Z ostatniej chwili:

Najbliższe imprezy

Bieg Papieski Papieski Rajd NW 2019

Tradycyjnie początek dni Obornik to uczczenie pamięci Papieża Jana Pawła II przez biegaczy oraz zawodników nordic walking. Bieg Papieski i Papieski Rajd NW odbędą się 15 czerwca. Tym razem start zawodów został wyznaczony na Lądowisku w Słonawach. Zarówno biegacze jak i kijkarze będą mieli do pokonania ten sam dystans 5,8km. Trasa prowadzić będzie ścieżkami leśnymi. Zawody mają charakter rekreacyjny, nagrody w postaci pucharów otrzymają najszybsi biegacze w kategorii OPEN Kobiet i OPEN Mężczyzn. Bieg odbędzie się bez pomiaru czasu.

Biuro zawodów również znajdować się będzie na lądowisku. Numery startowe będzie można
odbierać  w dniu zawodów od godziny 9.00. Start biegu planowany jest na godzinę 10.00, natomiast pięć minut później na trasę ruszą zawodnicy NW. Oczywiście na każdego czekać będzie pamiątkowy, odlewany medal oraz pyra z gzikiem. Na deser każdy zawodnik skosztuje papieskiej kremówki.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza zamieszczonego poniżej. Formularz aktywny będzie do dnia 9 czerwca, po tym terminie nie będzie możliwości zapisania się do zawodów, zarówno biegowych jak i rajdu NW. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 61 29 60 906 

ZAPISY BIEG RAJD NW

LISTA STARTOWA

Dodano: 15-05-19

Najbliższe imprezy

  • I Bieg Leśnych Skrzatów
  • 5 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • wicherek
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN