Z ostatniej chwili:

Aktualności

Znów grała ,,Planeta Szczypiorniaka’’ .

W ostatnią sobotę 27 lutego spotkaliśmy się przy Obrzyckiej na trzecim turnieju IV edycji ,,Planety Szczypiorniaka’’. Zmagania 9 drużyn oglądała spora rzesza fanów złożonych z rodziców, dziadków i rówieśników. Prawdziwą wisienką na torcie był mecz o pierwsze miejsce między gospodarzem SP 4 Oborniki a SP Rożnowo.

Publikacja: 29-02-16 czytaj więcej

Kolejny międzynarodowy sukces Kamili

W minioną sobotę po raz kolejny mieszkanka naszej gminy Kamila Bracikowska reprezentowała barwy Polski na międzynarodowym turnieju karate. Zaledwie tydzień temu zdobyła dwa medale na turnieju w Berlinie by teraz powtórzyć ten sam wyczyn na bardzo silnie obsadzonym Grand Prix Słowacji w Karate WKF, które odbywało się w Bratysławie.

Publikacja: 29-02-16 czytaj więcej

Sparta przegrywa na własne życzenie.

Kolejny mecz bez punktów w II lidze mężczyzn. Tym razem złudzeń o zwycięstwie pozbawił Spartę Bór Oborniki Śląskie a właściwie jej lider Artur Szabat, zdobywca 16 bramek. Początek meczu był obiecujący dla oborniczan. Szybko na prowadzenie rzucił Jan Okpisz. Niestety goście odpowiedzieli trzema bramkami. Spartanie gonili wynik i w 7 minucie było po 3. Dobry czas na placu zaliczył wtedy Michał Eitner, który na przemian z Janem Okpiszem utrzymywali Spartę w grze.

Publikacja: 29-02-16 czytaj więcej

Już jutro uczcimy pamięć Żołnierzy Wyklętych

27 lutego o godz. 19:00 odbędzie się I Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego. Jest to pierwszy bieg nocny w naszej gminie organizowany przez Obornickie Centrum Sportu oraz Urząd Miejski w Obornikach.

Publikacja: 25-02-16 czytaj więcej

Wciąż bez punktów w drugiej rundzie

Sparta uległa na wyjeździe w Komprachcicach Osirowi 33 : 27. Teren trudny i drużyna doświadczona aczkolwiek liczyliśmy na przełamanie i zdobycie punktów. Przed meczem Spartanie mogli obejrzeć mecz na najwyższym ligowym poziomie bowiem w Komprachcicach Wisła Płock wygrała z Gwardią Opole.

Publikacja: 22-02-16 czytaj więcej

Sparta przegrała przy Obrzyckiej

W pierwszym meczu drugiej rundy przed własną publicznością oborniczanie musieli uznać wyższość gości. TS Zew Świebodzin okazał się trudnym przeciwnikiem i zasłużenie wygrał 20 : 25.

Publikacja: 16-02-16 czytaj więcej

Grad medali dla zawodników Obornickiego Klubu Karate

W sobotę 13 lutego zawodnicy Obornickiego Klubu Karate wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate WKF. Zawody zgromadziły rekordową ilość ponad 600 zawodników z blisko 40 klubów z województwa wielkopolskiego i kujawsko- pomorskiego. W zawodach tych uczestniczyli także karatecy z Obornik, którzy spisali znakomicie zdobywając aż 21 medale.

Publikacja: 16-02-16 czytaj więcej

Mistrzostwa Powiatu Obornickiego w Szachach

Turniej odbył się w sobotę 6 lutego w sali SP 2 w Obornikach. Udział wzięła rekordowa liczba 35 zawodników.

Publikacja: 09-02-16 czytaj więcej

Osobowości Sportowe 2015

Miniona sobota była okazją do uhonorowania sportowców z naszej gminy, którzy reprezentują nasz region podczas zawodów sportowych zarówno krajowych jak i poza granicami Polski. Osobowości Sportowe 2015, popularny bal sportowców zgromadził w sali Zespołu Szkół przy Obrzyckiej sportowców, działaczy sportowych, przedstawicieli firm i instytucji, które na co dzień wspierają obornickich zawodników. Tegoroczny bal był też okazją do podziękowania osobie wyjątkowej, inicjatorowi tej imprezy od wielu lat. Tadeusz Ratajczak wspólnie z Urzędem Miejskim oraz Obornickim Centrum Sportu zorganizował dwadzieścia jeden imprez, podczas których nagradzani byli najlepsi sportowcy ziemi obornickiej.

Publikacja: 08-02-16 czytaj więcej

IV Otwarte Mistrzostwa Obornik w Wyciskaniu Sztangi Leżąc RAW

Do Obornik przybyli najsilniejsi. W IV Otwartych Mistrzostwach w Wyciskaniu Sztangi Leżąc wystartowało 45 zawodników. Wśród uczestników nie zabrakło mistrzów i wicemistrzów świata i Europy w swojej kategorii wagowej.

Publikacja: 02-02-16 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN