Z ostatniej chwili:

Aktualności

200 młodych szczypiornistek i szczypiornistów walczyło na orlikach

Rekordowa ilość uczestników brała udział w turnieju eliminacyjnym ,,Szczypiorniak na Orlikach”. 3 edycja zawodów sygnowanych przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce w Obornikach wzbudziło szerokie zainteresowanie.

Publikacja: 31-05-14 czytaj więcej

Planeta Szczypiorniaka w Chrustowie

W poniedziałek 19.05.2014 w Szkole Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego odbył się czwarty już turniej piłki ręcznej z cyklu „Planeta Szczypiorniaka. Do rywalizacji stanęło osiem drużyn ze szkół podstawowych gminy Oborniki z klas piątych i młodszych. Były to trzy drużyny Szkoły Podstawowej nr 2, dwie drużyny Szkoły Podstawowej w Chrustowie, drużyna Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 4 i Szkoły Podstawowej w Rożnowie.

Publikacja: 26-05-14 czytaj więcej

Paweł Przewoźny najlepszy w Europie

Przez dwa dni 24 i 25 maja w hali Arena w Poznaniu rywalizowali ze sobą zawodnicy podczas Mistrzostw Europy Karate FSKA. W zawodach tych brali udział także trenowani przez Tomasza Wosickiego sportowcy z Obornickiego Klubu Karate, którzy na tych mistrzostwach wspólnie z Wielkopolskim Związkiem Karate WKF reprezentowali barwy naszego kraju.

Publikacja: 26-05-14 czytaj więcej

Wyniki sobotnio-niedzielnej kolejki HLPN

W tym tygodniu mecze HLPN rozegrane zostały w sobotę 24 maja i w niedzielę 25 maja. Kibice obejrzeli ciekawe mecze z wieloma bramkami. Wyniki gier poniżej:

Publikacja: 21-05-14 czytaj więcej

DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI – Wspólny sukces

Wyścig kolarski MTB odbył się w Obornikach po raz pierwszy. Oprócz wyścigu głównego MEGA odbył się wyścig MINI oraz wyścigi dla dzieci, jednym słowem była to impreza dla każdego. Ogółem w imprezie brało udział ok.400 uczestników. Wiele podziękowań i słów uznania za perfekcyjną wręcz organizację tej sportowej imprezy napływają do OCS od uczestników z całej Polski.

Publikacja: 21-05-14 czytaj więcej

Wyniki gier HLPN z niedzieli 18.05.2014.

Kolejna seria meczów futsalu w ramach rozgrywek HLPN odbyła się w niedzielę 18 maja. w hali OCS przy ul. Obrzyckiej toczyły się pojedynki ekstraklasy i I ligi. Wyniki spotkań poniżej:

Publikacja: 14-05-14 czytaj więcej

WYNIKI - GALERIA DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI

Poniżej podajemy wyniki dzisiejszych zawodów. Relacja już niebawem...

Publikacja: 17-05-14 czytaj więcej

Mateusz Frąckowiak wygrał Majowy Turniej Szachowy

Turnieje szachowe w Obornikach wpisały się już na stałe do kalendarza sportowego w naszym mieście. Kolejne potyczki szachistów odbyły się 11 maja w ramach Majowego Turnieju Szachowego. Tradycyjnie zawody odbyły się w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach.Turniej rozgrywany był w systemie kołowym (rundowym) i każdy z zawodników rozegrał w turnieju po jednej partii ze wszystkimi przeciwnikami.

Publikacja: 12-05-14 czytaj więcej

Wyniki gier HLPN z niedzieli 11.05.2014.

W niedzielę 11 maja w hali OCS Oborniki rozegrana została kolejna seria meczów futsalu w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Poniżej przedstawiamy wyniki gier:

Publikacja: 07-05-14 czytaj więcej

Rajd Nordic Walking po Złotą Pyrę

29 Czerwca Obornickie Centrum Sportu wspólnie z Głównym Sponsorem firmą RUUKKI oraz Stowarzyszeniem NW Włóczykije zaprasza wszystkich do udziału w Rajdzie Nordic Walking po Złotą pyrę. Zostały już uruchomione zapisy. Start rajdu nastąpi z obornickiego Rynku punktualnie o godzinie 11.10. Uczestnicy rajdu będą mieli do pokonania dystans 6 km. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną specjalnie na tą okazję wykonane medale. Na wszystkich, którzy ukończą rajd czekać będzie smażona kiełbasa oraz wielkopolska pyra z gzikiem. Zapraszamy do Obornik.

Publikacja: 08-05-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • DT4MTB Maraton Oborniki - ODWOŁANY!
  • I Bieg Leśnych Skrzatów

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN