Z ostatniej chwili:

Aktualności

Akademia Wesołego Sportowca - Orlik

Kończymy kolejny tydzień zmagań Akademii Wesołego Sportowca na Orliku. Od poniedziałku do piątku spotykamy się z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym oraz przedszkolnym z placówek Zespołu Szkół- Szkoły Podstawowej nr 4 im. UNICEF oraz Akademii Wiedzy i Zabawy, które regularnie uczestniczą w naszych zajęciach. Naszym priorytetem jest przede wszystkim dobra zabawa i uśmiech na twarzach naszych pociech.

Poznajemy wszystkie dyscypliny sportu, pokonujemy "ciężkie" tory przeszkód, stajemy się zawodnikami  , poznajemy technikę biegu itp. najważniejsze jest jednak to, że spędzamy coraz więcej czasu na świeżym powietrzu. Każde ćwiczenia rozpoczynamy rozgrzewką, która jest niezbędna do dalszego udziału w zajęciach, następnie spędzamy na sportowo resztę przeznaczonego czasu i nie zapominamy o ćwiczeniach uspakajających nasz organizm po wysiłku fizycznym. Zajęcia kończymy wspólnym okrzykiem, który podkreśla zgranie naszych grup.
Wkrótce zakończenie roku szkolnego i nasze zorganizowane grupy zakończą zajęcia, ale możemy Wszystkich zapewnić, że dodatkowe spotkania z Akademią na Orliku będą odbywały się w okresie wakacyjnym. O tym już wkrótce na naszej stronie...

Dodano: 13-06-14

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN