Z ostatniej chwili:

Aktualności

Znamy zwycięzców Jesiennego Turnieju Szachowego

W niedzielę, 10 września odbył się Jesienny Turniej Szachowy, w którym udział wzięło 47 zawodników. Najlepszym szachistą turnieju okazał się Krzysztof Raczyński. To już trzeci turniej w tym roku, który wchodzi w skład GPX Obornik. Po raz kolejny turniej szachowy został zorganizowany przez Obornickie Centrum Sportu oraz Laboratorium Logiki. Najlepsi zawodnicy w kategorii OPEN i JUNIOR otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy, które zostały wręczone przez Dyrektora Obornickiego Sportu Jacka Okpisza.

Publikacja: 11-09-17 czytaj więcej

VIII Bieg Niepodległości - zapisy start

Punktualnie o 12.00 wystartują w dniu dzisiejszym zapisy do największego biegu w naszym mieście. Bieg Niepodległości to okazja do sprawdzenia swojej dyspozycji biegowej ale przede wszystkim możliwość aktywnego uczczenia rocznicy odzyskania niepodległości. Ponownie jak w poprzednich edycjach zawodnicy mogą zmierzyć się na dwóch dystansach 5 i 10km. Trasa zawodów posiada atest PZLA. Warto podjąć decyzję jak najszybciej, pierwsze dni zapisów to niższa opłata startowa. Pakiet startowy dla zawodników to oczywiście medal, koszulka oraz rogal świętomarciński.

Publikacja: 01-09-17 czytaj więcej

Fotorelacja z Oborniki Triathlon vol.3

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszych zawodów Oborniki Triathlon.

Publikacja: 28-08-17 czytaj więcej

Dariusz Kowalski zwycięża w Oborniki Triathlon vol.3

W dniu dzisiejszym na kąpielisku odbyła się trzecia edycja Oborniki Triathlon. Na starcie stanęło 160 zawodników. Zwycięzcą tegorocznego obornickiego triathlonu został Dariusz Kowalski. Natomiast wśród pań najlepsza okazała się Magdalena Kurowska.

Publikacja: 27-08-17 czytaj więcej

Oborniki Triathlon - najważniejsze informacje

Już w najbliższą niedziele (27 sierpnia) startuje trzecia edycja Oborniki Triathlon. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informację dotyczące nadchodzącego wydarzenia.

Publikacja: 25-08-17 czytaj więcej

Utrudnienia w ruchu podczas Oborniki Triathlon

W niedzielę 27 sierpnia w godzinach od 10.30 do 12.15 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane przez odbywające się zawody triathlonowe. Utrudnienia wystąpią na ul. Kowanowskiej (brama wjazdowa na kąpielisko) - ul. Spokojna - ul. Polna - ul. Towarowa w kierunku miejscowości Rożnowo - Rożnowo ul. Nad Strugą - Rożnowo ul. Łukowska - nawrót. Powrót po tej samej trasie do ul. Polnej dalej ul. Towarowa - ul. Kowanowska do bramy wjazdowej kąpieliska. Organizatorzy zawodów przepraszają za utrudnienia jednocześnie zapraszają w niedzielne przedpołudnie na trzecią już edycję Oborniki Triathlon.

Publikacja: 23-08-17 czytaj więcej

Oborniki Triathlon vol.3 coraz bliżej

Tegoroczna edycja Oborniki Triathlon, która odbędzie się 27 sierpnia zbliża się wielkimi krokami. Tym razem organizatorzy zwiększyli limit uczestników. Pozostało jeszcze kilkanaście miejsc. Niezdecydowanych zapraszamy do formularza zapisów.

Publikacja: 18-08-17 czytaj więcej

Zapraszamy do korzystania z kortów przy Objezierskiej

W ostatnim okresie Obornickie Centrum Sportu wzbogaciło się o kolejny obiekt sportowy, korty tenisowe przy ul. Objezierskiej są już do dyspozycji mieszkańców naszej gminy. Wszystkich chętnych do korzystania z kortów informujemy, że rezerwacji można dokonywać w biurze Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej 2 lub telefonicznie pod numerem 61 29 60 906 w godzinach 11.00-15.00. Opłatę za korzystanie, ustaloną przez Radę Miejską w Obornikach należy dokonywać od poniedziałku do piątku w biurze OCS do godz. 15.00. Po godz. 15.00 do godz. 20.00 u pracownika będącego na obiekcie.

Publikacja: 02-08-17 czytaj więcej

Rutnicki Cup - finał w Zbąszyniu

W tym roku Oborniki po raz pierwszy wzięły udział w cyklu turniejów siatkówki plażowej Rutnicki Cup. W ostatni miniony weekend odbył się finał na boiskach w Zbąszyniu. W turnieju wzięli udział również finaliści obornickich rozgrywek. Ostatecznie zwycięzcami tegorocznego cyklu zostali Dariusz Tkaczuk i Tomasz Wierzbicki. Obornickie Centrum Sportu jako współorganizator turnieju będzie gospodarzem kolejnych rozgrywek w następnym roku.

Publikacja: 01-08-17 czytaj więcej

Damian Gościański/Patryk Michalczyk najlepszą parą w obornickich eliminacjach Rutnicki Cup 2017

W niedzielę, 16 lipca na kąpielisku w Obornikach odbył się turniej eliminacyjny Rutnicki Cup, wystartowało w nim 49 par!!! Ponad 70 spotkań wyłoniło najlepszą 4, która powalczy w Wielkim Finale w Zbąszyniu.

Publikacja: 17-07-17 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • I Bieg Leśnych Skrzatów
  • 5 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • wicherek
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN