Z ostatniej chwili:

Aktualności

AQUATHLON OBORNIKI - rozpoczynamy zapis

Już po raz drugi Obornickie Centrum Sportu będzie organizatorem Aquathlon Oborniki, zawody dla najmłodszych będą się składać z dwóch dyscyplin, pływania oraz biegu. Zapisy do zawodów rozpoczną się w dniu dzisiejszym od godziny 12.00. Należy pamiętać, że formalności związane z rejestracją muszą dokonać rodzice lub prawni opiekunowie. Wpisana w formularz osoba jednocześnie oświadcza, że spełnia warunki regulaminowe oraz deklaruje się sprawować opiekę nad uczestnikiem aquathlonu w dniu zawodów.

Druga edycja Oborniki Aquathlon odbędzie się 27 sierpnia przed głównymi zawodami triathlonowymi. Start i meta zlokalizowane będą na terenie kąpieliska w Obornikach. Zawodnicy w zależności od wieku będą uczestniczyć w jednym z dwóch dystansów:
- pływanie 50m, bieg 400m (roczniki 2007-2009)
- pływanie 200m, bieg 1,7 km (roczniki 2004-2006) 
Start pierwszej grupy zawodników zaplanowany został na godz. 9.00. Każdy uczestnik aquathlonu po ukończeniu zawodów otrzyma medal oraz posiłek regeneracyjny. Organizator ustalił również limit 50 uczestników.


Aby zapisać uczestnika należy kliknąć na link zamieszczony poniżej. Po wypełnieniu formularza z danymi zawodnika oraz rodzica lub opiekuna prawnego należy przejść do płatności.

Informacje dotyczące zawodów można uzyskać również w biurze Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej 2 lub pod numerem telefonu 61 29 60 906.

Zapisy Oborniki Aquathlon
Lista startowa Oborniki Aquathlon

Dodano: 30-05-17

Pliki do pobrania

  1. REGULAMIN AQATHLON.pdf

Najbliższe imprezy

  • Obornicka Liga Biegowa
  • DT4YOU MTB Maraton Oborniki - zapisy
  • dance

Biuletyn informacji publicznej

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
Szachy
OCS HLPN