Z ostatniej chwili:

Aktualności

Bieganie i maszerowanie po Złotą Pyrę - podsumowanie

Tradycyjnie już Bieg o Puchar Złotej Pyry oraz Marsz NW po Złotą Pyrę odbyły się podczas trwających Dni Obornik. Obornicki półmaraton to najważniejsza impreza biegowa w naszym mieście. Zwycięzcą tegorocznej edycji okazał się Dariusz Jankowski z Poznania z czasem 1:15:07. Na drugim miejscu na metę przybiegł Łukasz Uldynowicz z Gryfic 1:20:36, natomiast trzecie miejsce przypadło Oborniczaninowi Krzysztofowi Nowackiemu 1:21:28.

Po raz kolejny na starcie stanęli zawodnicy NW. Rajd ukończyło ponad sześćdziesięciu zawodników. Zarówno biegacze jak i uczestnicy rajdu NW otrzymali pamiątkowe medale a także posiłek. Okazuje się, że największym powodzeniem cieszyła się pyra z gzikiem.
Zawody zorganizowane przez Obornickie Centrum Sportu oraz Urząd Miejski w Obornikach wspierało wile firm i instytucji. Głównym sponsorem był największy pracodawca w Obornikach firma RUUKKI. Organizatorzy dziękują wszystkim osobom, stowarzyszeniom,  które przyczyniły się do organizacji naszych zawodów.
Kolejne zawody biegowe odbędą się w naszym mieście 11 listopada. Już teraz wszystkich zapraszamy do Obornik na listopadową dychę.

Dodano: 30-06-15

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN