Z ostatniej chwili:

Aktualności

Złoto dla Juniorów Auto Wicherek

W sobotę 29 listopada Klub Sportowy Auto Wicherek zorganizował \"Mikołajkowy Turniej Futsalowy\" dla rocznika 2002 i młodsi. W turnieju uczestniczyło 6 drużyn: SP ROŻNOWO, SP OBJEZIERZE, SP CHRUSTOWO, SP DĘBINKA POZNAŃ oraz KORONA ZAKRZEWO.

Publikacja: 01-12-14 czytaj więcej

Wyniki VII kolejki HLPN

W niedzięlę 30 listopada rozegrano VII kolejkę spotkań w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Wyniki i aktualna tabela poniżej:

Publikacja: 30-11-14 czytaj więcej

Kolejny udany start obornickich karateków

W minioną sobotę trenowani przez Tomasza Wosickiego zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w XV Międzynarodowym Turnieju Karate CUPRUM CUP, który odbył się w Legnicy. W zawodach tych rywalizowało ze sobą ponad 200 zawodników z 32 klubów z całego kraju oraz silne reprezentacje Niemiec i Włoch.

Publikacja: 24-11-14 czytaj więcej

Wyniki VI kolejki HLPN

W niedzięlę 23 listopada rozegrano V kolejkę spotkań w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Wyniki i aktualna tabela poniżej:

Publikacja: 23-11-14 czytaj więcej

Medalowo dla karateków z Obornik

W niedzielę 16 listopada podopieczni trenera Tomasz Wosickiego brali udział w II Ogólnopolskim Turnieju Karate RAVEN CUP, który odbył się w Kórniku. Nasi oborniccy karatecy rywalizując z ponad czterystoma zawodnikami z kilkudziesięciu klubów spisali się znakomicie stając aż 18 razy na podium.

Publikacja: 23-11-14 czytaj więcej

Mikołajkowy Turniej Szachowy

Wszystkich miłośników rozgrywek szachowych zapraszamy na kolejny w tym roku turniej, który odbędzie się 6 grudnia w stołówce Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach. Początek o godzinie 9.30. Zapisów można dokonywać za pośrednictwem specjalnie przygotowanego formularza zapisów dostępnego poniżej. W zawodach mogą uczestniczyć zarówno uczniowie jak i dorośli. Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej 2 lub pod numerem telefonu 61 29 60 906. Zapraszamy.

Publikacja: 20-11-14 czytaj więcej

Wyniki V kolejki HLPN

W niedzięlę 16 listopada rozegrano V kolejkę spotkań w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Wyniki i aktualna tabela poniżej:

Publikacja: 16-11-14 czytaj więcej

Bieg Niepodległości - przeżyjmy to raz jeszcze

Organizatorzy Biegu Niepodległości przygotowali film z przebiegu tegorocznych zawodów. Przypomnijmy w zawodach uczestniczyła rekordowa liczba zawodników blisko 700. Według opinii Oborniczan to najlepsza w tym roku impreza biegowa zorganizowana w naszym mieście. Przeżyjmy to raz jeszcze...

Publikacja: 14-11-14 czytaj więcej

Było sportowo, radośnie i patriotycznie

Po raz piąty 11 listopada odbył się Bieg Niepodległości. Ten wyjątkowy dzień dla każdego Polaka zgromadził na starcie w Obornikach blisko 700 zawodników. Tylko limit podyktowany względami bezpieczeństwa stanął na przeszkodzie jeszcze większej ilości miłośników biegania. Zawody zorganizowane przez Obornickie Centrum Sportu oraz Urząd Miejski w Obornikach zgromadziły na obornickim rynku tłumy Oborniczan oraz kibiców spoza naszego miasta. Honorowym starterem zawodów był Burmistrz Obornik Tomasz Szrama. Przed biegiem głównym odbyły się biegi dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów obornickiej gminy zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy.

Publikacja: 14-11-14 czytaj więcej

Foto galeria - Bieg Niepodległości 2014

Publikacja: 11-11-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie szosowym im. S. Jakubiaka - indywidualna jazda na czas
  • Obornicka Liga Biegowa
  • Bieg Papieski  Papieski Rajd NW 2019
  • Oborniki Triathlon 2019

Biuletyn informacji publicznej

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
Szachy
OCS HLPN