Z ostatniej chwili:

Aktualności

DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI - Relacja filmowa

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI

Publikacja: 03-05-19 czytaj więcej

Fotorelacja DT4YOU MTB Maraton Oborniki

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z DT4YOU MTB Maraton Oborniki.

Publikacja: 28-04-19 czytaj więcej

VI edycja DT4YOU MTB Maraton Oborniki za nami

Blisko 750 uczestników ścigało się podczas dzisiejszych zawodów DT4YOU MTB Maraton Oborniki. To już VI edycja imprezy z serii kolarstwa górskiego organizowana przez Obornickie Centrum Sportu oraz Gminę Oborniki. Najlepszymi zawodnikami na dystansie MEGA okazali się Mariusz Gil i Daria Kasztarynda. Natomiast zwycięzcami na dystansie MINI zostali Piotr Rzeszutek oraz Aleksandra Zabrocka.

Publikacja: 27-04-19 czytaj więcej

Sparta przegrała po rzutach karnych Finał Pucharu Polski Strefy Poznańskiej

W środę na stadionie Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej odbył się finał Pucharu Polski Strefy Poznańskiej. Sparta Oborniki mierzyła się z III-ligową Polonią Środa Wielkopolska. Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. Tuż po zmianie stron drużyna z Środy wyszła na prowadzenie. Sparcie udało się doprowadzić do remisu dopiero 4 minuty przed końcem meczu po bramce Filipa Trębacza. W serii rzutów karnych lepsi okazali się zawodnicy ze Środy Wielkopolskiej, którzy wygrali stosunkiem 4:3.

Publikacja: 25-04-19 czytaj więcej

Zaczynamy odliczanie do startu DT4YOU MTB Maraton Oborniki

Już w najbliższy weekend (27 kwietnia) odbędzie się szósta edycji DT4YOU MTB Maraton Oborniki. Na liście startowej jest 801 uczestników, którzy wystartują na trzech wybranych przez siebie dystansach: Turystyczny ok.10 km, MINI ok.38 km, MEGA ok. 65 km. Warto zaznaczyć, że regulaminowy limit uczestników został osiągnięty miesiąc przed startem zawodów. Informujemy, że nie ma już możliwości przepisywania pakietów startowych oraz dopisania się do listy startowej również w dniu zawodów. Więcej informacji znajdziecie w zamieszczonym poniżej informatorze zawodów.

Publikacja: 23-04-19 czytaj więcej

Oborniccy karatecy z kolejnymi sportowymi sukcesami

W minioną niedziele zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w dwóch turniejach sportowych. Najstarsi rywalizowali na Mistrzostwach Polski Seniorów w Karate Olimpijskim, które odbywały się w Legnicy, skąd przywieźli dwa medale.

Publikacja: 15-04-19 czytaj więcej

Historyczny Sukces Karate Team Oborniki

W niedzielę 14 kwietnia w Legnicy z udziałem 30 klubów i 200 zawodników odbyły się Mistrzostwa Polski w karate olimpijskim seniorów. Karate Team wystawił do startu 4 zawodników, którzy wciąż przynależą wiekowo do kategorii junior, ale mają już prawo startu w zawodach seniorskich. Wychowankowie Wojciecha Blocha , którzy swoją przygodę z karate zaczęli w roku 2008 od grupdziecięcych, dziś odnieśli swój największy jak dotychczas sukces w seniorskiej karierze sportowej.

Publikacja: 15-04-19 czytaj więcej

Obornicka Liga Biegowa - runda I

W niedzielę 7 kwietnia na stadionie w Obornikach odbyła się pierwsza runda Obornickiej Ligi Biegowej. Piękna słoneczna pogoda oraz wiele atrakcji przygotowanych przez organizatora SKS Oborniki przyciągneła na stadion liczną grupę uczestników i kibiców. W zawodach wzieło udział ponad 200 młodych sportowców, którzy otrzymali pierwszą część medalu cyklu OLB. Zapisy na kolejną rundę rozpoczną się już wkrótce.

Publikacja: 09-04-19 czytaj więcej

Kolejny Turniej Bolwingu UTW za nami

W miniony weekend w Centrum Rekreacji Oborniki odbył się III Turniej Bowlingu organizowany przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Obornikach. Turniej objęty został patronatem Burmistrza Obornik. W zawodach wzieło udział 9 zespołów z Czarnkowa, Międzyrzecza, Sierakowa, Szamotuł, Tarnowa Pogórnego, Trzcianki, Wronek oraz Obornik. Najlepszym zespołem okazał się UTW Oborniki. Pamiątkowe statuetki oraz medale ufundowało Obornickie Centrum Sportu.

Publikacja: 09-04-19 czytaj więcej

Askon mistrzem HLPN 2018/2019

W sobotę 6 kwietnia rozegrane zostały dwie ostatnie kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2018/2019. Askon po raz kolejny zostaje mistrzem HLPN, broniąc tym samym tytuł z poprzedniego roku. Kluczem do sukcesu zawodników Askonu było doświadczenie, które pozwoliło im zwyciężyć dwa ostatnie mecze zapewniając sobie kolejny raz mistrza HLPN. W tegorocznych rozgrywkach HLPN wzięło udział 9 zespołów. Wszystkie drużyny otrzymały puchary, które zostały wręczone przez dyrektora Obornickiego Centrum Sportu Jacka Okpisza.

Publikacja: 08-04-19 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • I Bieg Leśnych Skrzatów
  • 5 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • wicherek
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN