Z ostatniej chwili:

Aktualności

8 Bieg Niepodległości - co? gdzie? kiedy?

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informację dotyczące 8 Biegu Niepodległości. Tutaj dowiecie się w jaki sposób odebrać pakiet za innego uczestnika, gdzie znajduje się biuro zawodów oraz kiedy należy pojawić się na starcie biegu.

Biuro zawodów jak co roku będzie mieściło się w Zespole Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby przy ul. Ks. Szymańskiego 5. Biuro zawodów będzie czynne:
- 10 listopada (piątek) godz. 16.30-19.30
- 11 listopada (sobota) godz. 7.00-10.00

JAK ODEBRAĆ PAKIET STARTOWY
Aby odebrać pakiet startowy należy posiadać przy sobie dokument tożsamości. Organizator dopuszcza również odbiór pakietu przez inną osobę. W tej sytuacji zawodnik powinien przekazać podpisaną kartę startową osobie, która będzie odbierać pakiet. Karta startowa dostępna będzie od dnia 9 listopada 2017r. od godziny 12.00 na indywidualnym profilu zawodnika. Dostęp do swojego profilu umożliwi link, który każdy zawodnik otrzymuje na swój adres e-mail w dniu rejestracji. Podkreślamy, że pakiet zostanie wydany tylko i wyłącznie po okazaniu karty startowej, inne oświadczenia nie będą uwzględniane. Informujemy również rodziców, że tylko w ich obecności będą wydawane numery startowe dzieciom.

W dniu zawodów nie będzie możliwości dopisania się do listy startowej.

Poniżej zamieszczamy informator zawodów, gdzie znajdziecie Państwo najważniejsze informacje dotyczące 8 Biegu Niepodległości.

INFORMATOR

Dodano: 07-11-17

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN