Z ostatniej chwili:

Aktualności

Minął Weekend

W sobotę i niedzielę swoje spotkania rozgrywali piłkarki i piłkarze ręczni. W walce o Mistrzostwo I Ligi Kobiet Sparta uległa w własnej hali drużynie z Nowego Sącza 25:28 (17:11). Remisem 28:28 (13:13) zakończył się mecz II Ligi w którym Spartanie podejmowali UKS Lider Swarzędz.

Publikacja: 08-12-13 czytaj więcej

Gwiazdkowy Turniej Szachowy

Już w najbliższą niedzielę odbędzie Gwiazdkowy Turniej Szachowy. Jest to ostatni z cyklu czterech rozgrywanych w ramach Grand Prix. Turniej odbędzie się w Obornickim Ośrodku Kultury w Obornikach. Zapisy rozpoczną się o godzinie 9.30 a pierwsze partie rozegrane zostaną o 10.00. Wszyscy chętni będą mogli zapisać się do turnieju w dniu jego rozgrywania. Zapraszamy.

Publikacja: 03-12-13 czytaj więcej

Boiska w okresie zimowym

Od dnia dzisiejszego ruszył montaż lodowiska na obornickim orliku. Mając na uwadze bezpieczeństwo osób przebywających na lodowisku boiska przy Obrzyckiej w okresie zimowym będą nieczynne. Wszystkich chętnych zapraszamy na boiska przy ul. ks. Szymańskiego. Kompleks w centrum miasta czynny od poniedziałku do piątku do godziny 20.00, natomiast w soboty i niedziele oraz w dni powszednie w godzinach od 20.00 do 22.00 dla grup zorganizowanych wyłącznie po uprzedniej rezerwacji w biurze OCS przy ul. Objezierskiej lub pod numerem telefonu 698 678 504 w godzinach 8.00-14.00.

Publikacja: 27-11-13 czytaj więcej

II Otwarte Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

W niedzielne przedpołudnie w hali OCS przy ulicy Obrzyckiej odbyły się II Otwarte Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Organizatorem zmagań siłaczy było Obornickie Centrum Sportu wspierane przez Macieja Przybyła, pasjonata tej formy rywalizacji sportowej. W zawodach udział wzięło ponad 30 zawodników. Siłacze rywalizowali w trzech kategoriach wagowych: do 80 kg, do 100 kg i powyżej 100 kg. W tym roku dodatkową atrakcją dla kibiców była konkurencja wyciskania sztangi na ilość powtórzeń. Zawodnicy startujący w tej konkurencji wyciskali sztangę, której waga stanowiła 50% wagi ciała zawodnika. Całość zawodów poprowadził Waldemar Cyranek a sędzią głównym był Maciej Przybył. Zawody otworzył gość specjalny, znany aktor Jarosław Jakimowicz.

Publikacja: 24-11-13 czytaj więcej

Remis Sparty na zakończenie I rundy rozgrywek IV ligi

W ostatnim tegorocznym spotkaniu o Mistrzostwo IV Ligi Sparta zremisowała z Zjednoczonymi Trzemeszno 0:0. Oborniczanie zakończyli rozgrywki w tej rundzie na czwartym miejscu z dorobkiem 30 punktów. W sobotnie popołudnie swoje kolejne spotkanie rozegrali szczypiorniści. Zgromadzona w hali OCS publiczność oczekiwała kolejnego zwycięstwa Sparty.

Publikacja: 24-11-13 czytaj więcej

Wyniki HLPN

Wyniki spotkań HLPN, które rozegrane zostały w hali OCS w Obornikach w niedzielę 17.11.2013 r:

Publikacja: 13-11-13 czytaj więcej

UWAGA - zmiana godzin otwarcia obiektów

W okresie jesienno-zimowy obiekty sportowe OCS otwarte będą w następujących godzinach: boiska ul. ks. Szymańskiego pn-pt 12.00-20.00; sb-nd 9.00-17.00 Orlik ul. Obrzycka pn-pt 11.00-19.00; sb-nd 9.00-17.00 Informujemy również, że w związku ze zmianą godzin otwarcia obiektów nastąpiły zmiany rezerwacji boisk. W sprawie rezerwacji należy kontaktować się z biurem OCS tel. 61 29 60 906 lub 698 678 504. Obornickie Centrum Sportu jednocześnie zastrzega sobie prawo zamknięcia boisk w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych ze względów bezpieczeństwa ich użytkowników. Informujemy również, że w związku z otwarciem lodowiska w miesiącu grudniu boisko przy ul. Obrzyckiej zostanie na czas funkcjonowania lodowiska zamknięte.

Publikacja: 14-11-13 czytaj więcej

Urodziny Ojczyzny - Bieg Niepodległości

„…Dlaczego Dziadku nie może być tak jak w tym biegu w Obornikach, Łubiance, Luboniu czy w Warszawie? Dlaczego w jednym biegu może biec rabin obok księdza, komunista obok sympatyka Radia Maryja czy prezydent miasta obok bezrobotnego a jedyne czym się różnimy to czas na mecie? A każdy osiągnięty czas jest dobry i każdy szanowany? Brawa na mecie dostaje i pierwszy i ostatni? Dlaczego my biegacze potrafimy tak pięknie świętować urodziny naszej Ojczyzny... ?”.

Publikacja: 13-11-13 czytaj więcej

Bieg Niepodległości-wyniki

IV Bieg Niepodległości w Obornikach za nami. Więcej informacji w dniu jutrzejszym. W załączeniu przedstawiamy wyniki dzisiejszych zawodów oraz galerię (trwa jej ładowanie)

Publikacja: 11-11-13 czytaj więcej

Remis w gminnych derbach

W niedzielę na boisku w Objezierzu doszło do gminnych derbów piłkarskiej A klasy. Orkan Objezierze na własnym boisku zremisował z Rożnovią Rożnowo 2:2. Po zeszłotygodniowym zwycięstwie Rożnowianie zdobyli kolejny punkt w rozgrywkach. Kolejny zespół grający w A klasie - Tęcza Lulin przegrała z KS Sarbia 1:5. Niestety drugiej z rzędu porażki doznała, grająca w IV lidze Sparta Oborniki. Oborniczanie w wyjazdowym meczu ulegli Leśnikowi Margonin 0:1. W ramach rozgrywek Szczypiorniaka, II ligowy zespół męski wyraźnie pokonał w obornickiej hali drużynę MKS Tęcza Kościan 34:24. Piłkarki ręczne SKF Sparta Oborniki przegrały w Tczewie z Samborem 22:24.

Publikacja: 12-11-13 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • DT4YOU MTB Maraton Oborniki - zapisy
  • dance
  • IV Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego - ruszaj zapisy
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
Szachy
OCS HLPN