Z ostatniej chwili:

Aktualności

Udane otwarcie sezonu sportowego Obornickiego Klubu Karate

W sobotę 1 października najmłodsi zawodnicy Obornickiego Klubu Karate zainaugurowali swój nowy sezon sportowy 2016/2017 udziałem w IV Ogólnopolskim Turnieju Karate WKF Rokietnica Cup 2016. Start w zawodach okazał się bardzo udany dla obornickich karateków, którzy wywalczyli 14 medali.

Publikacja: 03-10-16 czytaj więcej

Bieg Niepodległości dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjów do wzięcia udziału w naszym wyjątkowym biegu, który odbędzie się 11 listopada. Zawody odbędą się przed startem głównych zawodów o godzinie 9.30. Oprócz klasyfikacji indywidualnej rywalizować mogą również drużyny. Aby drużyna mogła wziąć udział w klasyfikacji musi spełnić dwa warunki. Przede wszystkim należy wystawić minimum jednego zawodnika w każdej kategorii biegowej. Czyli dla przykładu, drużyna w kategorii SP musi w swoim składzie mieć dwie zawodniczki i dwóch zawodników (po jednym z klas IV-V i VI). Podobny skład musi mieć drużyna w kategorii gimnazja. Drugi warunek to wspólna nazwa drużyny, którą należy wpisać w formularzu zapisów. Bieg dla uczniów SP i G jest bezpłatny.

Publikacja: 20-09-16 czytaj więcej

Filmowe wspomnienie z Oborniki Triathlon 2016

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z Oborniki Triathlon 2016.

Publikacja: 08-09-16 czytaj więcej

Pomax triumfatorem Nocnego Turnieju Piłki Nożnej

Dziś kilkanaście minut po północy poznaliśmy zwycięzce pierwszego w Obornikach Nocnego Turnieju Piłki Nożnej. Pomax po wyrównanym finałowym meczu pokonał drużynę Polski 1:0.

Publikacja: 04-09-16 czytaj więcej

Nocny Turniej Piłki Nożnej - harmonogram

Już w najbliższą sobotę odbędzie się Nocny Turniej Piłki Nożnej. Do turnieju zgłosiło się siedem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Pierwszy turniejowy mecz zostanie rozegrany o godz. 20.45.

Publikacja: 01-09-16 czytaj więcej

Halowa Liga Piłki Nożnej

Prosimy o zgłaszanie oraz potwierdzenie udziału drużyn w 13 edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej. W celu potwierdzenia prosimy o kontakt pod nr 604 666 654 (można wysłać wiadomość sms) do 14 września. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 21 września o godz. 18.00 w hali Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Obrzyckiej.

Publikacja: 01-09-16 czytaj więcej

Fotorelacja z Oborniki Triathlon 2016

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszych zawodów.

Publikacja: 29-08-16 czytaj więcej

Maciej Adamczyk zwycięzcą Oborniki Triathlon 2016

W dniu dzisiejszym na Kąpielisku Miejskim odbyła się II edycja Oborniki Triathlon. Na starcie stanęło ponad 150 zawodników. W tym roku przed startem głównych zawodów odbył się również Oborniki Aquathlon, w których wzięło udział prawie 30 najmłodszych zawodników, uczniowie klas I-III i IV-VI. Zwycięzcą tegorocznego obornickiego triathlonu został Maciej Adamczyk. Najlepszą triathlonistką okazała się Barbara Nadolska.

Publikacja: 28-08-16 czytaj więcej

Uwaga! Utrudnienia w ruchu podczas Oborniki Triathlon

W niedzielę 28 sierpnia w godzinach od 10.30 do 12.15 wystąpią utrudnienia w ruchu spowodowane przez odbywające się zawody triathlonowe. Utrudnienia wystąpią na ul. Kowanowskiej (brama wjazdowa na kąpielisko) - ul. Spokojna - ul. Polna - ul. Towarowa w kierunku miejscowości Rożnowo - Rożnowo ul. Nad Strugą - Rożnowo ul. Łukowska - nawrót. Po tej samej trasie do ul. Polnej dalej ul. Towarowa - ul. Kowanowska do bramy wjazdowej kąpieliska. Przepraszamy z utrudnienia wynikające z organizacji zawodów. Wszystkich chętnych zapraszamy do kibicowania podczas drugiej edycji Oborniki Triathlon.

Publikacja: 25-08-16 czytaj więcej

Nocny Turniej Piłki Nożnej

W dniu 3 września 2016r. na boiskach wielofunkcyjnych przy SP2 odbędzie się Nocny Turniej Piłki Nożnej. Turniejowe mecze rozpoczną się o godz. 21.00. Wszyscy uczestnicy muszą mieć ukończone 16 lat (od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców).

Publikacja: 23-08-16 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN