Wyniki niedzielnej kolejki HLPN

W niedzielę padły następujące wyniki w meczach rozgrywanych w ramach HLPN.

Publikacja: 17-01-14 czytaj więcej

Cztery medale dla LO Oborniki

Końcówka minionego roku była bardzo udana dla sportowców obornickiego Liceum. Uczniowie tej szkoły zdobyli aż cztery medale XV Licealiady Województwa Wielkopolskiego. Wszystko rozpoczęli tenisiści stołowi. W dniu 5 grudnia w hali OCS w Objezierzu o medale walczyły najlepsze drużyny szkół ponadgimnazjalnych. Dziewczęta LO Oborniki zdobyły brązowy medal, a chłopcy okazali się w finale najlepsi, zdobywając złoty medal.

Publikacja: 16-01-14 czytaj więcej

Zapraszamy na Zimowy Turniej Szachowy

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się pierwszy w tym roku turniej szachowy. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w zawodach. Zgłoszenia można dokonać w dniu turnieju w stołówce Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach o godzinie 9.30. Pierwsza runda rozpocznie się pół godziny później.

Publikacja: 15-01-14 czytaj więcej

Ponad 250 zawodników w VII Chrustowskim Biegu Zimowym

W sobotę o godz. 12.00 w Chrustowie odbył się VII Chrustowski Bieg Zimowy, który ukończyło 253 biegaczy. 12 kilometrową trasę Chrustowo-Żukowo-Górka-Ślepuchowo-Żukowo-Chrustowo zawodnicy pokonywali w doskonałej jak na styczeń pogodzie. O bezpieczeństwo zawodników zadbali jak zawsze strażacy z OSP a dwa punkty z wodą i herbatą obsługiwali uczniowie SP Chrustowo.

Publikacja: 11-01-14 czytaj więcej

Mali piłkarze Sparty wygrali noworoczny turniej

W sobotę od samego rana, w hali OCS w Obornikach panowała atmosfera wielkich turniejowych emocji. Aż 10 drużyn piłkarskich chłopców z rocznika 2006-2007 wzięło udział w Noworocznym Turnieju o Puchar Burmistrza Obornik. Mecze stały na bardzo dobrym poziomie, a w wielu spotkaniach o ostatecznym rozstrzygnięciu decydowały rzuty karne.

Juz jutro VII Chrustowski Bieg Zimowy

Już po raz siódmy Chrustowo będzie gościło biegaczy niemal z całej Wielkopolski i nie tylko. Chętnych do udziału w zimowym bieganiu było wielu. Niestety szkoła w Chrustowie nie jest w stanie przyjąć wszystkich. Stąd organizatorzy musieli ograniczyć ilość uczestników wprowadzając limit. W związku z powyższym informujemy, że w dniu jutrzejszych nie będzie możliwości zapisu na bieg. Takiego limitu z pewnością nie będzie na kolejnych biegach w Obornikach na które zapraszamy już dzisiaj. 13 kwietnia Bieg Papieski -10 km, 29 czerwca Bieg o Puchar Złotej Pyry - półmaraton i 11 listopada Bieg Niepodległości - 15 km. Poniżej przedstawiamy informacje organizacyjne dotyczące jutrzejszych zawodów.

Publikacja: 10-01-14 czytaj więcej

Juniorzy Sparty w ćwierćfinale Mistrzostw Polski

W spotkaniu rewanżowym Sparta ponownie pokonała Wolsztyniaka w walce o ćwierćfinał Mistrzostw Polski, tym razem 25:23 (11:12). Najwięcej bramek dla Oborniczan zdobyli Artur Klopsteg 7, Piotr Myszkowski 5. Tegoroczne ćwierćfinały odbędą się w Zielonej Górze.

Publikacja: 06-01-14 czytaj więcej

Zwycięstwo juniorów Sparty

W dniu dzisiejszym odbył się pierwszy mecz barażowy piłkarzy ręcznych obornickiej Sparty. Juniorzy w wyjazdowym spotkaniu pokonali Wolsztyniaka Wolsztyn 26:17. W dniu jutrzejszym tj. poniedziałek o godzinie 18.00 w hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88 odbędzie się spotkanie rewanżowe. Zwycięzca dwumeczu weźmie udział w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski. Zapraszamy na spotkanie.

Publikacja: 05-01-14 czytaj więcej

Wyniki pierwszej w tym roku kolejki HLPN

W niedzielę 5 stycznia w hali OCS rozegrana została pierwsza w tym roku kolejka HLPN. Poniżej wyniki spotkań:

Publikacja: 02-01-14 czytaj więcej