Z ostatniej chwili:

Aktualności

Pięć medali obornickich karateków na World Karate Cup w Łodzi.

800 zawodników z 12 krajów rywalizowało w sobotę i niedzielę na największym w Polsce Turnieju Karate Olimpijskiego „Harasuto World CUP” , który odbył się w Łodzi. Wśród nich wystąpiło 11 zawodników Obornickiego Klubu Karate Shotokan trenowanych przez Wojciecha Blocha. Poziom konkurencji indywidualnych i drużynowych, stał na najwyższym światowym poziomie.

Publikacja: 12-04-16 czytaj więcej

Sparta przegrała we Wrocławiu.

Po zwycięstwie przed tygodniem i dobrej grze szczypiornistów Sparty wszyscy liczyli na powiększenie dorobku punktowego. W starciu ze Śląskiem II Wrocław nie udała się ta sztuka i oborniczanie przegrali 29 : 21.

Publikacja: 11-04-16 czytaj więcej

Za tydzień maszerujemy dla Papieża

17 kwietnia odbędzie się kolejna edycja maszerowania dla Papieża. Tym razem oprócz tradycyjnego rajdu zawodnicy będą rywalizować na dystansie 5 i 9 km. Uczestnicy marszu będą wyposażeni w chipy, które będą mierzyć czas przemarszu. Jest to opcja dla osób, które chcą rywalizować i osiągać wyniki czasowe.

Publikacja: 08-04-16 czytaj więcej

5 medali z mistrzostw świata w Obornikach

W dniach od 1 do 3 kwietnia w hali Łuczniczka w Bydgoszczy odbywały się Mistrzostwa Świata Karate WSF World Shotokan Federation, w których uczestniczyło ponad 1800 zawodników w 37 państw z 5 kontynentów. W zawodach tych brali udział także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate, którzy wywalczyli tam aż 5 medali.

Publikacja: 04-04-16 czytaj więcej

Ważna wygrana szczypiornistów

Zwycięstwo nad vice liderem i dobra gra Sparty podobała się licznie zgromadzonej publiczności. W sobotni wieczór przy Obrzyckiej oglądaliśmy metamorfozę naszych piłkarzy ręcznych, którym do tej pory zwyczajnie nie szło. Wygrana 25 : 23 nad Żagwią Dzierżoniów to duży krok w stronę utrzymania w II lidze. Ważnym faktem był debiut juniorów Nielby Wągrowiec Damiana Wojtasa, Macieja Batury, Oskara Polcyna i Filipa Kucharskiego.

Publikacja: 04-04-16 czytaj więcej

Kwiecień na sportowo

W kwietniu Obornickie Centrum Sportu zaprasza wszystkich do udziału w turniejach i zawodach sportowych. Już 17 kwietnia odbędzie się drugi w tym roku turniej szachowy. Wiosenny Turniej Szachowy odbędzie się w Centrum Rekreacji Oborniki. Do zawodów może zgłosić się każdy, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza, który znajduje się na stronie, wystarczy kliknąć na plakat.

Publikacja: 29-03-16 czytaj więcej

Słaby występ Sparty w Swarzędzu.

Dotkliwej porażki doznali oborniczanie w 18 kolejce II ligi mężczyzn przegrywając 34 : 20 z Liderem Swarzędz . Sąsiedzi za miedzy wyprzedzili Spartę w tabeli.

Publikacja: 21-03-16 czytaj więcej

X Okręgowy Turniej Karate w Obornikach.

W sobotę 19 marca zawodnicy Obornickiego Klubu Karate mogli zaprezentować swoje umiejętności przed swoja publicznością na X Okręgowym Turnieju Karate Oborniki Cup.

Publikacja: 21-03-16 czytaj więcej

Zawiadomienie Burmistrza Obornik

W załączeniu przedstawiamy Zawiadomienie Burmistrza Obornik z dnia 11 marca 2016r. o wyłożeniu do publicznej wiadomości projektu uchwały Rady Miejskiej w Obornikach w sprawie wykazu kąpielisk na terenie Gminy Oborniki w 2016r.

Publikacja: 14-03-16 czytaj więcej

Piłkarze nożni na remis

Remisem 3-3 zakończyło się, pierwsze po przerwie zimowej, ligowe spotkanie piłkarzy Sparty z zajmującym trzecie miejsce w tabeli Lubuszaninem Trzcianka. Zaczęło się bardzo dobrze dla Oborniczan, bo już w 3\' gry obrońca gości tak niefortunnie główkował, że strzelił bramkę samobójczą. Spartanie kontrolowali w tym okresie sytuację na boisku i w 31\' podwyższyli wynik na 2:0. Indywidualną akcją popisał się Panowicz, ograł 3 zawodników gości i wyłożył piłkę nadbiegającemu Nowakowi, który wpakował z 2 metrów piłkę do bramki. Niestety moment dekoncentracji i już po dwóch minutach zrobiło się 2:1. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Publikacja: 14-03-16 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • I Bieg Leśnych Skrzatów
  • 5 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • wicherek
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN