Z ostatniej chwili:

Aktualności

Superpuchar dla DPM

W niedzielne popołudnie w hali OCS przy ul. Obrzyckiej rozegrany został mecz Superpuchar Halowej Ligi Piłki Nożnej. Punktualnie o godzinie 15.30 na boisko wybiegły drużyny Słoneczny Patrol oraz DPM.

Publikacja: 05-10-14 czytaj więcej

Zapraszamy na Suerpuchar

Już najbliższą niedzielę w hali OCS przy ul. Obrzyckiej odbędzie się walka Superpuchar Halowej Ligi Piłki Nożnej. Punktualnie o godzinie 15.30 na boisko wybiegną drużyny Słoneczny Patrol oraz DPM. Serdecznie zapraszamy.

Publikacja: 02-10-14 czytaj więcej

Zapraszamy na Bieg Niepodległości

Tradycyjnie już 11 Listopada Obornickie Centrum Sportu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Biegu Niepodległości. Tegoroczny bieg uległ zmianom w porównaniu z poprzednimi edycjami. Przede wszystkim trasa biegu przebiegać będzie ulicami Obornik, zmianie uległ również dystans. W tegorocznych zawodach jego uczestnicy będą mieli do pokonania 10 km. To głównie z myślą o zawodnikach, którzy pragną zadebiutować na trasach biegowych. Dycha to najbardziej popularny dystans, potwierdzają to prośby naszych dotychczasowych uczestników obornickich zawodów oraz właśnie tych, którzy pragną wystartować w oficjalnych zawodach po raz pierwszy aby 11 listopada biegać na dystansie 10 km.

Publikacja: 30-09-14 czytaj więcej

Sobotnie bieganie i maszerowanie w filmowym skrócie

Już teraz można powiedzieć, że sobotni II Bieg im. Marka T. Stefaniaka oraz I Jesienny Rajd NW to nie był czas stracony dla wszystkich tych, którzy pojawili się w Rożnowicach. Wspaniała pogoda oraz perfekcyjnie przygotowane poszczególne elementy zawodów przyczyniły się do zadowolenia wszystkich zawodników. Głównym organizatorem sobotniej zabawy było Obornickie Centrum Sportu wspólnie z Stowarzyszeniem Monar Wielkopolskie Centrum Pomocy Bliźniemu oraz Stowarzyszenie NW Włóczykije.

Publikacja: 24-09-14 czytaj więcej

Dycha Marka Stefaniaka i I jesienny Rajd NW w promieniach słońca

W sobotnie przedpołudnie lasy rożnowickie wypełniły się biegaczami i zawodnikami Nordic Walking. Tuż przed startem odbyła się uroczystość odsłonięcia pamiątkowej tablicy poświęconej wieloletniemu dyrektorowi ośrodka w w Rożnowicach - Markowi Stefaniakowi, której dokonała jego córka Pani Marta Stefaniak-Łubianka pełniąca obecnie obowiązki dyrektora ośrodka.

Publikacja: 19-09-14 czytaj więcej

Obornicka czasówka - przeżyjmy to raz jeszcze

W dniu dzisiejszym prezentujemy film przypominający sobotnie Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie Szosowym. Do zobaczenia za rok.

Publikacja: 17-09-14 czytaj więcej

Turniej Wsi Ocieszyn 2014 - zgłoś swoją reprezentację

Obornickie Centrum Sportu zaprasza wszystkie sołectwa z gminy Oborniki do udziału w Turnieju Wsi, który w tym roku odbędzie się w Ocieszynie 28 września, początek 15.00. W załączeniu przedstawiamy regulamin oraz konkurencje w których poszczególne reprezentacje będą rywalizować. Zgłoszenia drużyn należy dokonać w biurze Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej 2 lub telefonicznie 61 29 60 906 do dnia 22 września - poniedziałek.

Publikacja: 16-09-14 czytaj więcej

Łukasz Rakoczy Mistrzem Obornik

W sobotę odbyły się II Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie Szosowym. Do startu przystąpiło 53 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali w jeździe indywidualnej na czas. Tegorocznym Mistrzem Obornik okazał się Łukasz Rakoczy z Poznania. Czas zwycięzcy 17:47, wśród pań najlepszą okazała się Małgorzata Nowacka z Bydgoszczy z czasem 21:39. Atmosfera sobotnich zawodów była niezwykle ciepła a to również za przyczyną pięknej, słonecznej pogody.

Publikacja: 13-09-14 czytaj więcej

Akademia Wesołego Sportowca

Od września rozpoczęły się zajęcia z Akademią Wesołego Sportowca. W tym roku współpracę z nami podjęły już następujące placówki : Akademia Wiedzy i Zabawy, Przedszkole\" Rupaki\", Przedszkole nr 2 \"Słoneczny Świat\", Szkoła Podstawowa nr 2 dołączy również \"Zaczarowane Przedszkole\".

Publikacja: 14-09-14 czytaj więcej

Zapraszamy na zawody kolarskie.

Wszystkich mieszkańców naszej gminy zapraszamy na II Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie Szosowym. Dzisiaj do godziny 24.00 trwają zapisy. Przypominamy, że wszystkie osoby które dokonały opłaty startowej dzisiaj lub uczynią to jutro proszone są o przedstawienie w biurze zawodów potwierdzenia dokonania wpłaty. Jednocześnie informujemy, że do jutra tj. 12 września opłata startowa wynosi 40 zł, natomiast w dniu zawodów 60 zł. Biuro zawodów w sobotę mieścić się będzie w hali Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Obrzyckiej i czynne będzie w godzinach 8.00 do 10.00.

Publikacja: 11-09-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • DT4MTB Maraton Oborniki - ODWOŁANY!
  • I Bieg Leśnych Skrzatów

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN