Z ostatniej chwili:

Aktualności

Wyniki HLPN

Wyniki spotkań HLPN, które rozegrane zostały w hali OCS w Obornikach w niedzielę 17.11.2013 r:

Publikacja: 13-11-13 czytaj więcej

UWAGA - zmiana godzin otwarcia obiektów

W okresie jesienno-zimowy obiekty sportowe OCS otwarte będą w następujących godzinach: boiska ul. ks. Szymańskiego pn-pt 12.00-20.00; sb-nd 9.00-17.00 Orlik ul. Obrzycka pn-pt 11.00-19.00; sb-nd 9.00-17.00 Informujemy również, że w związku ze zmianą godzin otwarcia obiektów nastąpiły zmiany rezerwacji boisk. W sprawie rezerwacji należy kontaktować się z biurem OCS tel. 61 29 60 906 lub 698 678 504. Obornickie Centrum Sportu jednocześnie zastrzega sobie prawo zamknięcia boisk w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych ze względów bezpieczeństwa ich użytkowników. Informujemy również, że w związku z otwarciem lodowiska w miesiącu grudniu boisko przy ul. Obrzyckiej zostanie na czas funkcjonowania lodowiska zamknięte.

Publikacja: 14-11-13 czytaj więcej

Urodziny Ojczyzny - Bieg Niepodległości

„…Dlaczego Dziadku nie może być tak jak w tym biegu w Obornikach, Łubiance, Luboniu czy w Warszawie? Dlaczego w jednym biegu może biec rabin obok księdza, komunista obok sympatyka Radia Maryja czy prezydent miasta obok bezrobotnego a jedyne czym się różnimy to czas na mecie? A każdy osiągnięty czas jest dobry i każdy szanowany? Brawa na mecie dostaje i pierwszy i ostatni? Dlaczego my biegacze potrafimy tak pięknie świętować urodziny naszej Ojczyzny... ?”.

Publikacja: 13-11-13 czytaj więcej

Bieg Niepodległości-wyniki

IV Bieg Niepodległości w Obornikach za nami. Więcej informacji w dniu jutrzejszym. W załączeniu przedstawiamy wyniki dzisiejszych zawodów oraz galerię (trwa jej ładowanie)

Publikacja: 11-11-13 czytaj więcej

Remis w gminnych derbach

W niedzielę na boisku w Objezierzu doszło do gminnych derbów piłkarskiej A klasy. Orkan Objezierze na własnym boisku zremisował z Rożnovią Rożnowo 2:2. Po zeszłotygodniowym zwycięstwie Rożnowianie zdobyli kolejny punkt w rozgrywkach. Kolejny zespół grający w A klasie - Tęcza Lulin przegrała z KS Sarbia 1:5. Niestety drugiej z rzędu porażki doznała, grająca w IV lidze Sparta Oborniki. Oborniczanie w wyjazdowym meczu ulegli Leśnikowi Margonin 0:1. W ramach rozgrywek Szczypiorniaka, II ligowy zespół męski wyraźnie pokonał w obornickiej hali drużynę MKS Tęcza Kościan 34:24. Piłkarki ręczne SKF Sparta Oborniki przegrały w Tczewie z Samborem 22:24.

Publikacja: 12-11-13 czytaj więcej

Bieg Niepodległości - to już tylko kilka dni

Zaledwie kilka dni pozostało do Obornickiego Biegu Niepodległości. Przygotowania do naszych zawodów dobiegają końca. Już teraz pragniemy wszystkim podziękować za wszelką pomoc okazaną organizatorom tegorocznego biegu. Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące biegu, które z pewnością ułatwią wszystkim pobyt w naszym mieście.

Publikacja: 05-11-13 czytaj więcej

Rogale Świętomarcińskie dla każdego podczas Biegu Niepodległości

Święto Niepodległości to w Wielkopolsce również tradycja jedzenia rogali Świętomarcińskich. Poznańskie rogale najpyszniejsze w Polsce tym razem pojawią się również podczas Biegu Niepodległości w naszym mieście. Rogale dostarczy obornicka cukiernia Nawroccy, która jako jedyna w Obornikach posiada oficjalny certyfikat Kapituły Poznańskiego Tradycyjnego Rogala Świętomarcińskiego. Oczywiście nie zabraknie również ciepłej grochówki oraz owoców.

Publikacja: 30-10-13 czytaj więcej

Tylko do niedzieli niższe wpisowe!

To już tylko dwa tygodnie pozostały do naszego Biegowego Święta Niepodległości. Pragniemy wszystkim zainteresowanym przypomnieć, że tylko do najbliższej niedzieli tj. do 27 października obowiązuje niższe wpisowe. Dlatego też wszystkie przelewy które zostaną dokonane po tym terminie powinny uwzględnić zapisy regulaminowe dotyczące wysokości wpisowego. Decydującym będzie data dokonania przelewu przez zawodnika.

Publikacja: 25-10-13 czytaj więcej

Zapraszamy na weekendowe wydarzenia sportowe

W najbliższy weekend zapraszamy sympatyków piłki ręcznej na kolejne spotkanie o Mistrzostwo I Ligi Kobiet. W niedzielę o godzinie 12.oo Spartanki podejmować będą Tor Dobrzeń Wielki. Również w niedzielę w Objezierzu Orkan podejmować będzie Tarnovię Tarnowo Podgórne II. Początek tego spotkania o godzinie 13.00.

Publikacja: 13-09-13 czytaj więcej

Mecz rodzice kontra Akademia Wesołego Sportowca

To już kolejny rok szkolny kiedy Obornickie Centrum Sportu organizuje zajęcia dla najmłodszych w ramach Akademii Wesołego Sportowca. W najbliższy piątek w hali OCS przy ul. Obrzyckiej odbędą się zawody sportowe w których rywalizować będą najmłodsi oraz ich rodzice. Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich chętnych. Warunkiem uczestnictwa w naszej zabawie jest dobry humor oraz strój sportowy. Zapraszamy

Publikacja: 14-10-13 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • DT4MTB Maraton Oborniki - ODWOŁANY!
  • I Bieg Leśnych Skrzatów

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN