Z ostatniej chwili:

Aktualności

Adrian Kurz zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju Szachowego

W sobotnie przedpołudnie odbył się ostatni w tym roku turniej szachowy. Zawody zorganizowane przez Obornickie Centrum Sportu zgromadziły 17 uczestników szachowych potyczek. Zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju okazał się Adrian Kurz. Kolejne miejsca zajęli Mateusz Frąckowiak, Roman Weber ,Mirosław Zając i Marcin Dykcik. Sobotnie zawody zakończyły również rozrywki w ramach tegorocznego Grand Prix. W klasyfikacji końcowej zwycięzcą okazał się Mirosław Zając, II miejsce dla Marka Galczewskiego, III miejsce przypadło Romanowi Weberowi, IV miejsce Bartosz Brodziński, V miejsce Robert Zając.

Publikacja: 08-12-14 czytaj więcej

Wyniki niedzielnej kolejki HLPN

W niedzięlę 7 grudnia rozegrano kolejną serię spotkań w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Wyniki i aktualna tabela poniżej:

Publikacja: 07-12-14 czytaj więcej

Okres zimowy na naszych obiektach

W okresie zimowy ulegają zmianie godziny funkcjonowania boisk wielofunkcyjnych. W związku z działalnością lodowiska, nieczynne będą boiska przy ul. Obrzyckiej. W chwili obecnej trwają prace zmierzające do otwarcia nowego sezonu na Białym Orliku. W przypadku sprzyjających warunków pogodowych obornickie lodowisko zostanie uruchomione 13 grudnia. Oczywiście wcześniej informacja o otwarciu zostanie zamieszczona na stronie internetowej. Dla wszystkich chętnych grup zorganizowanych czynne będą boiska przy ul. Ks. Szymańskiego od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-20.00. W soboty i niedziele tylko po uprzedniej rezerwacji.

Publikacja: 04-12-14 czytaj więcej

Złoto dla Juniorów Auto Wicherek

W sobotę 29 listopada Klub Sportowy Auto Wicherek zorganizował \"Mikołajkowy Turniej Futsalowy\" dla rocznika 2002 i młodsi. W turnieju uczestniczyło 6 drużyn: SP ROŻNOWO, SP OBJEZIERZE, SP CHRUSTOWO, SP DĘBINKA POZNAŃ oraz KORONA ZAKRZEWO.

Publikacja: 01-12-14 czytaj więcej

Wyniki VII kolejki HLPN

W niedzięlę 30 listopada rozegrano VII kolejkę spotkań w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Wyniki i aktualna tabela poniżej:

Publikacja: 30-11-14 czytaj więcej

Kolejny udany start obornickich karateków

W minioną sobotę trenowani przez Tomasza Wosickiego zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w XV Międzynarodowym Turnieju Karate CUPRUM CUP, który odbył się w Legnicy. W zawodach tych rywalizowało ze sobą ponad 200 zawodników z 32 klubów z całego kraju oraz silne reprezentacje Niemiec i Włoch.

Publikacja: 24-11-14 czytaj więcej

Wyniki VI kolejki HLPN

W niedzięlę 23 listopada rozegrano V kolejkę spotkań w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Wyniki i aktualna tabela poniżej:

Publikacja: 23-11-14 czytaj więcej

Medalowo dla karateków z Obornik

W niedzielę 16 listopada podopieczni trenera Tomasz Wosickiego brali udział w II Ogólnopolskim Turnieju Karate RAVEN CUP, który odbył się w Kórniku. Nasi oborniccy karatecy rywalizując z ponad czterystoma zawodnikami z kilkudziesięciu klubów spisali się znakomicie stając aż 18 razy na podium.

Publikacja: 23-11-14 czytaj więcej

Mikołajkowy Turniej Szachowy

Wszystkich miłośników rozgrywek szachowych zapraszamy na kolejny w tym roku turniej, który odbędzie się 6 grudnia w stołówce Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach. Początek o godzinie 9.30. Zapisów można dokonywać za pośrednictwem specjalnie przygotowanego formularza zapisów dostępnego poniżej. W zawodach mogą uczestniczyć zarówno uczniowie jak i dorośli. Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej 2 lub pod numerem telefonu 61 29 60 906. Zapraszamy.

Publikacja: 20-11-14 czytaj więcej

Wyniki V kolejki HLPN

W niedzięlę 16 listopada rozegrano V kolejkę spotkań w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Wyniki i aktualna tabela poniżej:

Publikacja: 16-11-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN