Z ostatniej chwili:

Aktualności

Pomax triumfatorem Nocnego Turnieju Piłki Nożnej

Dziś kilkanaście minut po północy poznaliśmy zwycięzce pierwszego w Obornikach Nocnego Turnieju Piłki Nożnej. Pomax po wyrównanym finałowym meczu pokonał drużynę Polski 1:0.

Publikacja: 04-09-16 czytaj więcej

Nocny Turniej Piłki Nożnej - harmonogram

Już w najbliższą sobotę odbędzie się Nocny Turniej Piłki Nożnej. Do turnieju zgłosiło się siedem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Pierwszy turniejowy mecz zostanie rozegrany o godz. 20.45.

Publikacja: 01-09-16 czytaj więcej

Halowa Liga Piłki Nożnej

Prosimy o zgłaszanie oraz potwierdzenie udziału drużyn w 13 edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej. W celu potwierdzenia prosimy o kontakt pod nr 604 666 654 (można wysłać wiadomość sms) do 14 września. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 21 września o godz. 18.00 w hali Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Obrzyckiej.

Publikacja: 01-09-16 czytaj więcej

Fotorelacja z Oborniki Triathlon 2016

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszych zawodów.

Publikacja: 29-08-16 czytaj więcej

Maciej Adamczyk zwycięzcą Oborniki Triathlon 2016

W dniu dzisiejszym na Kąpielisku Miejskim odbyła się II edycja Oborniki Triathlon. Na starcie stanęło ponad 150 zawodników. W tym roku przed startem głównych zawodów odbył się również Oborniki Aquathlon, w których wzięło udział prawie 30 najmłodszych zawodników, uczniowie klas I-III i IV-VI. Zwycięzcą tegorocznego obornickiego triathlonu został Maciej Adamczyk. Najlepszą triathlonistką okazała się Barbara Nadolska.

Publikacja: 28-08-16 czytaj więcej

Uwaga! Utrudnienia w ruchu podczas Oborniki Triathlon

W niedzielę 28 sierpnia w godzinach od 10.30 do 12.15 wystąpią utrudnienia w ruchu spowodowane przez odbywające się zawody triathlonowe. Utrudnienia wystąpią na ul. Kowanowskiej (brama wjazdowa na kąpielisko) - ul. Spokojna - ul. Polna - ul. Towarowa w kierunku miejscowości Rożnowo - Rożnowo ul. Nad Strugą - Rożnowo ul. Łukowska - nawrót. Po tej samej trasie do ul. Polnej dalej ul. Towarowa - ul. Kowanowska do bramy wjazdowej kąpieliska. Przepraszamy z utrudnienia wynikające z organizacji zawodów. Wszystkich chętnych zapraszamy do kibicowania podczas drugiej edycji Oborniki Triathlon.

Publikacja: 25-08-16 czytaj więcej

Nocny Turniej Piłki Nożnej

W dniu 3 września 2016r. na boiskach wielofunkcyjnych przy SP2 odbędzie się Nocny Turniej Piłki Nożnej. Turniejowe mecze rozpoczną się o godz. 21.00. Wszyscy uczestnicy muszą mieć ukończone 16 lat (od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców).

Publikacja: 23-08-16 czytaj więcej

Kolejny międzynarodowy sukces Kamili

W dniach 20 -21 sierpnia 2016r. zawodniczka Obornickiego Klubu Karate, Kamila Bracikowska brała udział w Międzynarodowym Turnieju Karate LIGNANO MONDIAL KARATE OPEN 2016, który odbyło się we Włoszech. W zawodach startowało ponad 800 zawodników z 21 krajów.

Publikacja: 22-08-16 czytaj więcej

Co nas czeka w najbliższy weekend

W najbliższy weekend w Obornikach odbędą się dwie sportowe imprezy. W sobotę zapraszamy was na Obornicki tor motocrossowy, tam odbędzie RunCross Race który startuje od godz. 10.30. Natomiast w niedzielę spotykamy się na \"Żwirkach\", a tam zostanie rozegrany Turniej Siatkówki Plażowej. Przypominamy również, że wystartowały już piłkarskie ligi, w których o mistrzostwo walczą Sparta Oborniki (IV liga) oraz Orkan Objezierze (A Klasa).

Publikacja: 17-08-16 czytaj więcej

Uwaga! Zmiana programu planowanych imprez sportowych.

Planowane pierwotnie na Łazienkach zajęcia w dniu 13 sierpnia nie odbędą się z przyczyn niezależnych od organizatorów. Przypominamy program na kolejne dni, zachęcamy do udziału. 21 sierpnia Turniej Siatków Plażowej 24 sierpnia Turniej Piłki Nożnej dla SP, G i SPG 28 sierpnia Oborniki Triathlon 28 sierpnia Aquathlon 3 września Nocny Turniej Piłki Nożnej Zapraszamy.

Publikacja: 12-08-16 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Niepodległości dla dzieci i młodzieży - zapisy
  • Bieg Niepodległości
  • KS Futsal Oborniki
  • Skf Sparta kobiety
  • Sparta ręczna mężczyźni

Biuletyn informacji publicznej

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
Szachy
OCS HLPN