Z ostatniej chwili:

Aktualności

IX Bieg Niepodległości - co? gdzie? kiedy?

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informację dotyczące IX Biegu Niepodległości. Tutaj dowiecie się w jaki sposób odebrać pakiet za innego uczestnika, gdzie znajduje się biuro zawodów oraz kiedy należy pojawić się na starcie biegu.

Biuro zawodów jak co roku będzie mieściło się w Zespole Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby przy ul. Ks. Szymańskiego 5. Biuro zawodów będzie czynne:
- 10 listopada (sobota) godz. 12.00-15.00
- 11 listopada (niedziela) godz. 7.00-10.15

JAK ODEBRAĆ PAKIET STARTOWY
Aby odebrać pakiet startowy należy posiadać przy sobie dokument tożsamości. Organizator dopuszcza również odbiór pakietu przez inną osobę. W tej sytuacji zawodnik powinien przekazać podpisaną kartę startową osobie, która będzie odbierać pakiet. Karta startowa dostępna będzie od dnia 8 listopada 2018r. na indywidualnym profilu zawodnika. Dostęp do swojego profilu umożliwi link, który każdy zawodnik otrzymuje na swój adres e-mail w dniu rejestracji. Podkreślamy, że pakiet zostanie wydany tylko i wyłącznie po okazaniu karty startowej, inne oświadczenia nie będą uwzględniane. Informujemy również rodziców, że tylko w ich obecności będą wydawane numery startowe dzieciom. 

W dniu zawodów nie będzie możliwości dopisania się do listy startowej lub przepisania pakietu startowego.

Poniżej zamieszczamy informator zawodów, gdzie znajdziecie Państwo najważniejsze informacje dotyczące IX Biegu Niepodległości.

INFORMATOR IX BIEG NIEPODLEŁOŚCI

Dodano: 08-11-18

Najbliższe imprezy

  • Andrzejkowy Turniej Szachowy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN