Z ostatniej chwili:

Aktualności

Już jutro IV Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego

Już jutro o godz. 18.30 po raz czwarty pobiegniemy by świętować Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych i wspominać Polaków walczących w podziemiu antykomunistycznym. Start zawodów odbędzie się przy ul. Droga Leśna . Zawodnicy będą mieli do pokonania pętlę długości 2km. Zwycięzcą będzie zawodnik, który pokona największą ilość okrążeń w ciągu 1,5 h. Aby zostać sklasyfikowanym zawodnik musi pokonać minimum jedną pętlę.

Biuro zawodów czynne będzie w sobotę od godz. 16:00 do 18:00 w hali sportowej przy ul. Obrzyckiej 88. W hali zawodnicy znajdować się będzie również depozyt. Szatnie oraz prysznice będą znajdowały się na terenie boiska "Orlik". Główny parking samochodowy znajduje się przed głównym wejściem do zespołu szkół od strony ul. Obrzyckiej.

Każdy zawodnik po ukończonym biegu otrzyma pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek regeneracyjny. Tradycyjnie dla uczestników biegu zostanie przygotowane ognisko nad, którym czuwać będą druhowie  Ochotniczej Straży Pożarnej. Bezpośrednio przed startem w ramach uczczenia  Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych  w scenografii przygotowanej przez organizatorów, chór Pro Musica zaśpiewa Rotę. W związku z powyższym organizatorzy proszą wszystkich uczestników zawodów o stawienie się na stracie około godziny 18.20. 

Dodano: 01-03-19

Najbliższe imprezy

  • Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie szosowym im. S. Jakubiaka - indywidualna jazda na czas
  • Obornicka Liga Biegowa
  • Bieg Papieski  Papieski Rajd NW 2019
  • Oborniki Triathlon 2019

Biuletyn informacji publicznej

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
Szachy
OCS HLPN