Z ostatniej chwili:

Aktualności

Zwycięstwo juniorów Sparty

W dniu dzisiejszym odbył się pierwszy mecz barażowy piłkarzy ręcznych obornickiej Sparty. Juniorzy w wyjazdowym spotkaniu pokonali Wolsztyniaka Wolsztyn 26:17. W dniu jutrzejszym tj. poniedziałek o godzinie 18.00 w hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88 odbędzie się spotkanie rewanżowe. Zwycięzca dwumeczu weźmie udział w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski. Zapraszamy na spotkanie.

Publikacja: 05-01-14 czytaj więcej

Wyniki pierwszej w tym roku kolejki HLPN

W niedzielę 5 stycznia w hali OCS rozegrana została pierwsza w tym roku kolejka HLPN. Poniżej wyniki spotkań:

Publikacja: 02-01-14 czytaj więcej

Nieczynne lodowisko

Z powodu nocnych opadów deszczu w dniu dzisiejszym lodowisko będzie nieczynne. Zapraszamy w Święto Trzech Króli - poniedziałek od godziny 15.00. Telefon kontaktowy 697 907 738.

Publikacja: 05-01-14 czytaj więcej

Medal dla uczestników Biegu Chrustowskiego

Dzisiaj przedstawiamy wizualizację medalu jaki otrzymają wszyscy uczestnicy VII Chrustowskiego Biegu Zimowego. Medal nawiązuje do wybitnego polskiego lekkoatlety Bronisława Malinowskiego, który jest jednocześnie patronem Szkoły Podstawowej w Chrustowie współorganizatora biegu.

Publikacja: 03-01-14 czytaj więcej

VII Chrustowski Bieg Zimowy - zakończone zapisy

Informujemy, że zakończono już zapisy do Biegu Chrustowskiego. Ostateczna lista jego uczestników zostanie uzupełniona o osoby, które dokonały opłaty startowej. Jednocześnie informujemy, że o uczestnictwie w naszym biegu decydować będzie kolejność wpłat. W najbliższym czasie przedstawimy informacje organizacyjne dotyczące naszych zawodów.

Publikacja: 02-01-14 czytaj więcej

Wyniki ostatniej w tym roku kolejki HLPN

W niedzielę rozegrano ostatnią kolejkę spotkań futsalu w ramach HLPN. Liderem ekstraklasy jest Draco, a w I lidze przewodzi Helvetia.

Publikacja: 22-12-13 czytaj więcej

VII Chrustowski Bieg Zimowy - zapraszamy

Już po raz siódmy odbędzie się Bieg Chrustowski. W dniu dzisiejszym uruchamiamy zapisy. 12 kilometrowa trasa tradycyjnie już przebiegać będzie przez miejscowości Chrustowo-Żukowo-Górka-Chrustowo. Start i meta znajdują się przy Szkole Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego w Chrustowie. W związku z dużym zainteresowaniem tym biegiem w roku ubiegłym, ustalono limit uczestników. W zawodach będzie mogło wziąć udział 250 biegaczy.

Publikacja: 03-12-13 czytaj więcej

W piątki i soboty dłużej na lodowisku

W piątki i soboty obornickie lodowisko będzie czynne do godziny 21.30. Są to dni kiedy na naszą ślizgawkę przybywa największa ilość łyżwiarzy. Zapraszamy i życzymy udanej lodowej zabawy.

Publikacja: 20-12-13 czytaj więcej

Mecze towarzyskie Polska-Francja za nami

Przez kilka ostatnich dni w Obornikach przebywały juniorki młodsze, reprezentantki Polski i Francji w piłce ręcznej. Zawodniczki obu drużyn oprócz zajęć treningowych odbyły spotkania kontrolne. W środę i czwartek obie reprezentacje zmierzyły się z zawodniczkami Sparty Oborniki. Zwyciężczyniami w obu spotkaniach okazały się Spartanki, które odniosły zdecydowane zwycięstwa. Natomiast dużym wydarzeniem sportowym były towarzyskie spotkania obu reprezentacji. Zarówno w piątek jak i sobotę do hali Obornickiego Centrum Sportu przybył komplet publiczności.

Publikacja: 22-12-13 czytaj więcej

HLPN gra w niedzielę 22.12.2013.

Zapraszamy na mecze halowej piłki nożnej w niedzielę 22.12.2013. Pierwsze mecze od godz.10.00. Kolejność gier

Publikacja: 18-12-13 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • DT4MTB Maraton Oborniki - ODWOŁANY!
  • I Bieg Leśnych Skrzatów

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN