Z ostatniej chwili:

Aktualności

Zapraszamy na Gminny Turniej Wsi

Już w najbliższą sobotę w Łukowie odbędzie się kolejny Gminny Turniej Wsi. Początek zmagań reprezentacji poszczególnych sołectw zaplanowano na godzinę 16.00. W tym roku do turnieju zgłosiło się 15 sołectw. Generalna klasyfikacja obejmować będzie najbliższy finał a także Estradowe Potyczki Wsi \"Heca Heca Koło Pieca\" oraz turniej piłki nożnej \"Sołtysiada\". Zapraszamy!!!

Publikacja: 22-07-13 czytaj więcej

Zagrali dla Żaków obornickiej Sparty

Dziesięć zespołów, sportowe emocje i szczytny cel. W sobotę na boisku Orlik przy ul. Obrzyckiej w Obornikach odbył się turniej piłki nożnej, w którym wzięły udział drużyny reprezentujące przedsiębiorstwa z okolic Obornik i Poznania.

Publikacja: 28-06-13 czytaj więcej

Bieg o Puchar Złotej Pyry - Dziękujemy!

Organizacja biegu to wielkie przedsięwzięcie, to przede wszystkim wysiłek i zaangażowanie wielu osób. Obornickie Centrum Sportu składa gorące podziękowania wszystkim instytucjom, osobom bez których nie odbyłby się kolejny festiwal biegowy w naszym mieście.

Publikacja: 28-06-13 czytaj więcej

Nordic Walking po raz drugi na Rynku

Przy okazji półmaratonu już po raz drugi odbył się rajd NW. Liczna grupa sympatyków marszu z kijami w ostatnim dniu Święta Obornik bawiła się wspólnie z biegaczami. Tradycyjnie już swoją nieocenioną pomoc w przygotowaniu rajdu okazała obornicka grupa NW Włóczykije.

Publikacja: 26-06-13 czytaj więcej

Oborniczanin Mistrzem Polski Samorządowców

Podczas Biegu o Puchar Złotej Pyry już po raz drugi odbyły się Mistrzostwa Polski Samorządowców w Półmaratonie. Tym razem zwycięzcą okazał się mieszkaniec Obornik, na co dzień pracownik obornickiego magistratu Krzysztof Nowacki. W roku ubiegłym był drugi, tym razem nie miał sobie równych. Gratulujemy!

Publikacja: 25-06-13 czytaj więcej

Wyniki oraz Galeria z Biegu o Puchar Złotej Pyry

Dni Oborniki dobiegają końca. Nasz półmaraton to wielka radość i satysfakcja dla jego organizatorów. Kolejny rekord frekwencji. Gorąco dziękujemy za przyjazd do Obornik wszystkim uczestnikom. Zapraszamy serdecznie na kolejne zawody, które odbędą się już 11 listopada.

Publikacja: 23-06-13 czytaj więcej

W pogoni za Złotą Pyrą

Już w najbliższą niedzielę wielka pogoń za Złotą Pyrą. Na starcie stanie rekordowa liczba uczestników. Rywalizacja będzie tradycyjnie toczyć się w ostatnim dniu obchodów Dni Obornik. W niedzielne przedpołudnie oprócz zawodników swoje przybycie zapowiedzieli mieszkańcy Obornik a przy trasie swoich gardeł nie będą oszczędzali kibice w Gołaszynie, Maniewie i Świerkówkach przez które to miejscowości przebiegać będzie półmaraton.

Publikacja: 20-06-13 czytaj więcej

Złota Pyra - już tylko kilka dni

Już w najbliższą niedzielę punktualnie o 11.00 z obornickiego Rynku na trasę biegu wyruszą zawodnicy przed którymi ponad 21 km. Bez wątpienia półmaraton to nie lada wyzwanie, o tym z pewnością wiedzą wszyscy ci którzy ten dystans już wielokrotnie pokonali. W najbliższych dniach będziemy przedstawiać informacje które będą służyły pomocą wszystkim zawodnikom oraz osobom im towarzyszącym. Dzisiaj pragniemy przypomnieć wszystkim tym, którzy dokonali wpłaty w ostatnią niedzielę lub dokonali opłaty a mimo to nie ma adnotacji o wpłacie przy ich nazwisku o przedstawienie w biurze zawodów potwierdzenia dokonania wpisowego.

Publikacja: 18-06-13 czytaj więcej

Już za dwa tygodnie Bieg po Pyrę

Niespełna dwa tygodnie pozostały do startu obornickiego półmaratonu czyli Biegu o Puchar Złotej Pyry. Już teraz liczba jego uczestników to ponad trzystu chętnych zawodników nie tylko z Wielkopolski. Przypominamy, że tylko do 16 czerwca wpisowe to zaledwie 20 zł. Po tym terminie i w dniu biegu opłata startowa wynosi 40 zł. Pakiet przewidziany dla każdego uczestnika jest z pewnością atrakcyjny. Tradycją już stały się w Obornikach specjalnie na tą okazję odlewane medale które projektuje i wykonuje firma Podium z Czerwonaka. Oczywiście każdy uczestnik otrzymuje pamiątkową koszulkę oraz posiłek regeneracyjny.

Publikacja: 09-06-13 czytaj więcej

Po Pyrę maszerujemy na dystansie 6,5 i 10 km

W tegorocznym marszu po pyrę zawodnicy nordic walking będą mieli do wyboru dwie trasy. Pierwsza znana już z Rajdu Papieskiego na dystansie 6,5 km oraz nowa 10 kilometrowa. Trasy przygotowane przez obornickich Włóczykijów są przygotowane z myślą o debiutantach a także tych którzy z kijami maszerują już od dłuższego czasu.

Publikacja: 08-06-13 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • I Bieg Leśnych Skrzatów
  • 5 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • wicherek
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN