Z ostatniej chwili:

Aktualności

JPII RUN CROSS - podsumowanie

Dni Obornik stały się okazją do organizacji zawodów biegowych JPII RUN CROSS, stanowiących nową formułę Biegu Papieskiego. Zawody zorganizowane przez Obornickie Centrum Sportu zgromadziły na starcie blisko 350 zawodników. Przed startem biegu głównego odbyły się zawody dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Każdy uczestnik biegów szkolnych otrzymał pamiątkowy medal a najlepsi zostali nagrodzeni medalami odlewanymi, które otrzymywali uczestnicy biegu głównego.

Publikacja: 26-06-17 czytaj więcej

JPII RUN CROSS już za nami

W sobotnie przedpołudnie miłośnicy biegania wystartowali w JPII Run Cross, by uczcić pamięć papieża Jana Pawła II. Na starcie pojawiło się blisko 350 biegaczy, którzy musieli zmierzyć się z dwoma wymagającymi trasami crossowymi na dystansach 5 i 10km. Zwycięzcami głównego biegu na 10km zostali Joanna Pawlik wśród kobiet oraz Dariusz Szrama wśród mężczyzn. Natomiast na dystansie 5km zwyciężyli Adrianna Mściwujewska oraz Sebastian Nowicki.

Publikacja: 24-06-17 czytaj więcej

JPII RUN CROSS - co? gdzie? kiedy?

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informację dla biegaczy oraz harmonogram zawodów. Informujemy rodziców, że tylko w ich obecności będą wydawane numery startowe dzieciom. W dniu zawodów nie będzie możliwości dopisania się do listy startowej.

Publikacja: 23-06-17 czytaj więcej

JPII RUN CROSS zbliża się wielkimi krokami

W najbliższą sobotę 24 czerwca obędzie się JPII Run Cross. Start biegu głównego dla dystansów 5 i 10 km zaplanowany jest na godz. 10.30.

Publikacja: 08-06-17 czytaj więcej

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Obornik rozpoczęty

Tradycyjnie już podczas Dni Obornik odbywa się Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Obornik. Turniej rozgrywany jest na nowych kortach oddanych do użytku kilka dni temu. Obiekt będzie do dyspozycji mieszkańców naszej gminy po zakończeniu turnieju.

Publikacja: 20-06-17 czytaj więcej

Uwaga szachiści!

Informujemy wszystkich miłośników szachów, że najbliższy turniej szachowy odbędzie się we wrześniu. Dokładny termin turnieju wchodzącego w skład cyklu szachowego Grand Prix Obornik zostanie podany w późniejszym terminie.

Publikacja: 08-06-17 czytaj więcej

Poseł Rutnicki odwiedził plac budowy kompleksu lekkoatletycznego

W ubiegłym tygodniu plac budowy kompleksu lekkoatletycznego w Obornikach odwiedził poseł Jakub Rutnicki, który od początku wspiera tą ważną dla naszej gminy inicjatywę. Budowa kompleksu lekkoatletycznego to największa inwestycja sportowa w Obornikach od lat, która już nie długo pozwoli mieszkańcom gminy trenować w profesjonalnych warunkach lekką atletykę. Podczas wizyty posła odbyło się również spotkanie z dyrekcją Obornickiego Centrum Sportu, podczas którego omówiono założenia turnieju siatkówki RUTNICKI CUP, który odbędzie się na obornickim kąpielisku 16 lipca.

Publikacja: 06-06-17 czytaj więcej

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej

Już po raz kolejny nasze miasto odwiedzili goście z zaprzyjaźnionego miasta Luchow z Niemiec. Tym razem po raz pierwszy przyjechała również reprezentacja piłkarska powiatu Luchow-Danennberg. Młodzi piłkarze uczestniczyli w turnieju zorganizowanym przez Obornickie Centrum Sportu oraz Obornicki Ośrodek Kultury. Naszą gminę reprezentowały drużyny Sparty Oborniki oraz Orkanu Objezierze. Zawody odbyły się systemem każdy z każdym. Po emocjonujących spotkaniach zwycięzcą okazali się piłkarze Orkanu. Kolejne miejsca zajęły dwie drużyny z Niemiec raz Sparty Oborniki. Najlepszym strzelcem turnieju został Tomasz Dobrzyński Orkan Objezierze.

Publikacja: 05-06-17 czytaj więcej

JP II Run Cross - zapisy dla dzieci i młodzieży szkolnej

Kolejne uruchomione zapisy w tym tygodniu. Tym razem Obornickie Centrum Sportu zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do wzięcia udziału w biegu JP II Run Cross, który odbędzie się 24 czerwca. Zawody dla dzieci i młodzieży odbędą się przed startem głównych zawodów o godz. 9.30. Bieg dla uczniów SP i G jest bezpłatny.

Publikacja: 01-06-17 czytaj więcej

AQUATHLON OBORNIKI - rozpoczynamy zapis

Już po raz drugi Obornickie Centrum Sportu będzie organizatorem Aquathlon Oborniki, zawody dla najmłodszych będą się składać z dwóch dyscyplin, pływania oraz biegu. Zapisy do zawodów rozpoczną się w dniu dzisiejszym od godziny 12.00. Należy pamiętać, że formalności związane z rejestracją muszą dokonać rodzice lub prawni opiekunowie. Wpisana w formularz osoba jednocześnie oświadcza, że spełnia warunki regulaminowe oraz deklaruje się sprawować opiekę nad uczestnikiem aquathlonu w dniu zawodów.

Publikacja: 30-05-17 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • DT4MTB Maraton Oborniki - ODWOŁANY!
  • I Bieg Leśnych Skrzatów

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN