Z ostatniej chwili:

Aktualności

III Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego - co? gdzie? kiedy?

Już w najbliższą sobotę (3 marca) po raz trzeci odbędzie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego organizowany przez Obornickie Centrum Sportu oraz Gminę Oborniki. Bieg to dobra okazja aby w sposób aktywny uczcić bohaterów polskiego podziemia, którym w ostatnich latach staramy się przywrócić pamięć i zasłużoną chwałę. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informację dla uczestników III Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego.

Zawodnicy wystartują z ul. Wybudowanie w kierunku  ul. Juliana Kubiaka gdzie nastąpi nawrót. Długość jednej pętli wynosi około 2,5 km. Każdy z zawodników biegnie dowolną ilość pętli. Całość biegu jest ograniczona limitem czasowym, który wynosi półtorej godziny. Koniec czasu sygnalizować będzie syrena  strażacka. Wygrywa zawodnik który przebiegnie największą ilość pętli.

BIURO ZAWODÓW
Biuro zawodów tak jak w poprzednim roku będzie mieściło się w Hali Sportowej przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach. Po raz pierwszy pakiety startowe będziecie mogli odbierać przez 3 dni. Biuro zawodów czynne będzie:

1 marca      czwartek
11.00-14.15   biuro Obornickiego Centrum Sportu
2 marca      piątek
7.00-14.15     biuro Obornickiego Centrum Sportu
3 marca      sobota     DZIEŃ ZAWODÓW
16.30-18.30    hala sportowa OCS, ul. Obrzycka 88

JAK ODEBRAĆ PAKIET STARTOWY
Aby odebrać pakiet startowy należy posiadać przy sobie dokument tożsamości. Pakiet należy odebrać osobiście, organizator nie dopuszcza odbiór pakietu przez inną osobę.

W dniu zawodów nie będzie możliwości przepisania pakietu bądź dopisania się do listy startowej.

Poniżej zamieszczamy informator zawodów, gdzie znajdziecie Państwo najważniejsze informacje dotyczące III BIEGU PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH im. ROTMISTRZA PILECKIEGO.

Dodano: 28-02-18

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN