Z ostatniej chwili:

Aktualności

Miejsko Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych

W piątek 3 czerwca na stadionie Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej odbyły się Miejsko Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych. W zawodach wzięły udział reprezentacje z ośmiu szkół. Uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach: rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz biegach (40m, 50m, 60m, 400m, 500m, 600m i sztafeta 8x50m). Nagrody najlepszym uczestnikom poszczególnych konkurencji wręczył Zastępca Burmistrza Piotr Woszczyk.

Publikacja: 03-06-16 czytaj więcej

XX memoriał Bernarda Kasperka oraz V Tadeusza Kasperka

W dzisiejszym dniu na boiskach Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej odbył się XX memoriał Bernarda Kaspreka oraz V Tadeusza Kasperka nieżyjących byłych sportowców, trenerów, wychowawców i działaczy. W turnieju wzięły udział trzy drużyny z Obornik (SP2, SP3 i SP4) oraz drużyna reprezentująca szkoły wiejskie (Maniewo, Chrustowo, Objezierze, Rożnowo).

Publikacja: 30-05-16 czytaj więcej

Rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej OCS dobiegły końca

Mistrzem Halowej Ligi Piłki Nożnej OCS został Askon. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Automyjnia Błysk, a najniższy stopień podium przypadł Cottcie Polsterwerke. Natomiast królem strzelców został Dawid Golon.

Publikacja: 30-05-16 czytaj więcej

Udany start obornickich karateków

W sobotę 28 maja zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział aż w trzech imprezach sportowych, które odbyły się w Pleszewie.

Publikacja: 30-05-16 czytaj więcej

Letni Rajd Nordic Walking po Złotą Pyrę- ruszamy z zapisami

W ramach tegorocznych Dni Obornik odbędzie się Letni Rajd Nordic Walking po Złotą Pyrę. Wszystkich miłośników chodzenia z kijami zapraszamy w dniu 18 czerwca o godzinie 8.00. Biuro zawodów oraz rozpoczęcie rajdu odbędzie się przy głównym wejściu do Centrum Rekreacji Oborniki (pływalnia). Organizowany rajd to przede wszystkim otwarcie nowych tras Nordic Walking, które powstały z inicjatywy Burmistrza Obornik Tomasza Szramy. Znaczący udział w ich tworzeniu mieli członkowie Stowarzyszenia NW Włóczykije.

Publikacja: 25-05-16 czytaj więcej

Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej

W dniu dzisiejszym na Kąpielisku Miejskim w Obornikach rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej chłopców i dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Do turnieju swoje zespoły zgłosiły cztery szkoły: LO Oborniki. ZS Objezierze, LO Rogoźno, ZS Rogoźno.

Publikacja: 25-05-16 czytaj więcej

Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół w Karate WKF

W sobotę 14 maja zawodnicy Obornickiego Klubu Karate wzięli udział w Wojewódzkich Mistrzostwach Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Karate WKF. Impreza ta zorganizowana przy współudziale Wojewódzkiego Związku Karate WKF i Szkolnego Związku Sportowego „WIELKOPOLSKA”, zgromadziła blisko 600 zawodników z przeszło 100 szkół. Zawody te były szczególne, gdyż po raz pierwszy młodzi karatecy reprezentowali na zawodach nie swoje kluby a szkoły.

Publikacja: 16-05-16 czytaj więcej

Szkoły podstawowe rywalizowały w Turnieju im. Jerzego Kubiaka

Dziś na boisku przy ul. Ks Szymańskiego obyła się VIII edycja Turnieju Piłki Ręcznej im. Jerzego Kubiaka. W tym roku szkoły rywalizowały w dwóch kategoriach: Starszej (klasy IV) i Młodszej ( klasy II).

Publikacja: 13-05-16 czytaj więcej

Ruszają zapisy na Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Obornik

Z okazji zbliżających Dni Obornik zaplanowany został kolejny turniej szachowy. Zawody odbędą się 26 czerwca w Centrum Rekreacji Oborniki (sala konferencyjna). Zapraszamy wszystkich miłośników szachów. Zapisy odbywają się za pośrednictwem poniższego formularza.

Publikacja: 12-05-16 czytaj więcej

Relacja z DT4YOU MTB Maraton Oborniki

Kolejna edycja zawodów DT4YOU MTB Maraton Oborniki podobnie jak w latach poprzednich została zorganizowana na najwyższym poziomie. Dobrze przygotowane miasteczko, w którym znajdowało się wiele atrakcji, wymagająca i dobrze oznakowana trasa, a także spora porcja cennych nagród dla uczestników. Większość zawodników zapowiedziało swój udział w przyszłorocznej edycji DT4YOU MTB Maraton Oborniki.

Publikacja: 09-05-16 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • ORKAN
  • Jesienny Turniej Szachowy
  • Bieg Niepodległości - biegi szkolne
  • Korona Zachodu
  • Bieg Niepodległości 2019
  • ręczna

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN