Z ostatniej chwili:

Aktualności

Kadra Polski juniorek młodszych gościła w Obornikach.

Od niedzieli do czwartku w Obornikach gościła kadra narodowa juniorek młodszych. Prowadzony przez Tomasza Konitza zespół przygotowuje się do marcowych eliminacji do Mistrzostw Europy juniorek U-17. Rywalkami naszego zespołu będą reprezentacje Włoch i Portugalii. Eliminacje odbędą się w dniach 20-22 marca w Chorzowie. Życzymy powodzenia !!!

Publikacja: 25-02-15 czytaj więcej

Wakacje zimowe z piłką - terminarz

W załączeniu przedstawiamy terminarz na kolejne dni.

Publikacja: 24-02-15 czytaj więcej

Wakacje zimowe z piłką - terminarz i wyniki

Przedstawiamy podział na grupy, terminarz i wyniki gier w ramach Halowego Turnieju Piłki Nożnej - Wakacje zimowe z piłką, który rozgrywany jest w hali OCS w dniach 23 - 27 luty 2015.

Publikacja: 18-02-15 czytaj więcej

Memoriał Ryszarda Ciszaka

Szkolenie najmłodszych to cel jaki w życiu zawsze przyświecał wieloletniemu prezesowi Orkanu Objezierze. Ostatnia sobota to wspomnienie o Ryszardzie Ciszaku, osobie niezwykle ważnej dla całego środowiska piłkarskiego. Podczas turnieju obecna była wdowa po zmarłym prezesie Zyta Ciszak, która podziękowała organizatorom turnieju za pamięć o jej mężu. W zawodach uczestniczyły kluby Sparty Oborniki, Orlika Kaźmierz i gospodarzy Orkanu Objezierze. Orliki rozgrywali turniej systemem każdy z każdym.

Publikacja: 23-02-15 czytaj więcej

Arkadiusz Skrzypczak wygrał z wynikiem 230 kg

W niedzielne przedpołudnie 22 lutego w hali OCS w Obornikach odbyły się otwarte zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. Była to już trzecia edycja rywalizacji siłaczy w Obornikach. W tym roku zawodnicy walczyli w czterech kategoriach: do 85 kg, do 100 kg, +100 kg i open junior do 23 lat. W zawodach wzięło udział 30 zawodników.

Publikacja: 22-02-15 czytaj więcej

Sparta wygrywa z Zagłębiem II Lubin

W zaległym spotkaniu 15 kolejki II ligi mężczyzn SKF Sparta Oborniki podejmowała Zagłębie II Lubin. Mecz odbył się w ostatni wtorek 17 lutego z uwagi na udział juniorów naszego zespołu w ¼ finału mistrzostw Polski w Płocku. Mimo nietypowej pory hala przy Obrzyckiej wypełniła się sporą rzeszą kibiców szczypiorniaka. Mecz zakończył się zwycięstwem Sparty 37-35.

Publikacja: 18-02-15 czytaj więcej

Lodowisko niezłą frajdą podczas słonecznych ferii

To kolejny dzień zimowych i jak się okazuje słonecznych ferii. Nie lada atrakcją jest nasz Biały Orlik. Przypominamy, że do godziny 14.00 każdego dnia uczniowie szkół z terenu naszej gminy mają wstęp wolny. Dla wszystkich, którzy nie potrafią jeszcze jeździć na łyżwach Obornickie Centrum Sportu przygotowało lekcje nauki pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Zapisy odbywają się na lodowisku. A już niedługo Wakacje Zimowe z Piłką. Zapraszamy.

Publikacja: 18-02-15 czytaj więcej

Za nami Mistrzostwa Powiatu Obornickiego w szachach i warcabach szkół podstawowych...

W sobotę (24 stycznia) w SP nr 2 odbyły się mistrzostwa Powiatu Obornickiego w szachach, w kategorii szkół podstawowych. Natomiast w sobotę 7 lutego , odbyły się Mistrzostwa Powiatu Obornickiego w Warcabach.

Publikacja: 10-02-15 czytaj więcej

Młodzi piłkarze Orkanu i Sparty na podium

W sobotę w hali Obornickiego Centrum Sportu w Objezierzu odbył się Zimowy Turniej Piłki Nożnej dla chłopców urodzonych w 2001r. i młodszych. Organizatorami sobotnich zawodów były wspólnie kluby Orkanu Objezierze i Sparty Oborniki przy współudziale OCS. Do rozgrywek gościnnie dołączyły dwie drużyny Nielby Wągrowiec. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna Nielby, natomiast zacięty bój o miejsce drugie stoczyły drużyny Sparty i Orkanu.

Publikacja: 09-02-15 czytaj więcej

Juniorzy Sparty z awansem !!!

Młodzi szczypiorniści Sparty awansowali do 1/4 finału Mistrzostw Polski Juniorów. W turnieju 1/8 w Obornikach spotkały się 4 zespoły: SKF Sparta Oborniki, CKS SMS Szczecin, MOS SMS Junior Wrocław i Wybrzeże II Gdańsk. Mecze rozgrywane w hali OCS przy ul. Obrzyckiej przysporzyły sporo emocji licznie zgromadzonej publiczności.

Publikacja: 02-02-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • ORKAN
  • Jesienny Turniej Szachowy
  • Bieg Niepodległości - biegi szkolne
  • Korona Zachodu
  • Bieg Niepodległości 2019
  • ręczna

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN