Z ostatniej chwili:

Aktualności

UWAGA!

Drużyny, które brały udział w rozgrywkach HLPN w sezonie 2014/2015 proszone są o potwierdzenie udziału w kolejnej edycji rozgrywek do 11 września. Potwierdzenia proszę zgłaszać pod nr. 604 666 654.

Publikacja: 18-08-15 czytaj więcej

Drużynowe zawody crossfit.

W sobotę odbyły się pierwsze zawody crossfit w naszej gminie. W zawodach wzięło udział kilkadziesiąt osób. Dwuosobowe drużyny rywalizowały w konkurencjach siłowych oraz sprawnościowych.

Publikacja: 18-08-15 czytaj więcej

Co czeka nas w weekend.

Już w najbliższy piątek czekają na nas pokazy kaskaderskie, które odbędą się na obornickim stadionie. Miłośników crossfit\'u oraz jogi zapraszamy na obornickie łazienki w sobotę. W sobotę też rozpoczną się zawody motocross przy ul. Łukowskiej. Szczegółowe informacje poniżej.

Publikacja: 13-08-15 czytaj więcej

OBORNIKI TRIATHLON 2015

Pragniemy zaprosić wszystkich miłośników triathlonu do udziału zawodach organizowanych przez Obornickie Centrum Sportu oraz Orchidea Fitness Klub. OBORNIKI TRIATHLON odbędzie się 30 sierpnia na Kąpielisku Miejskim w Obornikach przy ul. Kowanowskiej. Zawody odbędą się na dystansie 1/8 IRONMAN. Szczegółowe informacje przedstawiamy w regulaminie zawodów. Informujemy, że organizatorzy wyznaczyli limit uczestników. Do zawodów będzie mogło zgłosić się 100 uczestników.

Publikacja: 04-08-15 czytaj więcej

CROSS & JOGA EVENT

Już 15 sierpnia odbędzie się kolejna impreza z cyklu AKTYWNE WEEKENDY NA ŁAZIANKACH. Teraz mieszkańcy naszej gminy będą mogli spróbować swoich sił w CROSSFIT.

Publikacja: 05-08-15 czytaj więcej

Bike Event - Rowerowi zapaleńcy

W miniony weekend odbył się Bike Event, to już trzecia z cyklu impreza mająca na celu promowanie aktywnego wypoczynku w naszej gminie. Pomimo upału zapaleni rowerzyści pojawili się na obornickich Łazienkach skąd wyruszyli w rajd drogami leśnymi.

Publikacja: 05-08-15 czytaj więcej

Bike Event - Na dwóch kółkach przez Oborniki

Już, 2 sierpnia Oborniki ogarnie wielkie rowerowe szaleństwo. Jesteś maniakiem rowerowych wycieczek … ten event jest dla Ciebie.

Publikacja: 23-07-15 czytaj więcej

Fitness Event za nami

W minioną sobotę na Obornickich Łazienkach w godzinach porannych odbyło się drugie spotkanie z cyklu „Aktywne weekendy na Łazienkach\".

Publikacja: 20-07-15 czytaj więcej

Fitness Event na Obornickich Łazienkach

Chcesz poćwiczyć pod okiem wykwalifikowanego instruktora? Spalić zbędne kalorie, a może podnieść poziom endorfin? Wszystko na raz! A w dodatku w przepięknym miejscu – tylko u nas!

Publikacja: 14-07-15 czytaj więcej

Zapraszamy na obornickie Żwirki.

Gorące dni sprzyjają wypoczynkowi nad wodą. Tradycyjnie wszystkich zapraszamy na Kąpielisko Miejskie przy ul. Kowanowskiej. Popularne Żwirki czynne są każdego dnia w godzinach od 11.00 do 19.00. W tych godzinach nad naszym bezpieczeństwem czuwają ratownicy WOPR. Do naszej dyspozycji jest wypożyczalnia sprzętu pływającego a także boiska do siatkówki, plac zabaw, punkt gastronomiczny oraz nowy budynek funkcyjny w którym znajdują się przebieralnie, prysznice. Zapraszamy.

Publikacja: 06-07-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • DT4MTB Maraton Oborniki - ODWOŁANY!
  • I Bieg Leśnych Skrzatów

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN