Z ostatniej chwili:

Aktualności

Rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej OCS dobiegły końca

Mistrzem Halowej Ligi Piłki Nożnej OCS został Askon. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Automyjnia Błysk, a najniższy stopień podium przypadł Cottcie Polsterwerke. Natomiast królem strzelców został Dawid Golon.

Publikacja: 30-05-16 czytaj więcej

Udany start obornickich karateków

W sobotę 28 maja zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział aż w trzech imprezach sportowych, które odbyły się w Pleszewie.

Letni Rajd Nordic Walking po Złotą Pyrę- ruszamy z zapisami

W ramach tegorocznych Dni Obornik odbędzie się Letni Rajd Nordic Walking po Złotą Pyrę. Wszystkich miłośników chodzenia z kijami zapraszamy w dniu 18 czerwca o godzinie 8.00. Biuro zawodów oraz rozpoczęcie rajdu odbędzie się przy głównym wejściu do Centrum Rekreacji Oborniki (pływalnia). Organizowany rajd to przede wszystkim otwarcie nowych tras Nordic Walking, które powstały z inicjatywy Burmistrza Obornik Tomasza Szramy. Znaczący udział w ich tworzeniu mieli członkowie Stowarzyszenia NW Włóczykije.

Publikacja: 25-05-16 czytaj więcej

Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej

W dniu dzisiejszym na Kąpielisku Miejskim w Obornikach rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej chłopców i dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Do turnieju swoje zespoły zgłosiły cztery szkoły: LO Oborniki. ZS Objezierze, LO Rogoźno, ZS Rogoźno.

Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół w Karate WKF

W sobotę 14 maja zawodnicy Obornickiego Klubu Karate wzięli udział w Wojewódzkich Mistrzostwach Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Karate WKF. Impreza ta zorganizowana przy współudziale Wojewódzkiego Związku Karate WKF i Szkolnego Związku Sportowego „WIELKOPOLSKA”, zgromadziła blisko 600 zawodników z przeszło 100 szkół. Zawody te były szczególne, gdyż po raz pierwszy młodzi karatecy reprezentowali na zawodach nie swoje kluby a szkoły.

Publikacja: 16-05-16 czytaj więcej

Szkoły podstawowe rywalizowały w Turnieju im. Jerzego Kubiaka

Dziś na boisku przy ul. Ks Szymańskiego obyła się VIII edycja Turnieju Piłki Ręcznej im. Jerzego Kubiaka. W tym roku szkoły rywalizowały w dwóch kategoriach: Starszej (klasy IV) i Młodszej ( klasy II).

Publikacja: 13-05-16 czytaj więcej

Ruszają zapisy na Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Obornik

Z okazji zbliżających Dni Obornik zaplanowany został kolejny turniej szachowy. Zawody odbędą się 26 czerwca w Centrum Rekreacji Oborniki (sala konferencyjna). Zapraszamy wszystkich miłośników szachów. Zapisy odbywają się za pośrednictwem poniższego formularza.

Publikacja: 12-05-16 czytaj więcej

Relacja z DT4YOU MTB Maraton Oborniki

Kolejna edycja zawodów DT4YOU MTB Maraton Oborniki podobnie jak w latach poprzednich została zorganizowana na najwyższym poziomie. Dobrze przygotowane miasteczko, w którym znajdowało się wiele atrakcji, wymagająca i dobrze oznakowana trasa, a także spora porcja cennych nagród dla uczestników. Większość zawodników zapowiedziało swój udział w przyszłorocznej edycji DT4YOU MTB Maraton Oborniki.

Publikacja: 09-05-16 czytaj więcej

Fotorelacja z DT4YOU MTB Maraton Oborniki

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszych zawodów DT4YOU MTB Maraton Oborniki.

Publikacja: 30-04-16 czytaj więcej

Poznaliśmy zwycięzców III edycji DT4YOU MTB Maraton Oborniki

W tegorocznym DT4YOU MTB Maraton Oborniki zaliczyliśmy rekordową frekwencję. Na starcie pojawiło się blisko 750 zawodników. Piękna pogoda oraz wspaniała atmosfera towarzyszyła nam przez cały trwania zawodów. Zmagania zawodników na naszej atrakcyjnej lecz wymagającej trasie, wyścigi dzieci i wiele rozdanych nagród to wszystko działo się podczas dzisiejszych zawodów.