Z ostatniej chwili:

Aktualności

Wyniki V kolejki HLPN

W niedzięlę 16 listopada rozegrano V kolejkę spotkań w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Wyniki i aktualna tabela poniżej:

Publikacja: 16-11-14 czytaj więcej

Bieg Niepodległości - przeżyjmy to raz jeszcze

Organizatorzy Biegu Niepodległości przygotowali film z przebiegu tegorocznych zawodów. Przypomnijmy w zawodach uczestniczyła rekordowa liczba zawodników blisko 700. Według opinii Oborniczan to najlepsza w tym roku impreza biegowa zorganizowana w naszym mieście. Przeżyjmy to raz jeszcze...

Publikacja: 14-11-14 czytaj więcej

Było sportowo, radośnie i patriotycznie

Po raz piąty 11 listopada odbył się Bieg Niepodległości. Ten wyjątkowy dzień dla każdego Polaka zgromadził na starcie w Obornikach blisko 700 zawodników. Tylko limit podyktowany względami bezpieczeństwa stanął na przeszkodzie jeszcze większej ilości miłośników biegania. Zawody zorganizowane przez Obornickie Centrum Sportu oraz Urząd Miejski w Obornikach zgromadziły na obornickim rynku tłumy Oborniczan oraz kibiców spoza naszego miasta. Honorowym starterem zawodów był Burmistrz Obornik Tomasz Szrama. Przed biegiem głównym odbyły się biegi dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów obornickiej gminy zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy.

Publikacja: 14-11-14 czytaj więcej

Foto galeria - Bieg Niepodległości 2014

Publikacja: 11-11-14 czytaj więcej

Karol Kazikowski zwycięzcą Biegu Niepodległości

Blisko 700 zawodników wystartowało w V Biegu Niepodległości. Zwycięzcą okazał się Karol Kazikowski z Poznania. Wśród pań najlepsza była Monika Brzozowska z Krzepic. Poniżej podajemy wyniki dzisiejszych zawodów, relacja z zawodów już wkrótce.

Publikacja: 11-11-14 czytaj więcej

UWAGA - biuro zawodów na ks. Szymańskiego

Przypominamy, że w dniu 11 listopada biuro zawodów znajdować się będzie w Zespole Szkół im. T. Kutrzeby przy ul. ks. Szymańskiego (wejście od strony boisk). Biuro zawodów czynne będzie od 8.00 do 11.00. W dniu dzisiejszym numer startowy i pakiet można odebrać w biurze Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej 2 do godziny 16.00. tel. 698 678 504

Publikacja: 10-11-14 czytaj więcej

Wyniki IV kolejki HLPN

W niedzielę 9 listopada rozegrano IV kolejkę rozgrywek Halowej Ligi Piłki Nożnej, w której padły poniższe wyniki:

Publikacja: 09-11-14 czytaj więcej

Bieg Niepodległości - warto wiedzieć

To już zaledwie kilkadziesiąt godzin do największego w tym roku święta biegowego w Obornikach. Piąty Bieg Niepodległości w którym uczestniczyć będzie rekordowa ilość zawodników - ponad 700 wystartuje punktualnie o godz. 12.oo z obornickiego Rynku. Organizatorzy zapraszają jednak wszystkich zawodników do wcześniejszego przybycia na linię startu, gdzie wspólnie zaśpiewamy Mazurka Dąbrowskiego. Bezpośrednio przed startem nad głowami zawodników pojawi się największa biało-czerwona flaga w naszym mieście, wówczas uwiecznimy na zdjęciach wszystkich startujących.

Publikacja: 08-11-14 czytaj więcej

Uwaga uczestnicy Biegu Niepodległości

Pragniemy wszystkich poinformować, że zmieniła się siedziba biura zawodów w dniu 11 listopada. Pierwotnie biuro zawodów planowane było na obornickim Rynku. W związku z dużą frekwencją w dniu zawodów biuro mieścić się będzie w hali Zespołu Szkół im. T. Kutrzeby przy ul. Ks. Szymańskiego. Wejście do biura zawodów znajdować się będzie od strony boisk wielofunkcyjnych. Dodatkowo biuro zawodów czynne będzie w przeddzień zawodów na stadionie przy ul. Objezierskiej 2. W załączeniu przedstawiamy mapę z lokalizacją biura zawodów, trasy biegu oraz parkingów. Poniżej przypominamy harmonogram funkcjonowania biura zawodów. Depozyt, zaplecze socjalne również znajdować się będą w hali przy ul. Ks. Szymańskiego.

Publikacja: 06-11-14 czytaj więcej

Finał OCS Red Box Ligi Dzikich Drużyn w sobotę

W sobotę 8 listopada o godz. 14.00 na boisku przy ulicy Obrzyckiej 88 w Obornikach odbędzie się finał OCS Red Box Ligi Dzikich Drużyn. Będzie to finał cotygodniowych, sobotnich zmagań, które rozpoczęły się we wrześniu. W Obornikach pojawią się goście specjalni: najsłynniejszy piłkarz w historii Lecha Poznań Mirosław Okoński, znany trener m.in Lecha Poznań i Warty Poznań Wojciech Wąsikiewicz, dyrektor OCS Oborniki Jacek Okpisz i Prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Red Box Maciej Jankowiak. Przybędzie również telewizja redboxtv.pl, która sporządzi sprawozdanie filmowe z finału. Zapraszamy wszystkich do kibicowania młodym piłkarzom

Publikacja: 05-11-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • DT4MTB Maraton Oborniki - ODWOŁANY!
  • I Bieg Leśnych Skrzatów

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN