Z ostatniej chwili:

Aktualności

Co nas czeka w najbliższym czasie...

Kalendarz imprez organizowanych przez Obornickie Centrum Sportu zapowiada się niezwykle atrakcyjnie w tym roku. Zapraszamy do udziału w nich. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Najbliższe zawody odbędą się 19 kwietnia. Bieg Papieski na dystansie 10 km to przede wszystkim nowa trasa w centrum naszego miasta, która sprzyjać będzie zarówno rekordom życiowym jak i debiutom. W tym samym dniu na start zapraszamy również miłośników maszerowania z kijami. O godzinie 9.30 rozpocznie się Papieski Rajd NW. Pamiętajmy, że do 6 kwietnia obowiązuje niższa opłata startowa.

Publikacja: 01-04-15 czytaj więcej

Piotr Reiss odwiedził w Obornikach młodych adeptów piłki nożnej.

W czwartek, 26 marca na najmłodszych mieszkańców Obornik czekała niespodzianka - na treningu Akademii Piłkarskiej Reissa pojawił się patron szkółki, Piotr Reiss. Słynny „Rejsik” nie tylko trenował z małymi piłkarzami, ale także chętnie udzielał rad i wskazówek oraz rozdawał autografy. Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć.

Publikacja: 27-03-15 czytaj więcej

Sukcesy obornickich karateków na Pucharze Polski Sztuk Walki.

21 marca w Łodzi odbył się Puchar Polski Sztuk Walki. Oborniccy karatecy po raz kolejny zanotowali bardzo dobry występ.

Publikacja: 25-03-15 czytaj więcej

Czwarte klasy walczyły w turnieju im. Jerzego Kubiaka.

Dnia 21.03.2015 odbył się VII Turniej Piłki Ręcznej Dzieci im. Jerzego Kubiaka. Zawody otworzył sam Pan Jerzy Kubiak – Nauczyciel, Trener i wychowawca wielu pokoleń zawodników, a później nauczycieli i trenerów piłki ręcznej.

Publikacja: 25-03-15 czytaj więcej

SP nr 4 im. UNICEF przeprowadza nabór do klas IV o profilu piłki ręcznej !!

Jak informuje strona internetowa Szkoły Podstawowej nr 4 im. Unicef, na rok szkolny 2015/2016 będzie prowadzony nabór do IV klasy sportowej o profilu piłki ręcznej. Dotychczas szkoła prowadziła klasy o profilu piłki ręcznej, z których wyrosło wielu graczy krajowego i europejskiego formatu. Przypomnijmy, że do ,,czwórki\'\' chodził Maciej Dmytruszyński, wielokrotny reprezentant Polski.

Publikacja: 16-03-15 czytaj więcej

Piłka ręczna w wydaniu najmłodszych.

W minioną niedzielę Hala OCS przy ul. Obrzyckiej po raz kolejny gościła najmłodszych szczypiornistów naszej gminy, a wszystko za sprawą popularnego cyklu turniejów Planeta Szczypiorniaka . Zawody tradycyjnie przyciągnęły na parkiet blisko setkę wielbicieli piłki ręcznej klas IV i V, a wraz z nimi liczne grono kibiców.

Publikacja: 16-03-15 czytaj więcej

Sukcesy obornickich karateków na turnieju w Mosinie.

W minioną sobotę 14.03.2015 w Mosinie odbył się turniej karate, na którym swoje kolejne medale zdobyli oborniccy karatecy.

Publikacja: 16-03-15 czytaj więcej

Papieski Rajd NW - zapisz się już dzisiaj

19 Kwietnia, start godzina 9.30 to terminy, które z pewnością zainteresują wszystkich miłośników maszerowania z kijami. Tegoroczny Papieski Rajd Nordic Walking wystartuje z ul. Gołaszyńskiej. Dalsza część pięciokilometrowej trasy przebiegać będzie podobnie jak wa latach poprzednich. Tradycyjnie już dla każdego uczestnika rajdu na mecie czekać będzie pamiątkowy odlewany medal, który w tym roku symbolizuje trampki w jakich Papież Jan Paweł II przemierzał wiele kilometrów po górskich szlakach. Bezpośrednio po zakończonym rajdzie wszyscy chętni będą mieli okazję oddać hołd JPII składając kwiaty pod jego pomnikiem. Poniżej zamieszczamy formularz zapisów. Jednocześnie informujemy, że zgłoszenie będzie kompletne wówczas gdy po wpisaniu swoich danych dokonamy opłaty startowej.

Publikacja: 11-03-15 czytaj więcej

Sukces szczypiornistów z Gimnazjum nr 1 w Obornikach !!!

Gimnazjum nr 1 im. Unicef w Obornikach zajęło III miejsce w finale wojewódzkim XVI Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców. Młodzi sportowcy w dniach 9-10 marca walczyli w Wągrowcu z najlepszymi gimnazjami z Wielkopolski.

Publikacja: 11-03-15 czytaj więcej

KS Auto Wicherek z awansem do I ligi !!!

Dnia 8 marca na hali UZ w Zielonej Górze przy ul. Szafrana podczas Turnieju o Puchar Prezesa LZPN, oficjalnie zakończono rozgrywki sezonu 2014/15 II Lubuskiej Ligi Futsalu \"Saller Cup\". Drużyna KS Auto Wicherek Oborniki odebrała z rąk Prezesa Lubuskiego ZPN Roberta Skowrona puchar za mistrzostwo i tym samym awans do I Ligi Futsalu.Najlepszym zawodnikiem Ligi został nasz grający trener Bartosz Łeszyk.

Publikacja: 11-03-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Niepodległości dla dzieci i młodzieży - zapisy
  • Bieg Niepodległości
  • KS Futsal Oborniki
  • Skf Sparta kobiety
  • Sparta ręczna mężczyźni

Biuletyn informacji publicznej

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
Szachy
OCS HLPN