Z ostatniej chwili:

Aktualności

Bieg Niepodległości dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjów do wzięcia udziału w naszym wyjątkowym biegu, który odbędzie się 11 listopada. Zawody odbędą się przed startem głównych zawodów o godzinie 9.30. Oprócz klasyfikacji indywidualnej rywalizować mogą również drużyny. Aby drużyna mogła wziąć udział w klasyfikacji musi spełnić dwa warunki. Przede wszystkim należy wystawić minimum jednego zawodnika w każdej kategorii biegowej. Czyli dla przykładu, drużyna w kategorii SP musi w swoim składzie mieć dwie zawodniczki i dwóch zawodników (po jednym z klas IV-V i VI). Podobny skład musi mieć drużyna w kategorii gimnazja. Drugi warunek to wspólna nazwa drużyny, którą należy wpisać w formularzu zapisów. Bieg dla uczniów SP i G jest bezpłatny.

Należy pamiętać, że zapisów do biegu powinni dokonać rodzice, którzy tym samym wyrażają zgodę na udział nieletniego w zawodach. Ponadto rodzice zobowiązani są do stawiennictwa w biurze zawodów, gdzie dokonają pozostałych formalności w związku z udziałem ich dzieci w zawodach. Szczegóły można znaleźć w załączonym regulaminie zawodów.  Najmłodsi biegacze (kat. podstawówka) będą mieli do pokonania jedną pętle - klasy IV-V, dwie pętle klasy VI. Natomiast uczniowie gimnazjów będą musieli pokonać 3 pętle wyznaczonej trasy w okolicach Rynku. (jedna pętla ok. 400 m).
W klasyfikacji szkół podstawowych drużyna musi się składać z 4 zawodników
- jedna dziewczynka kl. IV-V (rocznik 2005/2006)
- jeden chłopiec kl. IV-V (rocznik 2005/2006)
- jedna dziewczyna kl. VI (rocznik 2004)
- jeden chłopiec kl. VI (rocznik 2004)
Natomiast drużyna w klasyfikacji gimnazjów:
- jedna dziewczynka kl. I-II (rocznik 2002/2003)
- jeden chłopiec kl. I-II (rocznik 2002/2003)
- jedna dziewczynka kl. III (rocznik 2001)
- jeden chłopiec kl. III(rocznik 2001)
Przypominamy również, że wyłonienie trzech najlepszych szkół polegać będzie na zliczeniu czasów brutto uzyskanych przez najlepszych zawodników z poszczególnych szkół, którzy w swoich kategoriach biegowych uzyskali najlepsze czasy dla swoich szkół.
Zachęcamy wszystkich do udziału w tegorocznym Biegu Niepodległości. Start biegu dla dzieci i młodzieży odbędzie się 11 listopada o godz. 9.30 na obornickim Rynku.

Dodano: 20-09-16

Pliki do pobrania

  1. REGULAMIN BIEGI SZKOLNE.pdf

Najbliższe imprezy

  • Andrzejkowy Turniej Szachowy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN