Z ostatniej chwili:

Aktualności

Prezentacja zespołów szczypiornistek i szczypiornistów

W sobotę 30 sierpnia na terenie rekreacyjnym firmy Guma – Wicherek w Obornikach, Zarząd Klubu SKF KPR Sparta Oborniki zorganizował spotkanie sponsorów, członków i sympatyków klubu, inaugurujące rozgrywki ligowe piłkarek i piłkarzy ręcznych.

Publikacja: 03-09-13 czytaj więcej

Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie Szosowym

Obornickie Centrum Sportu zaprasza wszystkich miłośników jazdy na dwóch kołach do udziału w I Mistrzostwach Obornik w Kolarstwie Szosowym. Wyścig odbędzie się 14 września a start i meta zaplanowane zostały przy ul. Towarowej w Obornikach.

Publikacja: 24-08-13 czytaj więcej

Sparta wiceliderem

W ostatnią sobotę sierpnia piłkarze nożni Sparty Oborniki rozegrali kolejny mecz ligowy o mistrzostwo IV ligi. Tym razem na boisku OCS Oborniki, gospodarze podejmowali zespół Huragana Pobiedziska. Tydzień wcześniej Sparta na wyjeździe zremisowała 1:1 z Lechią Kostrzyn i ten remis pozwolił oborniczanom awansować na drugie miejsce w tabeli.

Publikacja: 03-09-13 czytaj więcej

Piłkarze ręczni przygotowują się do nowego sezonu

Od kilkunastu dni do nowego sezonu rozgrywek o mistrzostwo II ligi przygotowują się piłkarze ręczni SKF Sparty Oborniki. Nowy trener drużyny, Marek Arciszewski prowadzi treningi codziennie, przygotowując zespół zarówno w sferze wytrzymałościowej (treningi w terenie) oraz zajęcia techniczne z piłką (prowadzone w hali OCS).

Publikacja: 21-08-13 czytaj więcej

III Metropolitarny Spływ Kajakowy

14 września br. odbędzie się III Metropolitalny Spływ Kajakowy. Organizatorami spływu są Stowarzyszenie Metropolia Poznań, Miasto i Gmina Oborniki oraz Obornickie Centrum Sportu. Trasa naszego spływu przebiegała będzie na odcinku Poznań - Mściszewo - Oborniki. Długość trasy spływu to około 39 km. Dla zainteresowanych istnieje możliwość krótszej wersji spływu (15 km) z Mściszewa do Obornik (konieczne jest podanie tej informacji w zgłoszeniu).

Publikacja: 20-08-13 czytaj więcej

Remis i wygrana Sparty

Piłkarze nożni obornickiej Sparty rozegrali w minionym tygodniu 2 i 3 kolejkę spotkań o mistrzostwo IV ligi. W dwóch meczach zainkasowali 4 punkty. W czwartek 15.08. zmierzyli się w wyjazdowym meczu ze Zjednoczonymi Trzemeszno, gdzie po niezłym spotkaniu wywalczyli cenny punkt remisując 1:1. Bramkę dla Sparty zdobył Mikołaj Panowicz.

Publikacja: 19-08-13 czytaj więcej

Rezerwacje obiektów sportowych

Informujemy, że od 20 sierpnia rusza rezerwacja hal sportowych w okresie jesiennym. Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub osobiście w biurze Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej 2 w Obornikach.

Publikacja: 19-08-13 czytaj więcej

Udany start Sparty

W minioną sobotę piłkarze nożni Sparty Oborniki zainaugurowali sezon rozgrywkowy o mistrzostwo IV ligi. Na boisku OCS Oborniki rywalem Sparty był Świt Piotrowo. Od początku spotkania oborniczanie byli aktywniejszym zespołem dążącym do strzelenia gola.

Publikacja: 12-08-13 czytaj więcej

Zapraszamy na wystawę fotograficzną

Radość zwycięstwa, trud i zmęczenie, walka z własnymi słabościami te emocje utrwalone są na fotografiach, które od wtorku, 30 lipca aż do końca sierpnia oglądać można na obornickim Rynku. Tematem kolejnej wystawy są biegi, które systematycznie odbywają się na terenie naszej gminy.

Publikacja: 31-07-13 czytaj więcej

Żwirki ochłodą na gorące dni

Już od wczesnych godzin dopołudniowych obornickie Żwirki odwiedzane są przez mieszkańców naszej gminy. Kąpielisko Miejskie to niezwykła atrakcja zarówno dla najmłodszych jak i tych nieco starszych. Ostatnie upalne tygodnie powodują, że codziennie korzysta z kąpieli rekordowa liczba mieszkańców gminy.

Publikacja: 29-07-13 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • 6x6 Sztafeta dla Emilki
  • Zapisy Oborniki Aquathlon
  • Start zapisów - Oborniki Triathlon vol.4

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
Szachy
OCS HLPN