Z ostatniej chwili:

Aktualności

ZAPROSZENIE

Obornickie Centrum Sportu serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców naszej gminy na Bieg Papieski oraz Papieski Rajd Nordic Walking. Zawody poświęcone pamięci Papieża Jana Pawła II odbędą się w najbliższą niedzielę na obornickim Rynku. Start biegu głównego zaplanowano na 13.30. Bezpośrednio po biegaczach na trasę wyruszą zawodnicy nordic walking. W tym czasie na Rynku ścigać się będą uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Zawody poprzedzone zostaną Marszem dla Papieża, który wyruszy spod kościoła Miłosierdzia Bożego o godz. 12.45 w którym uczestniczyć mogą wszyscy chętni.

Publikacja: 26-04-13 czytaj więcej

Niskie wpisowe aż do niedzieli!

Decyzją organizatorów wszyscy którzy dokonają wpisowego do dnia 21 kwietnia mogą wpłacić w przypadku biegaczy 20 zł a w przypadku zawodników NW 10 zł. Pierwotnie niższe kwoty miały obowiązywać do dnia 19 kwietnia. Chcąc zachęcić jak największą ilość osób do udziału w tegorocznym Biegu Papieskim i Papieskim Rajdzie Nordic Walking dokonano powyższej zmiany oczekując, że wszyscy którzy zdecydują się na przyjazd do Obornik będą mogli przez najbliższy weekend skorzystać z okazji i wpłacić niższą kwotę.

Publikacja: 18-04-13 czytaj więcej

Już w najbliższą niedzielę biegniemy i idziemy dla Jana Pawła II.

Papieska Dycha cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku w Biegu Papieskim weźmie udział rekordowa liczba uczestników. Już po raz drugi na trasie pojawią się również zawodnicy nordic walking. Bieg i rajd zostaną poprzedzone Marszem dla Papieża, który wyruszy spod kościoła Miłosierdzia Bożego przy ul. Droga Leśna o godzinie 12.45. Poniżej zamieszczamy wskazówki organizacyjne dotyczące niedzielnych zawodów.

Publikacja: 24-04-13 czytaj więcej

Witaj Wiosno - turniej piłki nożnej dla SP za nami

Tym razem młodych piłkarzy którzy wstawili się na obornickim Orliku przywitała prawdziwa wiosna. Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w drugim turnieju zorganizowanym przez Obornickie Centrum Sportu z cyklu Witaj Wiosno. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny: SP Chrustowo, SP 3 Oborniki i dwie drużyny z Objezierza w składzie których głównie byli piłkarze na co dzień trenujący w Orkanie.

Publikacja: 13-04-13 czytaj więcej

SOŁTYSIADA 2013 - Sołtysie zgłoś drużynę!

Sołtysiada - turniej piłki nożnej dla reprezentacji sołectw tym razem odbędzie się 4 maja na stadionie Obornickiego Centrum Sportu w Obornikach przy ul. Objezierskiej 2. Tradycyjnie już turniej wliczany będzie do generalnej klasyfikacji Turnieju Wsi. Drużyny może zgłosić sołtys każdej wioski w biurze OCS przy ul. Objezierskiej 2 w Obornikach do 26 kwietnia.

Publikacja: 10-04-13 czytaj więcej

Witaj Wiosno - pierwszy turniej za nami

W niedzielne popołudnie odbył się pierwszy turniej piłkarski na obornickim Orliku w ramach cyklu Witaj Wiosno. Powitać wiosnę przybyły trzy drużyny które rozegrały spotkania systemem każdy z każdym. Bezkonkurencyjną okazała się drużyna Actimela, która zwyciężyła Błysk Popówko 9:0 i Ogóry United 8:2.

Publikacja: 08-04-13 czytaj więcej

Medal bliźniak dla uczestników Papieskiego Rajdu NW

Przedstawiamy wizualizację medalu dla zawodników NW, którzy zdecydują się na udział w tegorocznym Papieskim Rajdzie Nordic Walking. Medal jest bliźniaczo podobny do tego który otrzymają biegacze.

Publikacja: 29-03-13 czytaj więcej

Zawiadomienie Burmistrza Obornik

W załączeniu przedstawiamy zawiadomienie Burmistrza Obornik o wyłożeniu do wiadomości publicznej projektu uchwały Rady Miejskiej w Obornikach w sprawie wykazu kąpielisk na terenie Gminy Oborniki w 2013 roku.

Publikacja: 25-03-13 czytaj więcej

Odwołana I Kolejka Piłkarskiej Wiosny

Warunki pogodowe nie pozwoliły w miniony weekend zainaugurować rundy wiosennej piłkarzom IV ligi, odwołane zostały również spotkania poznańskiej A klasy zaplanowane pierwotnie na najbliższą sobotę. Przerwa zimowa przyniosła wiele zmian kadrowych zarówno w Obornickiej Sparcie jak i Orkanie Objezierze. Oba kluby kilka miesięcy temu zawiązały współpracę szkoleniową która przynosi wiele wymiernych korzyści dla zawodników obu drużyn.

Publikacja: 25-03-13 czytaj więcej

Witaj Wiosno - turnieje piłki nożnej

Mimo wyjątkowo niekorzystnych warunków pogodowych Obornickie Centrum Sportu 7 kwietnia dla gimnazjów a 13 kwietnia dla szkół podstawowych organizuje turnieje piłki nożnej inaugurujące wiosenny sezon piłkarski na obornickim Orliku. Miejmy nadzieję, że w planowanym terminie boisko będzie już zielone.

Publikacja: 24-03-13 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • I Bieg Leśnych Skrzatów
  • 5 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • wicherek
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN