Z ostatniej chwili:

Aktualności

IX Bieg Niepodległości - zapisy

Dziś punktualnie o 18.00 wystartują zapisy do największego biegu w naszym mieście. Bieg Niepodległości to okazja do sprawdzenia swojej dyspozycji biegowej ale przede wszystkim możliwość aktywnego uczczenia rocznicy odzyskania niepodległości. Tegoroczne święto 11 listopada będzie szczególnie wyjątkowe, ponieważ obchodzimy 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę! Tak jak w poprzednich latach zawodnicy mogą zmierzyć się na dwóch dystansach 5 i 10km. Trasa zawodów posiada atest PZLA. Warto podjąć decyzję jak najszybciej, pierwsze dni zapisów to niższa opłata startowa. Jak co roku uczestnicy otrzymają w pakiecie startowym medal, koszulka oraz rogal świętomarciński.

Publikacja: 31-08-18 czytaj więcej

Ostatnie pożegnanie Tadeusza Ratajczaka

28 sierpnia 2018 roku, po Mszy Św. żałobnej o godz 14:00, odprawionej w Kościele NMP Wniebowziętej w Obornikach, pożegnano trenera, wychowawcę, naszego przyjaciela Tadeusza Ratajczaka. Najbliższa rodzina pragnie podziękować za wsparcie, życzliwość oraz tak liczne uczestnictwo w jego ostatniej drodze.

Publikacja: 31-08-18 czytaj więcej

Fotorelacja Oborniki Triatlon 2018

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z czwartej edycji Oborniki Triathlon!

Publikacja: 29-08-18 czytaj więcej

Janusz Wolniewicz z Pucharem Polski Masters

Już po raz drugi Janusz Wolniewicz reprezentujący KS. EXTREME TEAM OBORNIKI zdobył Puchar Polski Masters w pływaniu długodystansowym. Puchar Polski Masters składał się z pięciu startów na dystansie 3km. W biegu finałowym w Olsztynie Janusz Wolniewicz uzyskał 460 punktów i tym samym wygrał w kategorii J(70-74).

Publikacja: 30-08-18 czytaj więcej

Oborniki Triathlon vol.4 za nami

Niedziela upłynęła w Obornikach na sportowo. Na kąpielisku odbyła się czwarta edycja Oborniki Triatlon w którym wzięło udział blisko 150 uczestników. W ramach zawodów odbyły się Mistrzostwa Polski Policjantów oraz 3 edycja Oborniki Aquathlon. Zwycięzcami Oborniki Triathlon zostali Urszula Kafarska oraz Konrad Imianowski.

Publikacja: 26-08-18 czytaj więcej

Oborniki Triathlon vol.4 już jutro

Już jutro odbędzie się czwarta edycja Oborniki Triathlon. W tym roku na linii startu stanie blisko 150 uczestników, którzy wystartują punktualnie o 10.30. Tak jak w poprzednich latach start zostanie podzielony na dwie fale. Przed głównym starem zawodów odbędzie się również Oborniki Aquathlon. Pierwsze starty najmłodszych uczestników zaplanowane zostały na godz. 9.00. Zachęcamy wszystkich do przybycia na kąpielisko w Obornikach, uczestnicy będą potrzebować waszego dopingu.

Publikacja: 25-08-18 czytaj więcej

Oborniki Triathlon - najważniejsze informacje

Już w niedzielę (26 sierpnia) odbędzie się czwarta edycja Oborniki Triathlon. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informację dotyczące nadchodzącego wydarzenia.

Publikacja: 24-08-18 czytaj więcej

Odszedł Tadeusz Ratajczak

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym odszedł wieloletni trener, wychowawca, pracownik Obornickiego Centrum Sportu Pan Tadeusz Ratajczak. Wyrazy współczucia dla całej rodziny składa dyrekcja i pracownicy Obornickiego Centrum Sportu.

Publikacja: 24-08-18 czytaj więcej

Oborniki Triathlon - utrudnienia w ruchu

Już w najbliższą niedzielę (26 sierpnia) odbędzie się kolejna edycja Oborniki Triathlon. W związku z odbywającymi się zawodami informujemy o utrudnieniach, które w godzinach 10.30-12.15 wystąpią na ul. Kowanowskiej (brama wjazdowa na kąpielisko) - ul. Spokojna - ul. Polna - ul. Towarowa w kierunku miejscowości Rożnowo - Rożnowo ul. Nad Strugą - Rożnowo ul. Łukowska - nawrót. Powrót po tej samej trasie do ul. Polnej dalej ul. Towarowa - ul. Kowanowska do bramy wjazdowej kąpieliska. Organizatorzy zawodów przepraszają za utrudnienia jednocześnie zapraszają w niedzielne przedpołudnie na czwartą edycję Oborniki Triathlon.

Publikacja: 21-08-18 czytaj więcej

Oborniki Triathlon - ostatnie dni zapisów

Już tylko 12 dni dzieli nas od startu czwartej edycji Oborniki Triathlon (26 sierpnia), która w tym roku została objęta Patronatem Burmistrza Obornik oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji. W ramach obornickiego triathlonu odbędą się Mistrzostwa Polski Policji oraz kolejna edycja Oborniki Aquathlon. Przypominamy, że pozostały ostatnie dni zapisów, które potrwają tylko do końca tygodnia (19 sierpnia). W dniu zawodów nie będzie możliwości dopisania się do listy startowej na Oborniki Triathlon oraz Oborniki Aquathlon.

Publikacja: 14-08-18 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN