Z ostatniej chwili:

Aktualności

Bieg Niepodległości - to już tylko kilka dni

Zaledwie kilka dni pozostało do Obornickiego Biegu Niepodległości. Przygotowania do naszych zawodów dobiegają końca. Już teraz pragniemy wszystkim podziękować za wszelką pomoc okazaną organizatorom tegorocznego biegu. Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące biegu, które z pewnością ułatwią wszystkim pobyt w naszym mieście.

Biuro zawodów czynne będzie w niedzielę w godzinach od 10.00 do 12.00 w siedzibie Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej 2. Natomiast w dniu zawodów w godzinach od 7.00 do 10.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 2, wejście od strony boisk wielofunkcyjnych ul. ks. Szymańskiego.Tam też znajduje się meta biegu oraz szatnie i depozyt. Bezpośrednio po biegu będzie można skorzystać z prysznicy, panie w tym samym budynku natomiast panowie muszą udać się do hali Zespołu Szkół Zawodowych która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie boisk. Oczywiście po biegu dla wszystkich przygotowany będzie posiłek który będzie można pobrać na podstawie talonu. Talon każdy zawodnik otrzyma w momencie zdania numeru z chipem. W tym roku każdy otrzyma grochówkę z kotła, rogale Świętomarcińskie oraz owoce.
Prosimy raz jeszcze wszystkie osoby, które dokonały opłaty startowej a nie jest ona ujęta na liście startowej aby w biurze zawodów przedstawiły potwierdzenie dokonania opłaty. Osoby, które pragną dokonać opłaty w biurze zawodów proszone są o  wcześniejsze przybycie do biura.
Informacje dla kierowców:
- jadąc od Poznania należy na drugich światłach skręcić w lewo i kierować się na Wałcz, po prawej stronie znajdować się będą boiska wielofunkcyjne
- jadąc od Piły należy skręcić w prawo na czwartych światłach i również kierować się na Wałcz
Jednocześnie informujemy, że w pobliżu biura zawodów istnieje ograniczona ilość miejsc parkingowych. Warto skorzystać z parkingu na Rynku z którego do biura zawodów to tylko pięć minut marszu.
Bezpośrednio po starcie odbędą się biegi towarzyszące dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Najpierw odbędą się sztafety reprezentacji obornickich szkół a później dla wszystkich chętnych otwarty bieg na dystansie ok.600 m dla uczniów SP w kat. klasy IV i młodsi oraz kat. klasy V-VI. Chętni nie muszą dokonywać specjalnych zapisów, wystarczy zgłosić się na starcie po ogłoszeniu przez spikera.
Zapraszamy do Obornik.

Dodano: 05-11-13

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN