Z ostatniej chwili:

Aktualności

Awans do Finału Mistrzostw Polski - wielki sukces juniorów Sparty

W ostatnim dniu turnieju półfinałowego MP w piłce ręcznej juniorów, młodzi szczypiorniści obornickiej Sparty pokonali drużynę MKS Padwa Zamość 35:30(20:17). Dzięki temu zwycięstwu zajęli drugie miejsce w turnieju i awansowali do Finału Mistrzostw Polski. Po 14 latach kiedy to po raz ostatni oborniccy juniorzy grali w turnieju finałowym, znów możemy się cieszyć z ogromnego sukcesu obornickiej piłki ręcznej. Radość całej drużyny, trenera Marka Arciszewskiego i licznie zgromadzonej publiczności była ogromna.

Publikacja: 23-02-14 czytaj więcej

Papieski Rajd Nordic Walking

Tradycyjnie już pragniemy zaprosić wszystkich miłośników maszerowania z kijami na kolejny trzeci już Papieski Rajd Nordic Walking. Rajd odbędzie się 13 kwietnia - niedziela, start z obornickiego Rynku punktualnie o godzinie 10.00. Aktualnie trwają ustalenia dotyczące trasy rajdu o których poinformujemy w późniejszym czasie. Każdy uczestnik tegorocznego rajdu otrzyma medal oraz posiłek regeneracyjny.

Publikacja: 17-02-14 czytaj więcej

Zremisowali po raz drugi

Drugi dzień turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej miał bardzo podobny przebieg do dnia wcześniejszego. O godz. 16.00 zmierzyły się drużyny ASPR Zawadzkie i MKS Padwa Zamość. W tym meczu zdecydowanie lepszym okazał się zespół ASPR Zawadzkie, który wygrał 40:31 (20:13).

Publikacja: 23-02-14 czytaj więcej

Remis juniorów Sparty

W piątkowe popołudnie w hali OCS Oborniki rozpoczął się turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej. W pierwszym meczu spotkały się drużyny MKS Padwa Zamość i KSSPR Końskie. Od początku spotkania lepiej prezentowała się drużyna KSSPR Końskie i to ten zespół ostatecznie wygrał wysoko 44:25 (21:13).

Publikacja: 21-02-14 czytaj więcej

Zawiadomienie Burmistrza Obornik

W załączeniu przedstawiamy projekt uchwały w sprawie wykazu kąpielisk na terenie gminy Oborniki.

Publikacja: 20-02-14 czytaj więcej

Zajęcia Akademii Wesołego Sportowca

Informujemy, że najbliższe zajęcia piątkowe dla dzieci z Akademii Wesołego Sportowca nie odbędą się z powodu trwających Półfinałów Mistrzostw Polski w piłce ręcznej. Za utrudnienia przepraszamy.

Publikacja: 20-02-14 czytaj więcej

Juniorzy SKF Sparta Oborniki zagrają o finał

W najbliższy weekend 21 – 23 lutego odbędzie się Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Ręcznej. Emocji na pewno nie zabraknie, młodzi sportowcy zapowiadają walkę o każdą piłkę a kibice po cichu liczą na awans do finału. W imieniu Zarządu klubu, zawodników i trenerów serdecznie zapraszamy wszystkich na trybuny by dopingiem wspierać piłkarzy ręcznych. Terminarz poszczególnych spotkań przedstawiamy na plakacie.

Publikacja: 17-02-14 czytaj więcej

Walentynki na łyżwach

Spora grupa oborniczan postanowiła skorzystać z propozycji spędzenia walentynkowego wieczoru na obornickim lodowisku. OCS przygotował Walentynkowe Ice Party. Muzykę w trakcie zabawy na lodzie przygotował DJ Paweł. Wszyscy uczestnicy wieczornej imprezy bawili się doskonale łącząc przyjemność aktywnego spędzania czasu z doskonaleniem jazdy na łyżwach.

Publikacja: 15-02-14 czytaj więcej

Akademia Wesołego Sportowca zaprasza na zajęcia

Obornickie Centrum Sportu wśród szerokiej oferty sportowo-rekreacyjnej oferowanej mieszkańcom naszej gminy prowadzi również zajęcia dla najmłodszych. Akademia Wesołego Sportowca to program edukacyjno-sportowy przeznaczony dla dzieci w wieku 4-7 lat. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską i zawierają przede wszystkim szereg ćwiczeń, gier i zabaw o charakterze ogólnorozwojowym.

Publikacja: 15-02-14 czytaj więcej

Remis i Wygrana Sparty

W środowy wieczór zawodnicy SKF-u rozegrali zaległe spotkanie z Osir Komprachcice. Jak się okazało, warto było walczyć do ostatniego gwizdka. Wynik otworzyli zawodnicy gości w drugiej minucie spotkania, a konkretnie rzutem z \"biodra\" naszego bramkarza pokonał najskuteczniejszy tego dnia Krzysztof Juros. Przez dwadzieścia minut trwała walka bramka za bramkę. Po tym czasie przeciwnik uzyskuje dwubramkowe prowadzenie, które udaję się zniwelować dopiero w trzydziestej minucie spotkania. Do przerwy na tablicy świetlnej widnieje wynik 12:12, duża zasługa w tym naszego bramkarza Macieja Wtorka, który jak natchniony bronił rzuty karne oraz w sytuacjach \"sam na sam\".

Publikacja: 13-02-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • 6x6 Sztafeta dla Emilki
  • Zapisy Oborniki Aquathlon
  • Start zapisów - Oborniki Triathlon vol.4

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
Szachy
OCS HLPN