Z ostatniej chwili:

Aktualności

Ruszają zapisy na KIDS MTB Maraton Oborniki

Dziś o godz. 17.00 startują zapisy na zawody dzieci i młodzieży, które odbędą w się 27 kwietnia w ramach DT4YOU MTB Maraton Oborniki. Zawody towarzyszące dla młodych kolarzy od lat towarzyszą głównym zawodom dodając tym samym wiele pozytywnych emocji. W zawodach mogą wziąć udział dzieci w wieku 3-7 lat. Limit uczetników wynosi 100 osób. W tym roku organizatorzy postanowili zmienić formę startu oraz zapisów, które można dokonywać do 17 kwietnia. Organizatorami zawodów towarzyszących jest Just a Fit oraz SKS Oborniki. Zapraszamy dzieci do udziału w imprezie.

Publikacja: 03-04-19 czytaj więcej

Udany weekend zawodników Obornickiego Klubu Karate

Bardzo intensywny pod względem sportowym był miniony weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate.W sobotę dwójka zawodników brała udział w Szczecinie w Pucharze GRYFA, który był ogólnopolskim turniejem kwalifikacyjnym do mistrzostw Polski juniorów i młodzieżowców w karate olimpijskim. Start okazał się udany.

Publikacja: 01-04-19 czytaj więcej

II edycja Żwirki Trial zakońćzona

W minioną niedzielę zakończyła się II edycja Żwirki Trial. Zwycięzcami ostatniego biegu zostali Urszula Kafarska oraz Sebastian Nowicki, którzy również okazali się zwycięzcami całego cyklu Żwirki Trial. Organizatorzy SKS Oborniki zadbał aby bieg finałowy odbył się w wyjatkowej atmosferze. Atmosferę przez cały czas podgrzewał DJ Cookie a każdy z uczestników po ukońćzonym biegu otrzymał pamiatkowy medal oraz posiłek regeneracyjny.

Publikacja: 19-03-19 czytaj więcej

Memoriał Henryka i Andrzeja Kramerów

W miniony weekend w hali Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Obrzyckiej odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznik 2006 i młodsze - Memoriał Henryka i Andrzeja Kramerów. W turnieju wzięło udział 12 zespołów z całego kraju. W Memoriale Henryka i Andrzeja Kramerów zwyciężyła drużyna UKS Bukowia Buk. SKF KPR Sparta Oborniki zajęła w turnieju znakomite drugie miejsce.

Publikacja: 11-03-19 czytaj więcej

IV Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego - fotogaleria

Pełna fotogaleria z biegu jest już gotowa. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z IV Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego.

Publikacja: 05-03-19 czytaj więcej

IV Bieg Pamięci Żolnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego za nami

Ponad 280 biegaczy pojawiło się na starcie IV Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego. Zwycięzcami dzisiejszych zawodów zostali: Arnold Perez z Stalowej Woli oraz Dorota Lutomska z Obornik.

Publikacja: 02-03-19 czytaj więcej

Już jutro IV Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego

Już jutro o godz. 18.30 po raz czwarty pobiegniemy by świętować Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych i wspominać Polaków walczących w podziemiu antykomunistycznym. Start zawodów odbędzie się przy ul. Droga Leśna . Zawodnicy będą mieli do pokonania pętlę długości 2km. Zwycięzcą będzie zawodnik, który pokona największą ilość okrążeń w ciągu 1,5 h. Aby zostać sklasyfikowanym zawodnik musi pokonać minimum jedną pętlę.

Publikacja: 01-03-19 czytaj więcej

IV Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego -

Już w najbliższą sobotę (2 marca) po raz czwarty odbędzie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego organizowany przez Obornickie Centrum Sportu oraz Gminę Oborniki. Bieg to dobra okazja aby w sposób aktywny uczcić bohaterów polskiego podziemia, którym w ostatnich latach staramy się przywrócić pamięć i zasłużoną chwałę. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informację dla uczestników IV Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego.

Publikacja: 26-02-19 czytaj więcej

Gala Osobowości Sportowe Ziemi Obornickiej 2018

W minioną sobotę już po raz XXV odbyła się Gala Osobowości Sportowe 2018. Wydarzenie to zawsze jest okazją do sportowego podsumowania roku, a także wyróżnienia najlepszych sportowców Ziemi Obornickiej, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe godnie reprezentując naszą gminę. Podczas Balu Osobowości Sportowych po raz pierwszy przyznano także nagrodę im. Tadeusza Ratajczaka. Gospodarzem wieczoru był Burmistrz Obornik Tomasz Szrama.

Publikacja: 25-02-19 czytaj więcej

Znamy zwycięzców Zimowego Turnieju Szachowego

W dzisiejszym dniu (17 lutego) odbył się Zimowy Turniej Szachowy. To pierwszy turniej w 2019 roku, wchodzący w skład Szachowego GPX Oborniki. W turnieju wzięło udział 52 zawodników. Wśród nich pojawili się uczestnicy z Opalenicy,Gniezna oraz Bydgoszczy. Zwycięzcą pierwszego tegorocznego turnieju w kategorii OPEN został Mateusz Małaczek, natomiast w kat. JUNIOR Damian Moliński. Organizatorami zawodów było Obornickie Centrum Sportu oraz Laboratorium Logiki. Kolejny turniej odbędzie się w czerwcu.

Publikacja: 17-02-19 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • I Bieg Leśnych Skrzatów
  • 5 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • wicherek
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN