Z ostatniej chwili:

Aktualności

Lech Poznań na obornickim stadionie

Już w najbliższy wtorek pierwsza drużyna Lecha Poznań zagości na stadionie Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej. O godzinie 17.00 trener Mariusz Rumak poprowadzi trening drużyny Kolejorza. Wstęp na trening jest wolny. Wejście dla kibiców od godziny 16.15 przez bramę za boiskiem treningowym. Po zakończonych zajęciach Lechici będą rozdawać autografy i pamiątki. Organizatorom zależy na bezpiecznym pobycie naszych piłkarzy w Obornikach, dlatego apelujemy o bezwzględne podporządkowanie się służbom zabezpieczającym pobyt Kolejorza.

Publikacja: 25-04-14 czytaj więcej

Godziny otwarcia obiektów w okresie świątecznym

W okresie świątecznym obiekty sportowe OCS będą czynne według poniższego harmonogramu: sobota 19 kwietnia: 9.00-21.00; niedziela 20 kwietnia: obiekty nieczynne; poniedziałek 21 kwietnia: 12.00-20.00; Przez cały okres świąteczny nieczynne są hale sportowe.

Publikacja: 18-04-14 czytaj więcej

Słoneczny Bieg Papieski

W minioną niedzielę w naszym mieście odbył się czwarty Bieg Papieski oraz Papieski Rajd Nordic Walking. Nasze zawody od kilku lat są przede wszystkim wspomnieniem naszego rodaka Jana Pawła II. Ten rok jest szczególnym wspomnieniem o naszym papieżu, 27 kwietnia Papież Fryderyk ogłosi Karola Wojtyłę świętym. Tradycyjnie już zarówno start jak i meta usytuowane zostały na obornickim Rynku gdzie znajduje się pomnik JP II.

Publikacja: 15-04-14 czytaj więcej

Bieg Papieski - wyniki

Poniżej podajemy wyniki dzisiejszego Biegu Papieskiego. Relacja z zawodów w terminie późniejszym.

Publikacja: 13-04-14 czytaj więcej

Planeta Szczypiorniaka

W minioną sobotę Hala OCS przy ul. Obrzyckiej po raz kolejny gościła najmłodszych sympatyków piłki ręcznej. Wszystko to za sprawą popularnego turnieju z cyklu \"Planeta Szczypiorniaka\", w którym udział biorą chłopcy i dziewczęta z klas IV i V szkół podstawowych naszej gminy. Gospodarzem tej edycji była Szkoła Podstawowa nr 3. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonała dyrektor tej szkoły, Pani Lidia Polcyn. Przybyli goście oraz zawodnicy mogli też podziwiać nowy baner Planety Szczypiorniaka, który wykonał i współfinansował Pan Arek Czaprański oraz Obornicke Centrum Sportu.

Publikacja: 14-04-14 czytaj więcej

Wyniki gier HLPN z niedzieli 13.04.2014.

W niedzielę w hali OCS w Obornikach rozegrane zostały kolejne mecze w ramach HLPN. Wyniki gier poniżej.

Publikacja: 09-04-14 czytaj więcej

UWAGA!!! Zakończono zapisy do niedzielnych zawodów!!!

W chwili obecnej zamykamy listę startową Biegu Papieskiego, jednocześnie informujemy, że zarówno w sobotę jak i w niedzielę w dniu zawodów nie będą przyjmowane już nowe zgłoszenia.

Publikacja: 11-04-14 czytaj więcej

Uwaga uczestnicy Biegu i Rajdu Papieskiego

Już w najbliższą niedzielę wyruszą na trasę zawodnicy Biegu Papieskiego oraz Papieskiego Rajdu NW. Przedstawimy kilka informacji organizacyjnych które bez wątpienia pomogą uczestnikom naszej imprezy dobrze się do niej przygotować i w niej uczestniczyć. Przypominamy, że biuro zawodów czynne jest w sobotę w godzinach 14.00-17.00 w Obornikach przy ul. Objezierskiej 2 (stadion-siedziba OCS) oraz w niedzielę w godzinach 7.00-10.00 na obornickim Rynku.

Publikacja: 10-04-14 czytaj więcej

Medalowo dla Obornik

Niezwykle intensywny pod względem sportowym okazał się miniony weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate. W sobotę 5 kwietnia wzięli oni udział w Pucharze Polski Sztuk Wali IMAF w Żaganiu, gdzie rywalizowali nie tylko z przedstawicielami różnych klubów karate ale także ju-jitsu, kick boxingu czy kobudo.

Publikacja: 09-04-14 czytaj więcej

Wiemy już jak wygląda koszulka oraz numer startowy uczestników Biegu Papieskiego

To już zaledwie kilka dni do czwartego Biegu Papieskiego oraz Papieskiego Rajdu Nordic Walking. Dzisiaj przedstawiamy koszulki jakie otrzymają uczestnicy biegu oraz projekt numerów startowych. Koszulki będą w trzech kolorach: żółte, białe i różowe dla pań. Zawodnicy którzy dokonali opłaty startowej do dnia dzisiejszego otrzymają numer na którym zamieszczone będzie również imię uczestnika zawodów.

Publikacja: 07-04-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Niepodległości dla dzieci i młodzieży - zapisy
  • Bieg Niepodległości
  • KS Futsal Oborniki
  • Skf Sparta kobiety
  • Sparta ręczna mężczyźni

Biuletyn informacji publicznej

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
Szachy
OCS HLPN