Z ostatniej chwili:

Aktualności

Kolejny Bieg Papieski za nami

To już trzeci bieg upamiętniający naszego Papieża Jana Pawła II. Po raz drugi natomiast na trasę wyruszyli zawodnicy nordic walking. Zawody tradycyjnie już zgromadziły zawodników niemal z całej Polski. Cieszy przede wszystkim liczny udział mieszkańców naszej gminy a tych w tym roku zameldowało się na starcie ponad osiemdziesięciu w przypadku biegaczy i blisko sześćdziesięciu w przypadku zawodników nordic walking.

Publikacja: 28-04-13 czytaj więcej

ZAPROSZENIE

Obornickie Centrum Sportu serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców naszej gminy na Bieg Papieski oraz Papieski Rajd Nordic Walking. Zawody poświęcone pamięci Papieża Jana Pawła II odbędą się w najbliższą niedzielę na obornickim Rynku. Start biegu głównego zaplanowano na 13.30. Bezpośrednio po biegaczach na trasę wyruszą zawodnicy nordic walking. W tym czasie na Rynku ścigać się będą uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Zawody poprzedzone zostaną Marszem dla Papieża, który wyruszy spod kościoła Miłosierdzia Bożego o godz. 12.45 w którym uczestniczyć mogą wszyscy chętni.

Publikacja: 26-04-13 czytaj więcej

Niskie wpisowe aż do niedzieli!

Decyzją organizatorów wszyscy którzy dokonają wpisowego do dnia 21 kwietnia mogą wpłacić w przypadku biegaczy 20 zł a w przypadku zawodników NW 10 zł. Pierwotnie niższe kwoty miały obowiązywać do dnia 19 kwietnia. Chcąc zachęcić jak największą ilość osób do udziału w tegorocznym Biegu Papieskim i Papieskim Rajdzie Nordic Walking dokonano powyższej zmiany oczekując, że wszyscy którzy zdecydują się na przyjazd do Obornik będą mogli przez najbliższy weekend skorzystać z okazji i wpłacić niższą kwotę.

Publikacja: 18-04-13 czytaj więcej

Już w najbliższą niedzielę biegniemy i idziemy dla Jana Pawła II.

Papieska Dycha cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku w Biegu Papieskim weźmie udział rekordowa liczba uczestników. Już po raz drugi na trasie pojawią się również zawodnicy nordic walking. Bieg i rajd zostaną poprzedzone Marszem dla Papieża, który wyruszy spod kościoła Miłosierdzia Bożego przy ul. Droga Leśna o godzinie 12.45. Poniżej zamieszczamy wskazówki organizacyjne dotyczące niedzielnych zawodów.

Publikacja: 24-04-13 czytaj więcej

Witaj Wiosno - turniej piłki nożnej dla SP za nami

Tym razem młodych piłkarzy którzy wstawili się na obornickim Orliku przywitała prawdziwa wiosna. Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w drugim turnieju zorganizowanym przez Obornickie Centrum Sportu z cyklu Witaj Wiosno. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny: SP Chrustowo, SP 3 Oborniki i dwie drużyny z Objezierza w składzie których głównie byli piłkarze na co dzień trenujący w Orkanie.

Publikacja: 13-04-13 czytaj więcej

SOŁTYSIADA 2013 - Sołtysie zgłoś drużynę!

Sołtysiada - turniej piłki nożnej dla reprezentacji sołectw tym razem odbędzie się 4 maja na stadionie Obornickiego Centrum Sportu w Obornikach przy ul. Objezierskiej 2. Tradycyjnie już turniej wliczany będzie do generalnej klasyfikacji Turnieju Wsi. Drużyny może zgłosić sołtys każdej wioski w biurze OCS przy ul. Objezierskiej 2 w Obornikach do 26 kwietnia.

Publikacja: 10-04-13 czytaj więcej

Witaj Wiosno - pierwszy turniej za nami

W niedzielne popołudnie odbył się pierwszy turniej piłkarski na obornickim Orliku w ramach cyklu Witaj Wiosno. Powitać wiosnę przybyły trzy drużyny które rozegrały spotkania systemem każdy z każdym. Bezkonkurencyjną okazała się drużyna Actimela, która zwyciężyła Błysk Popówko 9:0 i Ogóry United 8:2.

Publikacja: 08-04-13 czytaj więcej

Medal bliźniak dla uczestników Papieskiego Rajdu NW

Przedstawiamy wizualizację medalu dla zawodników NW, którzy zdecydują się na udział w tegorocznym Papieskim Rajdzie Nordic Walking. Medal jest bliźniaczo podobny do tego który otrzymają biegacze.

Publikacja: 29-03-13 czytaj więcej

Zawiadomienie Burmistrza Obornik

W załączeniu przedstawiamy zawiadomienie Burmistrza Obornik o wyłożeniu do wiadomości publicznej projektu uchwały Rady Miejskiej w Obornikach w sprawie wykazu kąpielisk na terenie Gminy Oborniki w 2013 roku.

Publikacja: 25-03-13 czytaj więcej

Odwołana I Kolejka Piłkarskiej Wiosny

Warunki pogodowe nie pozwoliły w miniony weekend zainaugurować rundy wiosennej piłkarzom IV ligi, odwołane zostały również spotkania poznańskiej A klasy zaplanowane pierwotnie na najbliższą sobotę. Przerwa zimowa przyniosła wiele zmian kadrowych zarówno w Obornickiej Sparcie jak i Orkanie Objezierze. Oba kluby kilka miesięcy temu zawiązały współpracę szkoleniową która przynosi wiele wymiernych korzyści dla zawodników obu drużyn.

Publikacja: 25-03-13 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • ORKAN
  • Jesienny Turniej Szachowy
  • Bieg Niepodległości - biegi szkolne
  • Korona Zachodu
  • Bieg Niepodległości 2019
  • ręczna

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN