Z ostatniej chwili:

Aktualności

IV Otwarte Mistrzostwa Obornik w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

31 stycznia odbędą się już po raz czwarty Mistrzostwa Obornik w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Gościem specjalnym tegorocznych zawodów będzie Robert Burneika. Zapisy w dniu zawodów. Zapraszamy!

Publikacja: 14-01-16 czytaj więcej

UWAGA!

W dniu dzisiejszym po porannej ulewie lodowisko czynne od godziny 16:00 Zapraszamy!

Publikacja: 11-01-16 czytaj więcej

UWAGA!

W godzinach do południowych z powodu opadów deszczu lodowisko będzie nieczynne. Około godziny 15:00 zamieścimy komunikat o ewentualnym otwarciu lodowiska po południu.

Publikacja: 11-01-16 czytaj więcej

Fotorelacja IX Chrustowski Bieg Zimowy

Publikacja: 09-01-16 czytaj więcej

Michał Zielsdorf zwycięża w IX Chrustowskim Biegu Zimowym

Pochodzący ze Śmieszkowa Michał Zielsdorf został zwycięzcą tegorocznego IX Chrustowskiego Biegu Zimowego. Czas zwycięzcy 00:43:23. II miejsce przypadło Radosławowi Ludzkowskiemu 00:43:45, miejsce III zajął Tomasz Bielawski 00:44:22. W biegu wystartowało 259 zawodników. Najlepszy Oborniczanin przybiegł na metę jako szósty, czas Krzysztofa Nowackiego 00:46:03. Najlepsza Oborniczanka, Dorota Lutomska uzyskała czas 00:55:10. Poniżej zamieszczamy wyniki biegu. Fotogaleria jeszcze dzisiaj.

Publikacja: 09-01-16 czytaj więcej

UWAGA!

W dniu jutrzejszym tj. 6 stycznia Święto Trzech Króli lodowisko czynne będzie od godz. 16:00.

Publikacja: 05-01-16 czytaj więcej

Lodowisko Biały Orlik

W dniu 1 stycznia o godz. 12:00 otwarte zostanie lodowisko przy ul. Obrzyckiej 88.

Publikacja: 31-12-15 czytaj więcej

Noworoczny Turniej Szachowy

Podobnie jak w latach poprzednich w 2016 roku Obornickie Centrum Sportu będzie organizatorem Szachowego Grand Prix Obornik. W ramach cyklu zostaną zorganizowane cztery turnieje w miesiącach styczeń, kwiecień, czerwiec i grudzień. Turnieje mają formę otwartą, mogą w nich brać udział wszyscy bez względu na miejsce zamieszkania oraz wiek.

Publikacja: 23-12-15 czytaj więcej

Gwiazdkowy Turniej na bardzo wysokim poziomie

W miniony weekend do Obornik zawitali szczypiorniści z całej Polski reprezentujący następujące zespoły: VIVE TAURON KIELCE, WISŁA PŁOCK, TROPS PODDĘBICE, PMOS CHRZANÓW, ISKRA BYDGOSZCZ , MKS POZNAŃ, GWARDIA KOSZALIN I DWA ZESPOŁY GOSPODARZY: SKF KPR SPARTA OBORNIKI I SP 4 IM. UNICEF W OBORNIKACH. Bardzo wymagający turniej, w którym kilka zespołów pokazało swoje niebywałe umiejętności. Oborniczanie zagrali na miarę swoich fizycznych możliwości choć drzemiący w nich potencjał woli walki skłania do refleksji, że wygrywanie nastąpi w niedalekiej przyszłości.

Publikacja: 15-12-15 czytaj więcej

Turniej karate w Śremie i podsumowanie roku sportowego

W minioną sobotę po raz ostatni w tym roku zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział zawodach sportowych. Tym razem był to IX Otwarty Pucharze Wielkopolski w Karate Sportowym, które odbyły się w Śremie. Nasza 6 osobowa ekipa wywalczyła tam pięć medali w następujących konkurencjach.

Publikacja: 14-12-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • I Bieg Leśnych Skrzatów
  • 5 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • wicherek
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN