Z ostatniej chwili:

Aktualności

Sportowy weekend obornickich karateków

W miniony weekend trenowani przez Tomasza Wosickiego karatecy z Obornickiego Klubu Karate wzięli udział aż w trzech turniejach skąd przywieźli 25 medali. W sobotę 21 listopada starsi zawodnicy rywalizowali XVII Międzynarodowym Turnieju Karate CUPRUM CUP w Legnicy. Turniej ten zgromadził ponad 600 zawodników z 6 państw /Litwa, Rosja, Niemcy, Egipt, Włochy, Czechy/

Publikacja: 23-11-15 czytaj więcej

Uwaga - zmiana harmonogramu otwarcia obiektów

Informujemy, że w związku z rozpoczęciem prac związanych z budową lodowiska przy ul. Obrzyckiej od dnia 21 listopada - sobota boiska nie będą nieczynne. Jednocześnie informujemy, że grupy zorganizowane, które do tej pory korzystały z obiektu będą miały możliwość rezerwacji boisk przy ul. ks. Szymańskiego. W tym celu należy kontaktować się z Panem Tadeuszem Ratajczakiem tel. 604 666 654. W okresie zimowym będą czynne tylko boiska przy ul. ks. Szymańskiego, które będą udostępniane grupom zorganizowanym po dokonaniu rezerwacji. Jednocześnie Obornickie Centrum Sportu informuje, że rezerwacje mogą zostać odwołane z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Publikacja: 20-11-15 czytaj więcej

Dziękujemy!

Organizatorzy pragną podziękować wszystkim osobom, firmom i instytucjom za pomoc w organizacji VI Biegu Niepodległości. Sukces naszego biegu jest konsekwencją ogromnej pracy całego zespołu ludzi oraz wsparcia Was wszystkich.

Publikacja: 18-11-15 czytaj więcej

Janusz Wolniewicz na podium w Gliwicach

Janusz Wolniewicz reprezentujący K.S.EXSTREME TEAM OBORNIKI na Mistrzostwach Polski w Pływaniu Masters Gliwice 2015 w dniach 13-15 listopada zajął trzecie miejsce w kat I (64-69) lat na dystansie 1500 m stylem dowolnym z czasem 28:34.22 oraz 200 m stylem dowolnym w czasie 3:20.85. Z zawodach brało udział 547 zawodników z kraju i zagranicy.

Publikacja: 17-11-15 czytaj więcej

Wysoka porażka w Dzierżoniowie

W ostatniej kolejce II ligi mężczyzn SKF KPR Sparta Oborniki uległa Żagwi Dzierżoniów. Wynik 31 : 13 dla zespołu z Dolnego śląska potwierdza siłę lidera. Sparta osłabiona brakiem Włudarczaka, Okpisza, Rybarczyka, Surmy, Eitnera, Golczyńskiego i Kowalczaka nie pokonała wysoko zawieszonej poprzeczki.

Publikacja: 17-11-15 czytaj więcej

Fotorelacja z VI Biegu Niepodległości w Obornikach.

Publikacja: 11-11-15 czytaj więcej

VI Bieg Niepodległości za nami!

Oborniczanin Dariusz Szrama zwycięzcą VI Biegu Niepodległości w Obornikach. W tegorocznym biegu udział wzięło 1069 zawodników, co jest rekordem frekwencji w Obornikach. Tylko względy bezpieczeństwa powodowały, że nie mogło uczestniczyć jeszcze więcej zawodników. Poniżej zamieszczamy wyniki zawodów, a już wkrótce pojawi się fotogaleria.

Publikacja: 11-11-15 czytaj więcej

Utrudnienia w ruchu podczas VI Biegu Niepodległości.

11 listopada, w godzinach od 10:00 do 12:45, podczas VI Biegu Niepodległości nastąpią zmiany w organizacji ruchu.

Publikacja: 10-11-15 czytaj więcej

Kolejne zwycięstwo szczypiornistów

W sobotni wieczór w ramach 7 kolejki II ligi mężczyzn SKF KPR Sparta Oborniki gościła Lidera Swarzędz. Był to mecz o przysłowiowe ,,cztery’’ punkty gdyż pozycje w tabeli obu zespołów różniły się tylko jedną pozycją. Podopieczni Marka Arciszewskiego i Tomasza Witaszaka zgarnęli całą pulę wygrywając 27 : 20.

Publikacja: 10-11-15 czytaj więcej

Wygrana z beniaminkiem

Sparta wygrała z Polonią Środa Wielkopolska 25 : 30 w meczu 6 kolejki II ligi mężczyzn. Beniaminek postawił się naszym szczypiornistom i do końca walczył o punkty. W niedzielny wieczór odbył się mecz o przysłowiowe cztery punkty. Spotkały się bowiem zespoły walczące w tym sezonie przede wszystkim o utrzymanie w lidze. Faworytem tego spotkania byli podopieczni Marka Arciszewskiego i Tomasza Witaszaka.

Publikacja: 26-10-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • I Bieg Leśnych Skrzatów
  • 5 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • wicherek
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN