew. Chętni będą mogli skorzystać również z usługi ostrzenia. Poniżej przypominamy cennik, który od kilku sezonów nie uległ zmianie a cena wejściówki jest najniższa porównując ją z cenami innych lodowisk w Wielkopolsce.

Publikacja: 21-12-16 czytaj więcej

SP Kiszewo zwycięzcą w Memoriale Stanisława Baranowskiego Jerzego Kubisiaka i Marka Tomczaka.

W hali OCS w Objezierzu odbył się kolejny Memoriał Stanisława Baranowskiego Jerzego Kubisiaka i Marka Tomczaka. W piłkarskim turnieju wystartowało pięć szkół podstawowych. Po zaciętej walce zwycięzcami okazali się uczniowie SP Kiszewo. Kolejne miejsca zajęli SP Rożnowo, SP Objezierze, SP Maniewo i SP Chrustowo. Wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni medalami oraz pucharami.

Publikacja: 07-12-16 czytaj więcej

Poznaliśmy najlepszych szachistów tegorocznych rozgrywek.

4 Grudnia odbył się ostatni w tym roku turniej szachowy w ramach Szachowego Grand Prix Obornik. Zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju Szachowego został Mateusz Frąckowiak, miejsce drugie zajęła Wioletta Zielińska natomiast trzecie miejsce przypadło Mirosławowi Zającowi. Organizatorem zawodów było Obornickie Centrum Sportu, zawody ponownie przeprowadził Henryk Brodniewicz, który między innymi pełnił rolę głównego sędziego.

Publikacja: 05-12-16 czytaj więcej

Kamila Bracikowska wicemistrzynią Europy

Przez trzy dni od piątku 25 do niedzieli 27 listopada blisko 750 zawodników z 24 krajów rywalizowało między sobą podczas Mistrzostw Europy w Karate Shotokan, które odbywały się w miejscowości Chalkida w Grecji. Wśród reprezentantów, naszego kraju znalazła się zawodniczka Obornickiego Klubu Karate Kamila Bracikowska, trenowana na co dzień przez Tomasza Wosickiego która w drugim dniu mistrzostw wywalczyła srebrny medal w konkurencji kata indywidualnego juniorek.

Publikacja: 28-11-16 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Niepodległości dla dzieci i młodzieży - zapisy
  • Bieg Niepodległości
  • KS Futsal Oborniki
  • Skf Sparta kobiety
  • Sparta ręczna mężczyźni

Biuletyn informacji publicznej

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
Szachy
OCS HLPN