Z ostatniej chwili:

Aktualności

Oborniki Triathlon - ostatnie dni zapisów

Już tylko 12 dni dzieli nas od startu czwartej edycji Oborniki Triathlon (26 sierpnia), która w tym roku została objęta Patronatem Burmistrza Obornik oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji. W ramach obornickiego triathlonu odbędą się Mistrzostwa Polski Policji oraz kolejna edycja Oborniki Aquathlon. Przypominamy, że pozostały ostatnie dni zapisów, które potrwają tylko do końca tygodnia (19 sierpnia). W dniu zawodów nie będzie możliwości dopisania się do listy startowej na Oborniki Triathlon oraz Oborniki Aquathlon.

Publikacja: 14-08-18 czytaj więcej

Udane starty triathlonistów z SKS Oborniki

W niedzielę (5 sierpnia) zawodnicy SKS Oborniki wystartowali w Chodzieży gdzie odbyły się zawody triathlonowe należące do cyklu "Triathlon Series 2018". Oborniccy triathloniści spisali się znakomicie stając 3 razy na podium. Na dystansie 1/2 IM zwyciężyli: Maciej Adamczyk (4:30:00) oraz Basia Nadolska-Bocheńska (5:11:54). Na dystansie 1/8IM na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Sobota. Natomiast najmłodsza zawodniczka SKS Oborniki Kasia Stroińska w sobotę (4 sierpnia) zadebiutowała na Mistrzostwach Polski w Aquathlonie (Olsztyn), zajmując 6 miejsce.

Publikacja: 09-08-18 czytaj więcej

Na Żwirkach jest już pomost

Po pokonaniu wszelkich formalności związanych z udostępnieniem plażowiczom nowego pomostu wreszcie można z niego korzystać.

Publikacja: 08-08-18 czytaj więcej

Uwaga - gorące dni nie ustają

Tegoroczne lato jest niezwykle gorące. Nie bez znaczenia w tych dniach jest stosowanie się do zasad obowiązujących w upalne dni. Apelujemy aby każdorazowo podczas korzystania z obiektów sportowych wyposażyć się w napoje i podczas naszej aktywności systematycznie nawadniać organizm. Oczywiście starajmy się unikać długotrwałego wysiłku fizycznego, zarówno gry sportowe jak i inna aktywność sportowa powinna być odpowiednio skrócona do panujących warunków atmosferycznych. Jeszcze ważniejsze są zasady podczas kąpieli wodnych.

Publikacja: 08-08-18 czytaj więcej

Wakacje na obornickim kąpielisku

Już od ponad miesiąca trwa sezon kąpielowy na obornickim kąpielisku. W tym roku pogoda podczas wakacji jest wyjątkowo słoneczna, a przez to obornickie kąpielisko cieszy się dużym zainteresowaniem. Amatorzy pływania mogą cieszyć się odpoczynkiem pod czujnym okiem ratowników. Woda jest na bieżąco poddawana badaniom oceny w zakresie czystości przez Powiatową Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Obornikach.

Publikacja: 30-07-18 czytaj więcej

Oborniki Triathlon - trwają zapisy

W ostatnią niedzielę sierpnia odbędzie się kolejna edycja Oborniki Triathlon. Przypominamy, że trwają zapisy zarówno do głównych zawodów jak i zawodów towarzyszących Oborniki Aquathlon. Podobnie jak w latach poprzednich Obornickie Centrum Sportu przygotowało dla każdego uczestnika atrakcyjny medal, który już wkrótce zostanie zaprezentowany. Oczywiście po zakończonych zawodach na każdego zawodnika będzie czekał posiłek regeneracyjny. W tym roku dodatkowo odbędą się Mistrzostwa Polski Policji w triathlonie. Dodatkowa kategoria pojawiła się w związku z przypadającą 100 rocznicą powstania Policji. Link do zapisów znajduje się w zakładce najbliższe imprezy. Zapraszamy.

Publikacja: 27-07-18 czytaj więcej

Dawid Witkiewicz i Szymon Gregorowicz zwyciężcami drugiej eliminacji turnieju Rutnicki Cup w Obornikach

W dniu 15 lipca na Kąpielisku w Obornikach popularnych „Żwirkach” odbyła się druga eliminacja turnieju piłki siatkowej plażowej Rutnicki Cup Cztery najlepsze pary awansowały do Wielkiego Finału w Zbąszyniu, który odbędzie się 29 lipca. W turnieju udział wzięły 44 pary, głównie z okolic Poznania, Czarnkowa, Trzcianki i Wronek. Były też pary z Nowej Soli, Torunia, Bydgoszczy oraz ze Szczecina.

Publikacja: 13-07-18 czytaj więcej

Liga Podwórkowa - zapisy

Startują zapisy do turnieju piłkarskiego pn. "Liga Podwórkowa", który rozpocznie się 6 sierpnia. Wszystkie spotkania rozegrane zostaną na Orliku (ul. Obrzycka). W Lidze Podwórkowej mogą wziąć udział dzieci i młodzież z roczników: 1998-2001, 2002-2004, 2005 i młodsi. Zapisy do turnieju będą przyjmowane do 2 sierpnia.

Publikacja: 13-07-18 czytaj więcej

Oborniki Triathlon - ostanie dni niższej opłaty startowej

Do udziału w czwartej edycji Oborniki Triathlon zgłosiło się już ponad 100 osób. Jeśli w dalszym ciągu zastanawiacie się czy wziąć udział w obornickim triathlonie to nie ma na co zwlekać. Do końca tygodnia (do 15 lipca) możecie jeszcze skorzystać z niższej opłaty startowej. Pamiętajcie również o limicie startujących uczestników, który wynosi 200 osób.

Publikacja: 11-07-18 czytaj więcej

Rutnicki Cup po raz kolejny w Obornikach

To już trzynasta edycja Rutnicki Cup, turnieju amatorskiego do którego może zgłosić się każdy. Jeden z turniejów eliminacyjnych zostanie rozegrany 15 lipca na kąpielisku w Obornikach. W zawodach biorą udział zespoły dwuosobowe, które mogą wystąpić tylko w jednej z pięciu eliminacji. Cztery pierwsze pary poszczególnych eliminacji zagrają w Wielkim Finale, który odbędzie się 29 lipca w Zbąszyniu i będzie rozgrywany systemem brazylijskim.

Publikacja: 28-06-18 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN