Z ostatniej chwili:

Aktualności

Ferie na sportowo

Obornickie Centrum Sportu zaprasza dzieci i młodzież do sportowego spędzenia wolnego czasu podczas tegorocznych ferii zimowych. Tradycyjnie już nie zabraknie turnieju piłki nożnej dla wszystkich kategorii szkolnych. Dla wszystkich którzy nie potrafią jeszcze jeździć na łyżwach przygotowane zostały lekcje nauki jazdy pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Przypominamy jednocześnie, że podczas ferii zimowych uczniowie szkół z terenu gminy Oborniki do godz. 14.00 mogą wejść na lodowisko nieodpłatnie, wystarczy mieć przy sobie legitymację szkolną.

Publikacja: 27-01-15 czytaj więcej

Kolejna wygrana Auto-Wicherka

Piłkarze drużyny Auto-Wicherek zanotowali kolejną wygraną w II lidze futsalu, tym razem pokonali zespół TS Celuloza Kostrzyn 7:1

Publikacja: 25-01-15 czytaj więcej

II miejsce SPARTY w turnieju piłki nożnej dzieci .

Młodzi piłkarze nożni Sparty zajęli II miejsce w rozgrywanym w sobotę w hali OCS turnieju o Puchar Burmistrza Tomasza Szramy, przegrywając w finale po rzutach karnych 2:1 z zespołem Stelli Luboń .

Publikacja: 25-01-15 czytaj więcej

Piłkarki ręczne SKF KPR SPARTA OBORNIKI odpadają z PUCHARU POLSKI

Po ambitnej grze piłkarki ręczne SKF KPR SPARTA Oborniki przegrały z mistrzyniami kraju i uczestnikiem tegorocznej Ligi Mistrzyń MKS SELGROS Lublin 16:41 (10:19) i tym samym odpadły z dalszych rozgrywek o Puchar Polski.

Publikacja: 21-01-15 czytaj więcej

Auto-Wicherek odpada z Pucharu Polski...

W niedziele 18 stycznia przy pełnych trybunach KS Auto-Wicherek przegrał z wicemistrzem Polski MKS Pogoń 04 Szczecin w 1/16 Pucharu Polski w futsalu 2-4(2-3)...

Publikacja: 18-01-15 czytaj więcej

Turniej charytatywny dla Arka Mysiaka

W sobotę 17 stycznia oborniccy kibole zorganizowali przy współpracy Obornickiego Centrum Sportu charytatywny turniej piłki nożnej dla Arka Mysiaka... Fala, to pseudonim Arka od kilku lat zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. Jego wielką pasją od zawsze był Kolejorz, którego kibicem jest po dzień dzisiejszy. Sobotnie zawody zorganizowane przez FC Oborniki to przede wszystkim wspaniała zabawa kiboli a także zaproszonych na tą okazję drużyn.

Publikacja: 18-01-15 czytaj więcej

,,Planeta Szczypiorniaka’’ – drugie starcie w III edycji.

,,Planeta Szczypiorniaka’’ rośnie w siłę. To za sprawą młodych piłkarek i piłkarzy ręcznych z gminy Oborniki, którzy pod okiem swoich trenerów, rodziców i licznego grona kibiców uczestniczyli w drugim turnieju tej edycji...

Publikacja: 18-01-15 czytaj więcej

Noworoczny turniej szachowy

W sobotę 17 styczna odbył się pierwszy z cyklu Grand Prix Obornik turniej szachowy. Noworoczny Turniej Szachowy wygrał Frąckowiak Mateusz...

Publikacja: 18-01-15 czytaj więcej

Runda rewanżowa HLPN startuje 18 stycznia

Obornickie Centrum sportu informuje, ze runda rewanżowa rozgrywek HLPN rozpocznie się w niedzielę 18.01.2015 r. Jednocześnie przypominamy o konieczności dokonania II raty opłaty startowej w terminie do 15.01.2015 na numer konta 67 1020 4128 0000 1102 0006 9252...Szczegółowe informacje dotyczące Halowej Ligi Piłki Nożnej znajdują się na naszej stronie pod zakładką HLPN.

Publikacja: 13-01-15 czytaj więcej

Wakacje Zimowe z Piłką - Halowy Turniej Piłki Nożnej!!

Obornickie Centrum Sportu zaprasza dzieci oraz młodzież na coroczny wakacyjny turniej piłki nożnej halowej. Regulamin oraz karta zgłoszeniowa znajdują się w plikach poniżej. Karty zgłoszeniowe dostarczyć należy do 30 stycznia 2015r. do biura OCS lub na hale OCS ul. Obrzycka 88. Więcej informacji pod nr. 61 29 60906 lub w biurze OCS.

Publikacja: 13-01-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Niepodległości dla dzieci i młodzieży - zapisy
  • Bieg Niepodległości
  • KS Futsal Oborniki
  • Skf Sparta kobiety
  • Sparta ręczna mężczyźni

Biuletyn informacji publicznej

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
Szachy
OCS HLPN