Z ostatniej chwili:

Aktualności

Lodowisko tętni życiem

Lodowisko OCS na Osiedlu Leśnym cieszy się w ferie zimowe dużą popularnością. W godzinach przedpołudniowych w pięknej słonecznej pogodzie na łyżwy wybierają się przede wszystkim dzieci i młodzież, natomiast w godzinach wieczornych przy sztucznym świetle do swoich pociech dołączają rodzice. Lodowisko czynne codziennie do godz.21.30. Już teraz zapraszamy wszystkich miłośników łyżwiarstwa na Walentynkowe Ice Party, które odbędzie się 14 lutego. start o godz. 18.30, a muzycznie bawić nas będzie DJ Paweł.

Publikacja: 05-02-14 czytaj więcej

Turniej Wakacje zimowe z piłką - terminarz i wyniki

W poniedziałek ruszył turniej piłki nożnej \"Wakacje zimowe z piłką\", który OCS Oborniki organizuje w hali sportowej przy ulicy Obrzyckiej. Poniżej przedstawiamy podział na grupy, harmonogram gier i wyniki meczów.

Publikacja: 02-02-14 czytaj więcej

Wyniki niedzielnej kolejki HLPN

W niedzielę 2 lutego padły następujące wyniki w meczach HLPN: Terminarz gier:

Publikacja: 29-01-14 czytaj więcej

Lodowisko w ferie za darmo

Już od jutra rozpoczynają się ferie które tradycyjnie potrwają dwa tygodnie. W tych dniach zapraszamy wszystkie dzieci do nauki jazdy na łyżwach. Zapisać można się na lodowisku. Podczas ferii dla wszystkich uczniów szkół naszej gminy wejście na ślizgawkę w godzinach od 9.00 do 14.00 jest darmowe. Wystarczy okazać legitymację szkolną. W Walentynkowy wieczór już od 18.30 zapraszamy na lodowisko wszystkich zakochanych i nie tylko. Zabawę w tym dniu poprowadzi DJ Paweł.

Publikacja: 31-01-14 czytaj więcej

Udany start karateków z Obornik na Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate WKF

26 stycznia w Murowanej Goślinie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Młodzieży w Karate WKF. Impreza ta zgromadziła blisko 500 zawodników z kilkudziesięciu klubów. Zawody okazały się niezwykle udane dla zawodników Obornickiego Klubu Karate, którzy zdobyli tam w swoich kategoriach wiekowych łącznie aż 24 medale zarówno w konkurencjach sprawnościowych jak i technicznych.

Publikacja: 29-01-14 czytaj więcej

SP 2 Oborniki zwyciężają w Planecie Szczypiorniaka

Nie straszny mróz dla prawie setki dzieci z gminy Oborniki grających w szczypiorniaka. W sobotę 9 drużyn zjawiło się na drugim turnieju, drugiej edycji ,,Planety Szczypiorniaka’’. Taka ilość cieszy organizatorów czyli nauczycieli wychowania fizycznego, którzy swoją pasję do piłki ręcznej przekazują kolejnym pokoleniom. Przypomnijmy, że ,,Planeta’’ to turniej klas V i młodszych. Rywalizujemy w 5 turniejach w ciągu roku zbierając punkty w klasyfikacji. Ostatni turniej wyłoni zwycięzców. Sobotnie zmagania zaczęliśmy od rywalizacji w trzech grupach: Grupa A Grupa B Grupa C SP 2 Oborniki I SP 4 Oborniki SP Chrustowo II SP Chrustowo I SP Rożnowo SP 3 Oborniki II SP 3 Oborniki I SP 2 III Oborniki SP 2 Oborniki II Zespoły walczyły w grupach systemem każdy z każdym. Po tej fazie turnieju zespoły z 1 miejsca z grup walczyły o miejsca 1-3. Drugie miejsca z grup o pozycje 4-6 i trzecie miejsca o pozycję 7-9, również systemem każdy z każdym. Po 18 emocjonujących meczach klasyfikacja turnieju wyłoniła zwycięzców i kolejne miejsca. Bezkonkurencyjna znów ,,dwójka’’ Ali Dyżlą, która zajęła pierwsze i drugie miejsce:

Publikacja: 27-01-14 czytaj więcej

Wyniki niedzielnej kolejki HLPN

W niedzielę 26 stycznia w hali OCS w Obornikach rozegrane zostały kolejne mecze futsalu rozgrywane w ramach HLPN. Wyniki poniżej:

Publikacja: 22-01-14 czytaj więcej

Zagrali dla małego Olka

Z inicjatywy obornickich \"kiboli\" Lecha przy pomocy OCS Oborniki i Urzędu Miejskiego w Obornikach w hali przy ulicy Obrzyckiej zorganizowano \"Turniej Charytatywny dla Olka Spadło\". Ten 18 miesięczny chłopiec zmaga się z z poważną wadą serca, w lutym czeka go operacja, a następnie długa i kosztowna rehabilitacja. W turnieju wzięło udział osiem drużyn, aby rywalizować o zwycięstwo, ale przede wszystkim po to by wesprzeć organizatorów w zbiórce jak największej sumy pieniędzy z przeznaczeniem na pomoc w rehabilitacji małego Olka. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Obornik Tomasz Szrama gratulując organizatorom wspaniałej inicjatywy a zawodnikom życząc sportowej walki. W trakcie spotkań piłkarskich na trybunach trwała zbiórka pieniędzy, a wszystkie zespoły dołożyły swoją \"cegiełkę\". W przerwie zawodów krótki koncert muzyki hip - hop dała poznańska grupa \"Definicja Kibola\".

Publikacja: 26-01-14 czytaj więcej

Zwycięstwo piłkarzy ręcznych

Szczypiorniści obornickiej Sparty odnotowali pierwsze zwycięstwo w rewanżowej rundzie rozgrywek II Ligi. W hali Obornickiego Centrum Sportu pokonali zdecydowanie drużynę KS AZS Politechnika Wrocławska 34:21 (17:14). Najwięcej bramek dla Sparty zdobył Artur Klopsteg 10 i Błażej Kwiatkowski 7. Sparta wystąpiła w składzie:

Publikacja: 25-01-14 czytaj więcej

Zimowy Turniej Szachowy rozstrzygnięty

W niedzielne przedpołudnie w gościnnej świetlicy Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach odbył się Zimowy Turniej Szachowy. Organizatorzy, obornickie OCS i OOK zaprosiły do rywalizacji szachistów, których w naszym powiecie nie brakuje. W zawodach wzięło udział 17 zawodników. Najlepszym okazał się Mateusz Frąckowiak, drugie miejsce zajął Mirosław Zając , a trzecie Marek Galczewski. Puchary najlepszym zawodnikom wręczył dyrektor OCS Jacek Okpisz.

Publikacja: 19-01-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • DT4MTB Maraton Oborniki - ODWOŁANY!
  • I Bieg Leśnych Skrzatów

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN