Z ostatniej chwili:

Aktualności

Kamila Bracikowska wicemistrzynią Europy

Przez trzy dni od piątku 25 do niedzieli 27 listopada blisko 750 zawodników z 24 krajów rywalizowało między sobą podczas Mistrzostw Europy w Karate Shotokan, które odbywały się w miejscowości Chalkida w Grecji. Wśród reprezentantów, naszego kraju znalazła się zawodniczka Obornickiego Klubu Karate Kamila Bracikowska, trenowana na co dzień przez Tomasza Wosickiego która w drugim dniu mistrzostw wywalczyła srebrny medal w konkurencji kata indywidualnego juniorek.

Publikacja: 28-11-16 czytaj więcej

To będzie dziesiąta edycja Chrustowskiego Biegu Zimowego.

Już dzisiaj punktualnie o godzinie 15.00 ruszają zapisy do X Chrustowskiego Biegu Zimowego. Jego pierwsza edycja odbyła się w 2007 roku, wówczas pod nazwą Biegu Sylwestrowego. Pomysłodawcą biegania w Chrustowie jest wieloletni nauczyciel, trener i wychowawca Stefan Hoeft. Właśnie jemu poświęcony będzie najbliższy, dziesiąty bieg. Stefan Hoeft odszedł od nas w 2015 roku. Poniżej zamieszczamy link do zapisów oraz regulamin zawodów. Przypominamy, że szkoła w Chrustowie może pomieścić ograniczoną ilość zawodników, stąd limit 300 zawodników. Zapraszamy do zapisów. Podobnie jak w latach poprzednich odbędą się również biegi dla szkół podstawowych i gimnazjów. Zapisy dla uczniów odbywać się będą w dniu biegu.

Publikacja: 25-11-16 czytaj więcej

Sukces Obornickich Karateków na międzynarodowym turnieju karate w Legnicy

Przez dwa dni 19 i 20 listopada zawodnicy z ośmiu krajów rywalizowali na XVII Międzynarodowym Turnieju Karate WKF CUPRUM CUP w Legnicy. Barwy naszego miasta i kraju reprezentowali zawodnicy Obornickiego Klubu Karate, którzy wywalczyli tam 4 medale.

Publikacja: 22-11-16 czytaj więcej

VII Bieg Niepodległości już za nami

To był już VII Bieg Niepodległości w naszym mieście. Punktualnie o 11.11 na trasę wyruszyło ponad 1000 zawodniczek i zawodników rywalizujący na dwóch dystansach 5 i 10km. Tuż przed pierwszym wystrzałem został odśpiewany hymn przez Mikołaja Stachowiaka ucznia szkoły w Objezierzu. Ten moment uważany jest przez zawodników za wyjątkowy.

Publikacja: 16-11-16 czytaj więcej

Relacja z otwartych biegów dla dzieci i młodzieży - VII Bieg Niepodległości

Po raz pierwszy biegi dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów odbyły się w nowej formule. Zawody miały charakter otwarty, dzięki czemu do biegu zgłosiły się wszystkie chętne dzieci, bez względu na miejsce zamieszkania. W ten sposób do zawodów zgłosiło się ponad 150 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Publikacja: 15-11-16 czytaj więcej

Fotorelacja z VII Biegu Niepodległości

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wczorajszego VII Biegu Niepodległości. Szersza relacja z zawodów już wkrótce.

Publikacja: 11-11-16 czytaj więcej

Wyniki - VII Bieg Niepodległości

Zwycięzcami na dystansie 10 km zostali: Monika Brzozowska i Jakub Szymankiewicz, natomiast na dystansie 5 km: Agnieszka Kijak i Kamil Pikula.

Publikacja: 11-11-16 czytaj więcej

Kiedy do biura zawodów

Piątek 11 listopada punktualnie o godzinie 11.11 startuje VII Bieg Niepodległości. Dziesięciokilometrowa trasa w centrum Obornik posiada atest PZLA. Przed biegiem głównym odbędą się zawody towarzyszące dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Do zawodów szkolnych zgłosiło się ponad 150 uczniów z terenu Wielkopolski. Biuro zawodów czynne będzie w dniu 10 listopada w godz. 16.00 - 19.00 oraz w dniu zawodów w godz. 7.00 - 10.00. Biuro zawodów znajduje się w Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby przy ul. Ks. Szymańskiego 5 (wejście od strony boisk).

Publikacja: 09-11-16 czytaj więcej

Sponsor i partnerzy VII Biegu Niepodległości

Już teraz pragniemy serdecznie podziękować sponsorowi oraz wszystkim partnerom za pomoc w organizacji VII Biegu Niepodległości w Obornikach. Startujemy 11 listopada punktualnie o godzinie 11:11.

Publikacja: 08-11-16 czytaj więcej

Piątek - ostatnim dniem zapisów

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszym biegiem. Niezdecydowanych informujemy, że 4 listopada o godzinie 15.00 kończą się zapisy do tegorocznego Biegu Niepodległości. Jednocześnie informujemy, że w dniu zawodów również nie będą prowadzone zapisy.

Publikacja: 03-11-16 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • I Bieg Leśnych Skrzatów
  • 5 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • wicherek
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN