Z ostatniej chwili:

Aktualności

Udany start obornickich karateków na Mistrzostwach Polski Seniorów

W sobotę 10 marca zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w Mistrzostwach Polski Seniorów w Karate WKF w Lęborku. W zawodach rywalizowało 141 zawodników z 38 klubów. Obornicki Klub Karate wystawił do walk 5 zawodników, którzy zdobyli 2 złote medale.

Publikacja: 12-03-18 czytaj więcej

Urodziny Trenera Jerzego Kubiaka

W dniu dzisiejszym swoje 80 urodziny obchodzi trener piłki ręcznej, wychowawca wieloletni działacz obornickiej Sparty Jerzy Kubiak. Najlepsze życzenia, zdrowia, pomyślności składa dyrekcja oraz pracownicy Obornickiego Centrum Sportu.

Publikacja: 09-03-18 czytaj więcej

Koniec sezonu na lodowisku

Od wtorku 6 marca lodowisko "Biały Orlik" jest nieczynne. Pogoda nie pozwala już dłużej utrzymać bezpiecznej i odpowiedniej do ślizgania tafli lodowej, dlatego też Obornickie Centrum Sportu ogłasza koniec sezonu zimowego 2017/2018. Zapraszamy w kolejnym sezonie.

Publikacja: 07-03-18 czytaj więcej

III Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego - fotogaleria

Pełna fotogaleria z wczorajszego biegu jest już gotowa. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z III Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego.

Publikacja: 04-03-18 czytaj więcej

Kolejny turniej szachowy za nami

Wczoraj (4 marca) w Centrum Rekreacji Oborniki odbył się Marcowy Turniej Szachowy. W zawodach udział wzięło 61 uczestników. Zwycięzcą w kategorii OPEN został Bartosz Borkowski, natomiast wśród najmłodszych uczestników najlepszym szachistą okazał się Paweł Borkowski. Turniej zorganizowany został przez Obornickie Centrum Sportu oraz Laboratorium Logiki.

Publikacja: 05-03-18 czytaj więcej

Zawodnicy Obornickiego Klubu Karate na międzynarodowych zawodach

W miniony weekend zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w dwóch dużych międzynarodowych turniejach karate. Pierwsze zawody to Turniej Karate WKF EUROPE CENTRAL OPEN w Bydgoszczy, gdzie łącznie o miejsca medalowe walczyło ponad 800 zawodników. W tym samym czasie Kamila Barcikowska oraz Aleksandra Wieczorek rywalizowały w Turnieju Karate 1 w Salzburgu, który wchodził w skład turniejów kwalifikacyjnych do Igrzysk Olimpijskich w Tokio

Publikacja: 05-03-18 czytaj więcej

Poznaliśmy zwycięzców III Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego

Dokładnie 281 biegaczy pojawiło się na starcie III Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego. Zwycięzcami dzisiejszych zawodów zostali: Bartosz Aleksandrowicz z Wrześni oraz Dorota Lutomska z Obornik.

Publikacja: 03-03-18 czytaj więcej

Jutro wystartuje III Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego

Już jutro o godz. 19.00 po raz trzeci pobiegniemy by świętować Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych i wspominać Polaków walczących w podziemiu antykomunistycznym. Start zawodów odbędzie się przy ul. Wybudowanie. Zawodnicy będą mieli do pokonania pętlę długości 2,5km. Zwycięzcą będzie zawodnik, który pokona największą ilość okrążeń w ciągu 1,5 h. Zgodnie z regulaminem zawodów aby zostać sklasyfikowanym zawodnik musi pokonać minimum jedną pętlę.

Publikacja: 02-03-18 czytaj więcej

III Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego - co? gdzie? kiedy?

Już w najbliższą sobotę (3 marca) po raz trzeci odbędzie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego organizowany przez Obornickie Centrum Sportu oraz Gminę Oborniki. Bieg to dobra okazja aby w sposób aktywny uczcić bohaterów polskiego podziemia, którym w ostatnich latach staramy się przywrócić pamięć i zasłużoną chwałę. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informację dla uczestników III Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego.

Publikacja: 28-02-18 czytaj więcej

Wakacje Zimowe z Piłką - terminarz rundy finałowej

Półmetek "Wakacji Zimowych z Piłką" za nami. Poznaliśmy już zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych. Wśród roczników 2005 i młodsi najlepszą drużyną okazała się Orkan Objezierze I, a wśród roczników 2002-2004 zwyciężyła Iskra Ludomy. Pozostała już tylko runda finałowa roczników 1998-2001.

Publikacja: 22-02-18 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • I Bieg Leśnych Skrzatów
  • 5 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • wicherek
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN