Z ostatniej chwili:

Aktualności

Dawid Cieślak zwycięzcą Biegu Papieskiego

Dawid Cieślak z wynikiem 00: 35:35 okazał się zwycięzcą tegorocznego Biegu Papieskiego w Obornikach. Gratulujemy. W załączeniu przedstawiamy wyniki oraz fotogalerię. Już wkrótce szersza relacja oraz galeria.

Publikacja: 19-04-15 czytaj więcej

Bieg Papieski - informacje dla uczestników

Startujemy już w najbliższą niedzielę, punktualnie o godzinie 11.00 z obornickiego Rynku na nową trasę biegową wyruszą uczestnicy piątego Biegu Papieskiego. Poniżej przedstawiamy niezbędne informacje organizacyjne, które ułatwią dotarcie do nas i załatwienie wszelkich spraw formalnych. Informujemy, że w dniu zawodów nie będą już przyjmowane zgłoszenia do biegu. Biuro zawodów czynne będzie: sobota w siedzibie Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej 2 od 11.00 do 14.00, niedziela w Zespole Szkół przy ul. ks. Szymańskiego od 7.00 do 10.00.

Publikacja: 15-04-15 czytaj więcej

Zmiany organizacji ruchu podczas Biegu Papieskiego

Drodzy mieszkańcy Obornik. W dniu 19 kwietnia - niedziela już po raz piąty odbędzie się Bieg Papieski. W związku z organizacją zawodów biegowych w godzinach od 10.00 do 12.30 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu drogowego dla pojazdów. Zmiany przedstawiamy w formie graficznej. W praktyce zamknięte będą ulice: ks. Szymańskiego, ulice w bezpośrednim sąsiedztwie płyty Rynku, Czarnkowska (do ul. J. Kubiaka), Juliana Kubiaka, Wybudowanie, Droga Leśna, Tartaczna. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 61 29 60 906 lub 698 678 504.

Publikacja: 15-04-15 czytaj więcej

Papieski Rajd NW - informacje dla uczestników.

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejny Papieski Rajd Nordic Walking. Blisko 160 uczestników to kolejny rekord frekwencji podczas organizowanych przez Obornickie Centrum Sportu oraz Stowarzyszenie NW Włóczykije rajdów NW. W tym roku organizatorzy dokonali kilku zmian organizacyjnych, głównie za przyczyną nowej trasy dla Biegu Papieskiego. Niestety lista startowa została już zamknięta, również w dniu rajdu nie będzie możliwości dopisania się do niej.

Publikacja: 15-04-15 czytaj więcej

Co nas czeka w najbliższym czasie...

Kalendarz imprez organizowanych przez Obornickie Centrum Sportu zapowiada się niezwykle atrakcyjnie w tym roku. Zapraszamy do udziału w nich. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Najbliższe zawody odbędą się 19 kwietnia. Bieg Papieski na dystansie 10 km to przede wszystkim nowa trasa w centrum naszego miasta, która sprzyjać będzie zarówno rekordom życiowym jak i debiutom. W tym samym dniu na start zapraszamy również miłośników maszerowania z kijami. O godzinie 9.30 rozpocznie się Papieski Rajd NW. Pamiętajmy, że do 6 kwietnia obowiązuje niższa opłata startowa.

Publikacja: 01-04-15 czytaj więcej

Piotr Reiss odwiedził w Obornikach młodych adeptów piłki nożnej.

W czwartek, 26 marca na najmłodszych mieszkańców Obornik czekała niespodzianka - na treningu Akademii Piłkarskiej Reissa pojawił się patron szkółki, Piotr Reiss. Słynny „Rejsik” nie tylko trenował z małymi piłkarzami, ale także chętnie udzielał rad i wskazówek oraz rozdawał autografy. Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć.

Publikacja: 27-03-15 czytaj więcej

Sukcesy obornickich karateków na Pucharze Polski Sztuk Walki.

21 marca w Łodzi odbył się Puchar Polski Sztuk Walki. Oborniccy karatecy po raz kolejny zanotowali bardzo dobry występ.

Publikacja: 25-03-15 czytaj więcej

Czwarte klasy walczyły w turnieju im. Jerzego Kubiaka.

Dnia 21.03.2015 odbył się VII Turniej Piłki Ręcznej Dzieci im. Jerzego Kubiaka. Zawody otworzył sam Pan Jerzy Kubiak – Nauczyciel, Trener i wychowawca wielu pokoleń zawodników, a później nauczycieli i trenerów piłki ręcznej.

Publikacja: 25-03-15 czytaj więcej

SP nr 4 im. UNICEF przeprowadza nabór do klas IV o profilu piłki ręcznej !!

Jak informuje strona internetowa Szkoły Podstawowej nr 4 im. Unicef, na rok szkolny 2015/2016 będzie prowadzony nabór do IV klasy sportowej o profilu piłki ręcznej. Dotychczas szkoła prowadziła klasy o profilu piłki ręcznej, z których wyrosło wielu graczy krajowego i europejskiego formatu. Przypomnijmy, że do ,,czwórki\'\' chodził Maciej Dmytruszyński, wielokrotny reprezentant Polski.

Publikacja: 16-03-15 czytaj więcej

Piłka ręczna w wydaniu najmłodszych.

W minioną niedzielę Hala OCS przy ul. Obrzyckiej po raz kolejny gościła najmłodszych szczypiornistów naszej gminy, a wszystko za sprawą popularnego cyklu turniejów Planeta Szczypiorniaka . Zawody tradycyjnie przyciągnęły na parkiet blisko setkę wielbicieli piłki ręcznej klas IV i V, a wraz z nimi liczne grono kibiców.

Publikacja: 16-03-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN