Z ostatniej chwili:

Aktualności

Akademia Wesołego Sportowca

Od września rozpoczęły się zajęcia z Akademią Wesołego Sportowca. W tym roku współpracę z nami podjęły już następujące placówki : Akademia Wiedzy i Zabawy, Przedszkole" Rupaki", Przedszkole nr 2 "Słoneczny Świat", Szkoła Podstawowa nr 2 dołączy również "Zaczarowane Przedszkole".

Akademia  Wesołego Sportowca to program edukacyjno-sportowy opracowany przez Obornickie Centrum Sportu. Zajęcia mają na celu  kontakt dziecka z wychowaniem fizycznym zarówno w ujęciu zabawy, zajęć sportowych jak i szerzej, w przygotowaniu dziecka pod względem mentalnym do współpracy w drużynie oraz wpojenia zasad zdrowej rywalizacji sportowej. Promowanie aktywności ruchowej u dzieci jest nadrzędną koniecznością warunkującą kształtowanie nawyków służących konserwacji i doskonaleniu zdrowia, zachowań pro-zdrowotnych i rozwinięciu pozytywnego zainteresowania dbałością o swoje zdrowie w oparciu o poznane wiadomości. Zajęcia podczas sprzyjających warunków atmosferycznych odbywają się na Orliku oraz Boisku Wielofunkcyjnym przy Szkole Podstawowej nr 2. Poniżej krótka fotograficzna relacja z zajęć .
Zajęcia popołudniowe Akademii Wesołego Sportowca rozpoczną się od piątku 19 września od godz. 16.15 do 17.00  dla dzieci w wieku 4-7 lat . Zbiórka dzieci na Orliku przy ul. Obrzyckiej w w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych w hali OCS. 

Dodano: 14-09-14

Najbliższe imprezy

  • Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN