Z ostatniej chwili:

Aktualności

Mateusz Frąckowiak wygrał Majowy Turniej Szachowy

Turnieje szachowe w Obornikach wpisały się już na stałe do kalendarza sportowego w naszym mieście. Kolejne potyczki szachistów odbyły się 11 maja w ramach Majowego Turnieju Szachowego. Tradycyjnie zawody odbyły się w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach.Turniej rozgrywany był w systemie kołowym (rundowym) i każdy z zawodników rozegrał w turnieju po jednej partii ze wszystkimi przeciwnikami.

Publikacja: 12-05-14 czytaj więcej

Wyniki gier HLPN z niedzieli 11.05.2014.

W niedzielę 11 maja w hali OCS Oborniki rozegrana została kolejna seria meczów futsalu w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Poniżej przedstawiamy wyniki gier:

Publikacja: 07-05-14 czytaj więcej

Rajd Nordic Walking po Złotą Pyrę

29 Czerwca Obornickie Centrum Sportu wspólnie z Głównym Sponsorem firmą RUUKKI oraz Stowarzyszeniem NW Włóczykije zaprasza wszystkich do udziału w Rajdzie Nordic Walking po Złotą pyrę. Zostały już uruchomione zapisy. Start rajdu nastąpi z obornickiego Rynku punktualnie o godzinie 11.10. Uczestnicy rajdu będą mieli do pokonania dystans 6 km. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną specjalnie na tą okazję wykonane medale. Na wszystkich, którzy ukończą rajd czekać będzie smażona kiełbasa oraz wielkopolska pyra z gzikiem. Zapraszamy do Obornik.

Publikacja: 08-05-14 czytaj więcej

Bieg o Puchar Złotej Pyry - ruszają zapisy

Wszystkich miłośników biegania zapraszamy ponownie w tym roku do Obornik. 29 czerwca odbędzie się kolejny obornicki półmaraton. Tradycyjnie już równocześnie odbędą się Mistrzostwa Polski Samorządowców w Półmaratonie. Zawodnicy wystartują na trasę biegu z obornickiego Rynku punktualnie o godzinie 11.00. Głównym Sponsorem tegorocznego półmaratonu jest największa obornicka firma RUUKKI, której obecność podczas tegorocznego biegu nie jest przypadkowa. W tym roku przypada 40-lecie produkcji płyty warstwowej w Obornikach, którą w chwili obecnej wytwarza w Obornikach RUUKKI.

Publikacja: 05-05-14 czytaj więcej

Wyniki gier HLPN z niedzieli 04.05.2014.

W kolejnych meczach futsalu, które rozegrane zostały w niedzielę 4.05.2014 w hali OCS w Obornikach padły następujące wyniki.

Publikacja: 30-04-14 czytaj więcej

Obiekty sportowe w okresie długiego weekendu

Informujemy, że boiska sportowe w trakcie trwania długiego weekendu czynne są codziennie w godzinach od 9.00 do 21.00. Osoby które mają rezerwacje boisk i kortów do godziny 21.30 w tych dniach będą mogły korzystać z nich do 21.00. Pozostałe rezerwacje obowiązują zgodnie z ustaleniami.

Publikacja: 30-04-14 czytaj więcej

Lech trenował w Obornikach przy pełnych trybunach

Trening pierwszej drużyny Lecha Poznań na stadionie Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej, który odbył się we wtorek 29 kwietnia był bez wątpienia ważnym wydarzeniem sportowym w naszym mieście. Na obornicki stadion przybyły setki kibiców kolejorza, aby obserwować godzinny trening a tuż po nim zdobyć autografy zawodników i wykonać pamiątkowe zdjęcia.

Publikacja: 29-04-14 czytaj więcej

RUUKKI sponsorem głównym tegorocznej Złotej Pyry

W dniu dzisiejszym Dyrektor Obornickiego Centrum Sportu Jacek Okpisz podpisał umowę sponsorską z największą firmą w naszym mieście RUUKKI Polska Sp. z o.o. Tym samym największy pracodawca w Obornikach stał się głównym sponsorem tegorocznego Biegu o Puchar Złotej Pyry. Ze strony sponsora głównego umowę parafował Dyrektor obornickiego zakładu Pan Dawid Wróbel.

Publikacja: 28-04-14 czytaj więcej

Wyniki gier HLPN z niedzieli 27.04.2014.

W niedzielę 27 kwietnia w hali OCS w Obornikach odbyła się kolejna seria spotkań futsalu rozgrywanych w ramach HLPN.

Publikacja: 05-03-14 czytaj więcej

Uwaga! Rozpoczynamy konserwację boisk sztucznych

Informujemy, że od soboty 26 kwietnia przez kolejne dni odbywać się będzie coroczna konserwacja boisk ze sztuczną nawierzchnią. Zabiegi konserwacyjne prowadzone będą na obiektach przy ul. ks. Szymańskiego oraz Obrzyckiej. Z tego powodu wystąpią przerwy w funkcjonowaniu poszczególnych boisk. Informacja telefoniczna: Orlik ul. Obrzycka tel. 697 907 738, Boiska ul. ks. Szymańskiego tel. 697 907 161. Za utrudnienia przepraszamy.

Publikacja: 25-04-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Niepodległości dla dzieci i młodzieży - zapisy
  • Bieg Niepodległości
  • KS Futsal Oborniki
  • Skf Sparta kobiety
  • Sparta ręczna mężczyźni

Biuletyn informacji publicznej

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
Szachy
OCS HLPN