Z ostatniej chwili:

Aktualności

Ropoczynamy rozgrywki IV-ligowe

Już w najbliższą sobotę o g. 11.00 na stadionie OCS przy Objezierskiej obornicka Sparta zaprezentuje się w nowym sezonie przed własną publicznością. Przeciwnikiem Oborniczan będzie Lubuszanin Trzcianka uważany przez wielu za faworyta tegorocznych rozgrywek. Sobotnie spotkanie będzie już drugim w nowym sezonie. W ubiegłym tygodniu Sparta w wyjazdowym meczu uległa Nielbie Wągrowiec 3:1. Zapraszamy.

Publikacja: 11-08-16 czytaj więcej

Sobotni trening z Olgą Chmielewską

Obornickie Centrum Sportu zaprasza na kolejny trening plenerowy z Olgą Chmielewską. Sobota g. 11.00 na Łazienkach odbędą się zajęcia dla wszystkich, którzy potrzebują aktywności. Duża frekwencja na ostatnim treningu pokazała, że zajęcia prowadzone przez Olgę są atrakcyjne i przede wszystkim dla każdego. Zapraszamy panie i panów. Tradycyjnie nie zabraknie przekąsek przygotowanych przez Restaurację 45.

Publikacja: 05-08-16 czytaj więcej

GYM BAR BATTLES - była moc

Po raz pierwszy kompleks boisk przy ul. Ks. Szymańskiego gościł uczestników zawodów crossfitowych. Licznie zgromadzeni kibice mogli przekonać się jak trudna jest to dyscyplina sportowa. Zawody to sprawdzian dla najtwardszych. Nie oznacza to, że jest to sport dla wybranej grupy, jednak aby uczestniczyć w zmaganiach należy z pewnością poprzedzić start ciężkimi treningami, które możliwe są również w JUST A FIT, klubie fitness, który był głównym organizatorem tegorocznej edycji.

Publikacja: 01-08-16 czytaj więcej

Terminarz na Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

W poniedziałek od godziny 10.00 rusza pierwsza runda Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej. We wtorek drużyny rozegrają mecze rewanżowe. Po zakończeniu rundy rewanżowej nastąpi zakończenie turnieju.

Publikacja: 15-07-16 czytaj więcej

W poniedziałek startuje Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

W poniedziałek 18 lipca rusza Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej w którym wezmą udział zespoły z szkół podstawowych oraz gimnazjów. Każda drużyna rozegra ze sobą mecz i rewanż. Terminarz rozgrywek pojawi się w piątek na naszej stronie.

Publikacja: 13-07-16 czytaj więcej

Przedłużamy zapisy na Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej. Zgłoszenia będziemy przyjmować do środy 13 lipca (do godz. 13.00). Terminarz rozgrywek pojawi się w dniu zamknięcia zapisów.

Publikacja: 08-07-16 czytaj więcej

Oborniki Aquathlon dla dzieci - ruszamy z zapisami

W tym roku przed głównymi zawodami Oborniki Triathlon najmłodsi zapewnią nam wielkie emocje. Półtorej godziny wcześniej na linii brzegowej Kąpieliska Miejskiego w Obornikach staną uczestnicy Aquathlonu. Zapisy na Oborniki Aquathlon ruszają dziś.

Publikacja: 05-07-16 czytaj więcej

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

Ruszamy z zapisami na Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej, który rozpocznie się 11 lipca. Turniej zostanie rozegrany na Orliku (ul. Obrzycka) dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Drużyny zapisywać można do 8 lipca (piątek).

Publikacja: 04-07-16 czytaj więcej

Startują zapisy na Oborniki Triathlon vol. 2

Starujemy z zapisami, Oborniki Triathlon vol.2, który odbędzie się 28 sierpnia na Kąpielisku Miejskim w Obornikach przy ul. Kowanowskiej. Organizatorzy w tym roku zwiększyli limit zgłoszeń do 150 uczestników. Szczegółowe informacje przedstawione są w regulaminie zawodów. Obornickie Centrum Sportu oraz Just a Fit zapraszają wszystkich sympatyków triathlonu do udziału w zawodach.

Publikacja: 28-06-16 czytaj więcej

Poznaliśmy zwycięzców Turnieju Szachowego o Puchar Burmistrza Obornik

Wczoraj w Centrum Rekreacji Oborniki rozegrany został Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Obornik, który odbył się z okazji trwających Dni Obornik. W kolejnym turnieju zorganizowanym przez Obornickie Centrum Sportu do boju o zwycięstwo stawiło się 36 szachistów. Zwycięzcą zawodów okazało się nie po raz pierwszy Wioletta Zielińska, która prowadzi również w klasyfikacji generalnej Grand Prix.

Publikacja: 27-06-16 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Niepodległości dla dzieci i młodzieży - zapisy
  • Bieg Niepodległości
  • KS Futsal Oborniki
  • Skf Sparta kobiety
  • Sparta ręczna mężczyźni

Biuletyn informacji publicznej

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
Szachy
OCS HLPN