Z ostatniej chwili:

Aktualności

Bieg Niepodległości - warto wiedzieć

To już zaledwie kilkadziesiąt godzin do największego w tym roku święta biegowego w Obornikach. Piąty Bieg Niepodległości w którym uczestniczyć będzie rekordowa ilość zawodników - ponad 700 wystartuje punktualnie o godz. 12.oo z obornickiego Rynku. Organizatorzy zapraszają jednak wszystkich zawodników do wcześniejszego przybycia na linię startu, gdzie wspólnie zaśpiewamy Mazurka Dąbrowskiego. Bezpośrednio przed startem nad głowami zawodników pojawi się największa biało-czerwona flaga w naszym mieście, wówczas uwiecznimy na zdjęciach wszystkich startujących.

Oczywiście organizatorzy biegu zapraszają wszystkich Oborniczan do kibicowania. Bądźmy na trasie biegu i świętujmy wspólnie wszyscy razem.Przypominamy Oborniczanom, że 11 listopada napotkają na utrudnienia w ruchu drogowym. Już od godziny 10.00 zmiana organizacji ruchu nastąpi na Rynku, części ul. Piłsudskiego oraz ul. Kościelnej. Natomiast bezpośrednio przed biegiem głównym od godziny 11.30 wyjazd z osiedla zalecany jest przez ul. Bielawską dalej przez obwodnicę w m. Rudki. Podobnie jeśli kierujący będą chcieli dostać się na osiedle, również należy się kierować do ronda - ul. Staszica, dalej ul. Sanatoryjną i obwodnicą do ul. Czarnkowskiej. Poniżej zamieszczamy harmonogram przebiegu naszych zawodów.

10 listopada
Biuro zawodów: 10.00 - 16.00 stadion ul. Objezierska 2

11 listopada
Biuro zawodów: 8.00 - 11.00 hala Zespołu Szkół im. T. Kutrzeby ul. Ks. Szymańskiego (w hali znajduje się depozyt, szatnie, prysznice)

11.50 Przygotowanie do startu - Rynek, Mazurek Dąbrowskiego. Organizatorzy proszą wszystkich uczestników zawodów o wcześniejsze przybycie na linię startu.

12.00 start biegu głównego - Rynek

po biegu posiłek regeneracyjny

ok. 14.00 ceremonia wręczenia nagród - Rynek

Uwaga! Sprawdź czy jesteś na liście startowej. Zapoznaj się z mapą parkingową.

Zapraszamy. Do zobaczenia 11 listopada.

LISTA STARTOWA

Dodano: 08-11-14

Najbliższe imprezy

  • SKF KPR

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN